3
AFC 3 (06) - HERCULES 2 (12), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: J. Wijna
Uitgenodigd worden: Berrier, Laarhoven, D. Huisman,
T.v.d. Zwan, Kaiser, R.v.d. Zwan, de Ridder, Stolp, Jung,
Eiting, W. Husers, Rauch, Uchtman
SPORTING ZUID 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur
AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: AM Holthuysen
Uitgenodigd worden: Seunke, M. Huisman, Krak, ten Neij-
enhuis, Wijnen, R. Huisman, Rieder, Kuipers, Huigen,
Gans, Berman, Mulder, de Vries
AFC 5-GEUZENVELD 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: T. Bouter; scheidsrechter: H.L. Meijer
Uitgenodigd worden: Hoffschlag, Magielsen, v. Zweden,
Verheijder,, Overdiek, Brouwer, Akkerman, Johannesen,
v. Leeuwen, Broeckhuijsen, Gezelius, v. Waveren, Ooink
(Rauch zie 3)
Niet beschikbaar: v. Veen, Schot, Geurts, Wijnands, Seunke,
Wolffgram, Vlieger, Bergsma, Janssen, Bouw
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.00 uur, bij
E.C. tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
NIET BESCHIKBAAR:
De Wijs, R.Ch. Handgraaf, R.M. Handgraaf, Schets, A. Kahn,
Th. van Broekhuizen, van Laar, Coorengel, van Soomeren
LIJNDEN 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur Lijnden
Scheidsrechter: W.P. Engelander
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
19.30 uur, tel. 23 32 64
ZSGO 3 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur ZSGO
Scheidsrechter: T. Vleerlaag
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Handgraaf, tel. 44 92 58
AFC 8 - ARISTOS 7, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: D. de Wit
v.d. Pouw Kraan, v.d. Weide, Drenkelford, Bonnet, Last,
Kuipers, van Moerkerk, Gamelkoorn, L. Hekster, Plemper,
Linders, Linszen
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
NEERLANDIA 4 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur Neerlandia
van Troost, van Leeuwen, Den Os, Scheffer, Da Silva Cu-
riel, van Hemessen, Lagestee, Magielsen, Kamstra, Parson,
Worm, Keizer, van Buuren
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
LIJNDEN 7 - AFC 10, bijeen: 14.00 uur Lijnden
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 - GERMAAN 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Overdiek, ten Brink, Hotting, Kohen, Nelissen, Krul, Neu-
garten, Witzenhausen, Osterop, Wahab, van Haaften, v.d.
Brink, Schubert, H. Vellenga
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - RIVALEN 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Teiwes, Sarfaty, Groenteman, Lambers, Smit, Sprenger,
Titsing, Beumer, de Haas, Flam, Rooth, de Vries, Veltman
Afschrijven: bij R. Sarfaty op vrijdagavond tussen 18.00
en 19.00 uur, tel. 02990 - 3 30 83
WMS 7 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur WMS
van Straten, Mulder, Polak, Dukker, Geluk, Steinvoorte,
Knoppers, Willemse, Springer,van Duvenbode, Nesen-
berend, P. Koster, van Dijk, NN, Stoppelman,
Afschrijven: bij D. Polak, tel. 76 53 14
AFC 14 - SPARTAAN 5, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: D. Susan
Opstelling: bekend (14) Toevoegen: Mathijse
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
PROGRAMMA ZATERDAG 13 DECEMBER 1980
AFC - P R, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
Uitgen. worden: Boyenk, de Bruijn, Disselkoen, v. Does
burg, R. en H. Hompes, Kikkert, Landman, Otsen, Parson,
Quint, Sandberg, v. Gelder, v. Zutphen
Afschrijven: bij Jack v. Gelder (42 01 45)
AFC 2 - SCHELLINGWOUDE 3, 14.30 uur; bijeen: 14.00
uur AFC
Uitgen. worden: Amesz, Baarschers, Bakker, v.d. Bergh,
v. Danzig (2x), Evers, Knijff, v. Beverwijk, Ridderikhoff,
Stroker, Tromp, Verwoerd, Witteveen, Burink
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh (42 02 17)
ROOD WIT/A 4-AFC 3, 12.00 uur, bijeen: 11.00 uur AFC
Opstelling: Snelleman, cohen, de Graaf, de Boer, Visser,
Küppers, Bogaers, Munter (WS), Smit, Sauerëssig, v.d. Valk
(WS)
W.S.: Kikkert, Crouwel, Böhne
Afschrijven: bij Dik Visser, tel. 23 34 93
N.B.: Slaap, Oostra, d'Ollyslager, Rodenburg, Bouman,
Brouwer
Voor het Amsterdams Elftal, dat deelneemt aan het Inter
nationaal Vier Steden Jeugdtoernooi (Amsterdam, Parijs,
Wenen en Berlijn) zijn de volgende B-Junioren geselecteerd.
Jan Joris Lanzing, Erik Veenhuis, Ronald Holthaus, Marcel
Peeper en Ronald Gudde
Op 22 en 23 december a.s. spelen zij om 13.15 uur op het
ZSGO terrein een selectiewedstrijd
Uit 56 geselecteerden moeten zij zich proberen staande te
houden.
De Jeugdcommissie wenst iedereen veel succes.
2 JANUARI IS ER GEEN TRAINING.
Vrijdag 16 januari 1981, aanvang 20.00 uur
DISCO - KIENAVOND
voor alle A en B Junioren plus vriendinnen.
Fantastische muziek - schitterende prijzen.
3