BESTE AFC VRIENDEN EN VRIENDINNEN
Aan allen die ons, t.g.v. ons 30-jarig huwelijk hebben over
laden met gelukwensen en attenties, zeggen wij u hiermede
onze hartelijk dank.
Het was groots!!
Bert en Ans Overdiek
VETERANEN
Zaterdag 22 november 15.00 uur AFC - KAMPONG
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Bergman, Bernard, v. Brug
gen. Geusebroek, v. Haren, v.d. Heydt, de Jong, Meyer,
v. Mierlo, Nooy, Oostenbroek, Oosterling, Perton, NN,
Rooze, Schoemaker, v.d. Valk
Indien door slechte terreingesteldheid de wedstrijd afge
last zou worden, kan er eventueel op het kunstgrasveld
gespeeld worden. Aanvang van deze wedstrijd mogelijk later.
Trimschoenen èn trainingsbroek (brandwonden door val
len!) zijn daarbij noodzakelijk. Nadere informatie hier
over zaterdagmorgen 10.30 uur bij Fred Bergman
Afschrijven bij Fred Bergman, tel. 01807 - 1 94 15 en
1 50 51
(Zaterdag 29 november: Concordia Delft uit)
PROGRAMMA ZONDAG 23 NOVEMBER 1980
UNITAS - AFC, 14.30 uur; tijd van samenkomst wordt
door de heer Peters bekend gemaakt. Vervoer per bus
(ca 12 uur)
Leider: S.v. Gelder; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: J.J. Franssen; grensrechters.
M.H.v.d. Heuvel en J. v. Brouwershaven
VITESSE '22 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: M. Buitstra; grens
rechter: J. Otsen
Uitgenodigd worden A-B selectie
AFC 3 (06) - ZWAL. VOORUIT 2 (09), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: A.J.M.v.d. Meer
Uitgenodigd worden: Uchtman, Veen, Berrier, Laarhoven,
Kaiser, Husers, de Ridder, R.v.d. Zwan, T.v.d. Zwan, Eiting,
Jung, Stolp, Hulst, v. Waveren
AFC 4 (07) - ZSGO 2 (08), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC
Leider: P.v.d. Heijdt; scheidsrechter: M. Schoolenaar
Uitgenodigd worden: Seunke, Berman, Gans, Huigen,
D. Huisman, M. Huisman, R. Huisman, Krak, Kuipers,
Mulder, Ten Neijenhuis, Rieder, Wijnen
AFC 5 - RKDES 2 (res. shirts), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC
Leider: T. Bouter; scheidsrechter: P.A. Roos
Uitgenodigd worden: Akkerman, Brouwer, Johannesen,
Overdiek, Verheijden, v. Zweden, v. Leeuwen, Hoffschlag,
Bouw, Broeckhuijsen, Gezelius, Nooder, Rauch
iviicnael Goink wordt 2 wedstrijden niet opgesteld wegens
wegblijven zonder af te schrijven.
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur bij
E.C. tel. 44 55 75
Niet beschikbaar: de Vries, Th. Husers, Schot, Rauch,
Magielsen, Wolffgram, Geurts, Meijer, Wijnand
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE - B
Wegens herhaaldelijk wegblijven zonder bericht wordt
D. de Wit voorlopig niet opgesteld.
De volgende spelers worden verzocht om ook bij zeer
slecht weer, zich te overtuigen van het wel of niet doorgaan
van de wedstrijden: Lagestee, van Hemessen, Linszen,
Scheffer, Kamstra, Flam, Teiwes en AFC 11
NIET BESCHIKBAAR:
De Wijs, R.Ch. Handgraaf, R.M. Handgraaf, Schets, van
Haaften, A. Kahn, Th. van Broekhuizen, v.d. Brink, van
Laar, Linders, van Dijk, de Vries, Veltman
OVERAMSTEL 2 - AFC 6, bijeen: 11.30 uur Overamstel
Scheidsrechter: R. Pach
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
19.30 uur, tel 23 32 64
WMS 3 - AFC 7, bijeen: 13.00 uur AFC
Scheidsrechter: A. Bonte
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Handgraaf op vrijdagavond tussen 18.30
en 19.30 uur, tel. 44 92 58
AFC 8 - SWIFT 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: H. de Wijs
v.d. Pouw Kraan, v.d. Weide, Drenkelford, Bonnet, Last,
Vischjager, Kuipers, van Moerkerk, Gamelkoorn, L. Hekster
Plemper
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
PANCRATIUS 10 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur Pancratius
Van Troost, Linszen, A.M. van Leeuwen, Den Os, Schef
fer, van Buuren, Da Silva Curiel, van Hemessen, Lagestee,
Magielsen, Kamstra, Parson, Worm
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
SNA 4 - AFC 10, bijeen: 14.00 uur SNA
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 - GEUZENVELD 6, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Overdiek, Ten Brink, Hotting, Kohen, Nelissen, Krul,
Neugarten, Witzenhausen, Osterop, Wahab, H. Vellinga,
Coorengel, Stoppelman, Schubert
AFC 12 - PANCRATIUS 12, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Teiwes, Sarfaty, Groenteman, Lambers, Smit, Sprenger,
Titsing, Beumer, de Haas, Flam, Rooth
Afschrijven: bij R. Sarfaty op vrijdagavond tussen 18.00
en 19.00 uur, tel. 02990 - 3 30 83
SLOTERVAART 6 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur Slotervaart
Van Straten, Mulder, Polak, Dukker, Geluk, Steinvoorte,
Knoppers, Willemse, van Soomeren, Springer, van Duyven-
bode, Nesenberend, P. Koster, van Gelder
Afschrijven: bij D. Polak op vrijdagvond vanaf 20.00 uur,
tel. 76 53 14
AFC 14 - PANCRATIUS 13, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: D. Susan
Opstelling: bekend (14) - Toevoegen: Mathijse
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
7