RESULTATEN VAN HET AFGELOPEN WEEKEND
Zaterdag 15 november:
Alle wedstrijden afgelast
Zondag 16 november:
JOS - AFC (vr.) 6-5
JOS 2 - AFC 2 (vr.) 2-0
Ajax 3 - AFC 3 (vr.) 7-3
RKDES 2 - AFC 5 3-0
AFC 6 - Overamstel 2 2-0
AFC 7 - WMS 3 5-3
Swift 4-AFC 8 2-5
AFC 9 - Pancratius 10 20-1
AFC 10-SNA 4 2-3
Geuzenv. 6 - AFC 11 AFC
Pancratius 12 - AFC 12 9-1
AFC 13 - Slotervaart 6 2-0
Pancratius 13 - AFC 14 afgel.
Junioren A
AFC - Volewijckers 4-1
AFC 2 - Geuzenveld 4-3
Volewijckers 2 - AFC 3 7-2
SDZ 3 - AFC 4 5-3
Junioren B
Volewijckers - AFC
DWS2 -AFC 2
AFC 3 - Rood Wit/A2
AFC 4 - Swift 2
AFC 5 - DWS 4
SLTO 2 - AFC 6
n.o.
Junioren C
AFC - DWV
AFC 2 - RKAVIC 2
KDO-AFC 3
AFC 4 - DWV 6
ZSGO 2 - AFC 5
S'woude 2 - AFC 6
AFC 7 - Spartaan 3
Swift 3 - AFC 8
1-3
1-2
1-0
2-2
1-2
3-2
0-1
1-2
afgel.
0-1
0-8
2-4
9-1
0-5
PROGRAMMA ZATERDAG 22 NOVEMBER
14.30 uur: AFC (Zat) 1 - DJK (6), 1e veld
AFC (Zat) 2 vrij!
14.30 uur: VDO 3 - AFC (Zat) 3 (39), 1e veld
15.00 uur: AFC (Vet.) - Kampong (Vet.) 2e veld
PUPILLEN: zie bij opstellingen!
PROGRAMMA ZONDAG 23 NOVEMBER
14.30 uur: Unitas - AFC (Hoofdklasse A 001)
12.00 uur: Vitesse '22 2 - AFC 2 (116)
12.00 uur: AFC 3 - Zwal. Vooruit 2 (118)
14.30 uur: AFC 4-ZSGO 2 (121)
14.30 uur: AFC 5 - RKDES 2 (112), 1e veld (res. sh.)
12.00 uur: Overamstel 2 - AFC 6 (2111 e veld
14.30 uur: WMS 3 - AFC 7 (216), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Swift 4 (411), 2e veld
14.30 uur: Pancratius 10 - AFC 9 (415), 3e veld
14.30 uur: SNA 4 - AFC 10 (419), 2e veld
10.00 uur: AFC 11 - Geuzenveld 6 (431), 1e veld (res. sh.
14.30 uur: AFC 12 - Pancratius 12 (434), 3e veld (res. sh.
10.00 uur: Slotervaart 6 - AFC 13 (437), 2e veld
14.30 uur: AFC 14 - Pancratius 13 (435), 4e veld (res. sh.
Junioren A
11.30 uur: Volewijckers - AFC (501H-veld
12.00 uur: Geuzenveld - AFC 2 (504), 1e veld
12.00 uur: AFC 3 - Volewijckers 2 (5112e veld
10.00 uur: AFC 4 - NFC 4 (528), 4e veld
Junioren B
12.00 uur: AFC - Volewijckers (6011e veld
10.00 uur: Blauw Wit 3 - AFC 2 (vr.), 4e veld
14.30 uur: ZSGO 2 - AFC 3 (615), 1e veld
12.00 uur: Spartaan 2 - AFC 4 (627), 4e veld
14.30 uur: Pancratius 3 - AFC 5 (630), 5e veld
10.00 uur: AFC 6 - SDW 4 (632), 2e veld
Junioren C
10.00 uur: DWV - AFC (701), 2e veld
14.30 uur: RKAVIC 2 - AFC 2 (714), 3e veld
12.00 uur: AFC 3 - Geuzenveld (721), 3e veld (res. sh.)
12.00 uur: Volewijckers 4 - AFC 4 (729), 2e veld
10.00 uur: AFC 5 - Sloterdijk 2 (730), 3e veld
12.00 uur: AFC 6 - Rivalen 2 (732), 4e veld
13.15 uur: Devo '58 2 - AFC 7 (733), 1e veld
13.15 uur: AFC 8 - Rombout 2 (736), 3e veld
LIGGING DER TERREINEN
VDO- Sportlaan, Uithoorn
Unitas - Sportpark Molenvliet, Bataafsekade, Gorinchem
Vitesse'22 - Puikman achter station Castricum
Overamstel - Jan Vroegopsingel, via Utrechtse Brug
rechtsaf, Amstel volgen
WMS ZSGO DEVO'58 - Ookmeer, Troelstra-
laan
Pancratius - Lindberghstraat, Badhoevedorp
SNA Geuzenveld De Spartaan - De
Eendracht, Corn. Outshoornstraat
Slotervaart Blauw Wit Gold Star -
Sportpark Sloten, Sloten
Volewijckers - Buiksloterbanne, Baron de Couber-
tinlaan nabij Noord-Hollandsch Kanaal
DWV- Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
RKAVIC - Escapade, Amstelveen
KBV Rivalen - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
NFC- Sportlaan, Amstelveen
Arsenal - Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalfjes
laan vanaf Amsteldijk
Marathon - Sportpark De Schinkel, achter Olympisch
Stadion t/o Amsterdamse Ijsbaan Club
BOETE'S
F. ten Nijenhuis (AFC 3)
M. Overdiek (AFC 5)
S. Woldring (Jun A3)
f 25,- (strafzaak)
f 25,- (strafzaak)
f 15,~ (strafzaak)
Overmaken op postgiro 241002 of gem. giro 4510515
t.n.v. 2e penningmeester AFC, Papehof 35, Abcoude
COMPETITIE WINTERSTOP - KNVB Afdeling Amsterdam
Op zaterdag 27 en zondag 28 december 1980 en op za
terdag 3 en zondag 4 januari zullen er geen competitie
wedstrijden worden vastgesteld.
LEDENLIJST
TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
W.J. Crouwel, 30-06-42, v. Nijenrodeweg 915 1081
BK Amsterdam 44 00 70 knvb 2436
ADRESWIJZIGING
R.Ch. Handgraaf, Madurastraat 76', 1094 GR Amster
dam -92 72 81
J. Theeboom, Amsteldijk 282, 1079 LL Amsterdam
44 26 83 per 15/12
BESTUURSMEDEDELING
H.H. Scheidsrechters attentie!
De KNVB-Afdeling Amsterdam organiseert op WOENSDAG
26 NOVEMBER 1980 in het Bondsbureau, Emmalaan 10,
aanvang 20.00 uur een bijeenkomst met clubscheidsrechters.
Zij willen gaarne van gedachten wisselen met degenen, die
als scheidsrechter optreden bij DIE wedstrijden, waarvoor
de Bond geen bondsscheidsrechters ter beschikking heeft.
Uw aanwezigheid wordt bijzonder op prijs gesteld!
6