Leiding: Hr. P.C. Keizer;scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Blankstein, van Dam, Ebbers, Haver-
bus. Keizer, Meezen, van Ommeren, Kuit, de Vries, Schuur
man, Wegloop, Weisz, de Wit
PANCRATIUS 3 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
terrein, veld 5
Leiding: Hr. Balk; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Balk, Geldof, de Graaf, de Groot,
Kappel, Mathijsen, Henneman, Nieuwland, Lüske, Roede-
ma, Somers, Teiwes, Toussaint, Roland
Niet beschikbaar: Hr. de Jager, J. de Jager
AFC 6 -SDW 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Boer; scheidsrechter: Hr. A. Kaiser
Uitgenodigd worden: Boer, Bijlsma, Cohen, Henneman, de
Langen, van Mourik, Nagel, Speer, v. Leeuwen, Schroor,
Samardzic, Veling, Margherita, Oldenburger, Henneman
zie ook B5
N.B.: Fröhlich, Rijnders, Stokvis
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
DWV - AFC, 10.00 uur; bijeen; 09.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Klein; scheidsrechter: Hr. H.v. Looy
Uitgen. worden: v. Alem, Bakker, Euwes, Gortzak, Klein,
Langedijk, Koefoed, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman,
v. Zweden
DEVO '58 2 - AFC 7, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Werner
Uitgen. worden: Bossert, Hazewinkel, Janse, Kamp, v.d.
Kieft, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx, Paulzen, v. Weeren,
Werner
AFC 8 - ROMBOUT 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Henneman; scheidsrechter: Hr. Rimini
Uitgen. worden: Beerling, Elias, v. Gelder, Ramon, Klasen,
Ladendorff, Nieuwland, Pytak, Saddal, Schipper, Seljee
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
SCHEIDSRECHTERS PUPILLEN
veld 1
10.00 u Frank Schroder E2
11.00 u Gerlof Wielinga D2
12.15 u Bob Brokman F2
12.15u Gerlof Wielinga F4
veld 2
10.00 u Gerlof Wielinga E4
11.00u Frank Schroder D3
12.15 u Marcel v.d. Meent F5
veld 3
10.00 u Marcel v.d. Meent E7
11.00 u Bob Brokman D5
RKAVIC 2 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Haverbus
Uitgen. worden: Druif, den Enting, de Graaf, Haverbus,
Kampstra, Keizer, Kostense, Last, Tellinga, v.d. Vegte,
Leering, Wijnschenk
AFC 3-GEUZENVELD, 12.00 uur;bijeen: 11.15uur
AFC-terrein, veld 3
Leiding: Hr. Bollen/Schröder; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bleeker, H. de Boer, Bollen, B. Duis,
J. Duis, Heisterkamp, v.d. Ruit, Schroder, Tiedink,
Freyters, Speelman
VOLEWIJCKERS 4 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC-terrein, veld 2
Leiding: NN
Uitgen. worden: Y. Carmiggelt, Duveen, v.d. Graaf, Gy-
rath. Lepeltak, Levy, de Metz, Nagel, Nieuwenhuis,
Oei, Wiebenga, Polders, Vorst
AFC 5 -SLOTERDIJK 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: Hr. Eveleens
Uitgen. worden: Bakhuizen, Bakker, S. Carmiggelt, Honne-
bier, Hoogeboom, Luiks, Snow, Thiel, Tiggeloven, de
Vries, v. Zutphen, Rijnsburger
AFC 6 - RIVALEN 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC
terrein, veld 4
Leiding: Hr. Leemans/Piersma; scheidsrechter: Hr. Tiggel
oven
Uitgen. worden: Abram, Arian, Gimbrère, v. Hacht, Janus,
de Kruyff, Leemans, Nikkelsburg, Piersma, Spiegelenburg,
v.d. Woerdt, de Wijs
VRIJ: Bart v.d. Jagt en Rik Meezen
OPSTELLINGEN D PUPILLEN 22 november 1980
AFC 2 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 1
Leiding: Hr. Mathijse; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Opstelling: Abascal, Gallenkamp, Greven, Last, v. Marle,
Mathijse, Schafer, Wegloop, Woerdeman, Crouwel, Janse,
Leemans
AFC 2 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk,
veld 1
Leiding: Hr. Moree/Bleeker; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Opstelling: Bleeker, Bolderik, Hopman, Harrems, v. Loon,
Moree, Polak, Etty, den Drijver, Schneider, Groenenveld,
Santberghen Leemans zie D1
AFC 3 - SP. ZUID 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
kk., veld 2
Leiding: Hr. v. Ommeren; scheidsrechter: Hr. Schroder
Opstelling: Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Om
meren, Merkenstein, Harrems, Hommel, v. Bruggen, lano-
witz, Lüske, Reserve: Lourens
KBV 4 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Linssen
Opstelling: Fröhlich, Velthuis, Dijkhuis, Pluim, Hogenweg,
Linssen, Sinseretti, Ploeger, Rengeling, de Vries, Maass,
Niehe, Reserve: Lourens zie D3
AFC 5 - OSDORP 2,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Malinaric; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Opstelling: Malinaric, Ottenlande, Tokkie, Jansen, Minor,
10