BAR TALK elke zondag trekking Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 60e jaargang Secretariaat: J.L Bonnet Nedersticht 65 1083 VN Amsterdam Tel.: 42 19 15 verschijnt wekelijks Communicatie Dagelijks bemerken we, dat veel ellende ont staat, wanneer spelers, trainers, bestuurders etc. via de media converseren. Welnu, laat ons dat dan ook nalaten. Mocht één onzer spelers op zijn vest gespuwd moe ten worden dan dient dat te gebeuren. Maar niet via deze kolommen. Zilveren Ploeg Veel maakten we reeds mede. Een witte Kerst, zelfs een witte Paas. Maar een witte Ploegst was geheel nieuw. Omdat Karei van Stuyvenberg uit Caracas er niet was kon Elkan Pais de prijs voor de verste reis in zijn zak steken. Uit Vancouver kwam hij. Vandaar. Verder was alles en iedereen als vanouds. Bijgepraat en herinneringen opgehaald. Daarvoor is deze avond. Novicen: Joop de Bie sr., Ben Slaap sr.. Rob Domhof, Rolf Leeser, Ger Smit, Roel Ridderikhoff en Jopie Draais- ma. Gesprekje Voordat ik in AFC kwam heb ik nog in een andere club ge speeld. Die bestaat niet meer of is gefuseerd. Ik weet het niet precies. Rust Roest heette die club. Op jeugdige leeftijd gaat het nog wel, maar in latere jaren wil het niet lukken. Elke zondag anderhalf uur achter el kaar doorjassen. Ruimte Zondagsmiddags ca kwart voor vijf aan de bar. Ik kwam ei genlijk voor de majorettes, want ik ben gek op majorettes. Ik moet het ergens verkeerd gelezen hebben. Maar ik ben toch maar naar het voetballen blijven kijken. Maar wat je dan als leek hoort? Op een gegeven moment roept die snelle blonde naar ach teren: "Geef hem dan in de ruimte". Nou zou hij raar opgekeken hebben, als die back dat gedaan had. Ik zie hem al verbaasd in de lucht kijken. En zelfs als 12 november 1980 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 één van die Russen een keeper is en de bal terug stompt, duurt het maanden voor het leer wederkeert. Ik: Ja, maar dat ziet u echt te letterlijk. Kijk, de spelers hebben zo'n 700 m2 gras ter beschikking. Nou zou je zeg gen 30 m2 per man, dat is toch niet niks. Maar zo ligt het niet. Men maakt elkaar het leven zo zuur, dat zelfs op de ze immense oppervlakte de ruimte toch nog gecreërd moet worden. En dat is vaak erg moeilijk. Hij wees: Toch moet een beetje coach een eenvoudig mid del kunnen vinden. Neem nou eens een overval aanrecht en draai de steel van de steelpan naar de andere kant. Gewel dig wat je dan alleen al wint. Jan Tjalling Noot van de redaktie: De Romdom-de-Bal-redakteur wenst de terechtwijzing van Jan Tjalling inzake het aan de kaak stellen van onsportief gedrag (item: communicatie) zeker te accepteren maar wel in die zin, dat niet één man verantwoordelijk mag zijn voor de publikatie: het is een bestuurlijke kwestie. Overigens stelt eerstgenoemde er prijs op te mogen verwij zen naar vooraanstaande clubbladen (o.m. die van VUC), waar elke week op één van de eerste pagina's onsportief gedrag van eigen spelers vermeld wordt, inklusief een uitge breide beschrijving van het waarom en hoe. Dit om de verdere vervuiling van het voetbal tegen te gaan. Een meid met een kop als een pioen. Gaf haar midvoortje een dikke zoen. Zij sprak: "Ik ga vanmiddag fijn genieten, Hoe jij op de vijandelijke goal gaat schieten". Daarna gaan wij lekker alle twee. Gezellig poolen bij AFC L.S. Meerlap

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 1