TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
A Junioren
C Junioren
Ajax 2 - AFC
2-3
SDZ2-AFC 2
2-2
RKAV-AFC 2
1-4
AFC 3 -VDO2
5-2
AFC 3 - AZS
3-3
AFC4 - SDZ 3
9-2
AFC 4 - Sp. Zuid 3
4-7
AFC5-SDZ4
5-0
WA 5-AFC 7
0-7
B Junioren
AFC 8-BI. Wit 4
3-4
AFC-Ajax 2-0
AFC 2 - WA 2 2-2
B'veldert 2 - AFC 3 3-4
WA 4-AFC 4 0-6
AFC 6 - Pancratius 4 12-0
VD0 4-AFC7 1-2
PROGRAMMA ZATERDAG 18 OKTOBER
AFC (Zat) 1 vrij!
14.30 uur: AFC (Zat) 2 - AMVJ 6 (32), 2e veld (res. sh.)
12.00 uur: Tos Actief 4 - AFC (Zat) 3 (39), 1e veld
15.00 uur: KHFC - AFC (Vet)
PUPILLEN: zie bij opstellingen!
PROGRAMMA ZONDAG 19 OKTOBER
14.30 uur: UVS - AFC (Hoofdklasse A 001
12.00 uur: Volendam 2 - AFC 2 (116)
12.00 uur: AFC 3 - JOS 2 (118)
14.30 uur: AFC 4 - VDC 2 (121)
14.30 uur: AFC 5 - Eland/SDC 2 (112), 1e veld
14.30 uur: Aalsmeer 3 - AFC 6 (2111e veld
14.30 uur: SLTO 4 - AFC 7 (216), 2e veld
AFC 8 vrij!
14.30 uur: Germaan 4 - AFC 9 (415), 2e veld
12.00 uur: SLTO 6 - AFC 10 (419), 2e veld
14.30 uur: AFC 11 - Vespucci 7 (4312e veld (res. sh.)
14.30 uur: AFC 12 - RKAVIC 15 (434), 3e veld (res. sh.)
10.00 uur: Voorland 11 - AFC 13 (437), 4e veld
14.30 uur: AFC 14 - Oriënt 8 (435), 4e veld
Junioren A
12.00 uur: Uithoorn - AFC (501), 1e veld
12.00 uur: St. Martinus - AFC 2 (504), 1e veld
12.00 uur: AFC 3 - Rivalen (511), 1e veld
12.00 uur: AFC 4 - SLTO 2 (528), 2e veld
Junioren E
AFC 1 vrij!
12.00 uur: AFC 2 - Diemen 2 (614), 3e veld
12.00 uur: NFC 2 - AFC 3 (615), 4e veld
10.00 uur: AFC 4 - Sloterdijk 2 (627), 4e veld
12.00 uur: Sloterpark 2 - AFC 5 (630), 3e veld
12.00 uur: AFC 6 - NFC 4 (632), 4e veld
Junioren C
10.00 uur: Ajax - AFC (7012e veld
10.00 uur: Voorland 2 - AFC 2 (714), 1e veld
10.00 uur: AFC 3 - Martinus (721), 1e veld (res. sh.)
12.00 uur: HRVC 2 - AFC 4 (729), 2e veld
10.00 uur: AFC 5 - SDW 3 (730), 2e veld
10.00 uur: AFC 6 - Sloterdijk 3 (732), 3e veld
12.00 uur: Martinus 3 - AFC 7 (733), 2e veld
13.15 uur: AFC 8 - Spartaan 2 (736), 3e veld
LIGGING DER TERREINEN
Tos/Actief - De Toekomst, Burg. Stramanweg, Ou
derkerk a/d Amstel, tussen Utrechtseweg en Bijlmermeer
UVS- Kikkerpolder a/d Oegstgeesterweg, Leiden
Volendam - Julianaweg, Volendam
SLTO- Ookmeer, Troelstralaan
Germaan Sloterpark HRVC - Eendracht,
Cornelis Outshoornstraat
Voorland - Middenweg achter Ajax Stadion
Uithoorn - Sportlaan, Uithoorn
St. Martinus - Overburg, Amsterdamseweg 245,
Amstelveen
NFC- Sportlaan, Amstelveen
Ajax- Middenweg
Sporting Zuid - Het Loopveld, Amstelveen, ingang
Kalfjeslaan vanaf Amsteldijk
Osdorp Gold Star - Sportpark Sloten, Sloten
KBV Neerlandia - Riekerhaven, Anthony Fok-
kerweg
RAP - De Boelelaan
LEDENLIJST
E.A. Wahab, Sen. 06-07-60, Da Costastraat 65, 1053 ZE
Amsterdam knvb 2412
M.V. Dijkhuis, C-Pup., 14-03-74, dirk Schaferstraat 59,
1076 BB Amsterdam 72 70 68 knvb 2414
J. Ramon, C-Jun., 15-11-67, Diezestraat 14", 1078 JP
Amsterdam 71 67 96 knvb 2415
MUTATIE VAN DON -WL
H. Roodenburg, Knvb 2413 (Zat)
ADRESWIJZIGINGEN
H. Vellenga (1172), Schalk Burgerstraat 5, 1092 JV Am
sterdam
D de Vries (2287), Biothof 12', 1098 RX Amsterdam -
93 91 71
J.v.d. Elsken, Braak en Bosch 22 hs, 1068 DP Amster
dam - 19 10 15
Th. H. Groeneveld (297), Witte Klaverlaan 2, 1562 AM
Krommenie 21 45 63
V. Croiset (2243), Wouwermanstraat 29 hs, 1071 VL Am
sterdam 73 65 26
BEDANKT ALS LID
R.J. Benoni (1503), M.v.d Rijst (2277)
VETERANEN
Uitslag zaterdag 11 oktober: AFC - Victoria 1-3
A.s. Zaterdag 18 oktober: Kon. H.F.C. - AFC, aanvang
15.00 uur j
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Bernard, v. Bruggen,
Geusebroek, v. Haren, v.d. Heydt, v. Mierlo, Nooy, Per-
ton, Rooze, Schoemaker, v.d. Valk, NN
Niet beschikbaar: de Jong, Oosterling, Meyer, Oostenbroek,
Zaterdag 25 oktober: uit tegen Quick Den Haag
Afschrijven: bij Fred Bergman, tel. 01807 - 1 50 51
(Herinnering voor degenen die de veteranenbijdrage 1e
helftnog niet voldaan hebben: f 50,- postgiro 488076 tnv
drs J.F.T. Bergman
MEDEDELING A-COMMISSIE
Dinsdag 21 oktober a.s. oefenwedstrijd:
RAPIDITAS 1 - AFC 1, 20.00 uur te Weesp
Coach: D. Peters; leider: R. Mathijse
6