AFC 3 - ROOD WIT/A 4, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
Opstelling: Snelleman(?), Brouwer, de Graaf, de Boer,
v.d. Valk, Visser, Bouman, Boogaers, Smit, Küppers,
d'Ollyslager
E. Tak wordt verzocht contact met E.C. op te nemen
N.B.: Quint, Beuke, Cohen, Kikkert, Dik, Munter, Geesink
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen:
A-Junioren H. van Zweden
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel. 76 32 35
B-Junioren C.G. Jochems
vrijdagavond van 17.00 - 17.30 uur
tel. 19 82 43
M.R. Hulshoff - tel 19 07 37
(afschrijven alleen bij C. Jochems)
C-Junioren H.H. Veenhuis—
vrijdagavond van 17.00 - 17.30 uur
tel. 42 89 45
D-Pupillen J. Benoni
vrijdagavond van 17.30 - 18.30 uur
tel. 46 10 23
E-Pupillen H. Elias
vrijdagavond van 18.00 - 18.30 uur
tel. 02975 - 6 57 60
F-Pupillen R. den Drijver
vrijdagavond 18.30 - 19.30 uur
tel. 79 36 77
Overige telefoonnummers:
D.L. van der Klaauw (voorzitter) 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) 15 27 51
OPROEP VOOR SCHEIDSRECHTERS VOOR DE ZONDAG
De Jeugdcommissie verzoekt een ieder die de jeugd een goed
hart toedraagt en op de zondag een uurtje over heeft, zich
direkt met één van de hierbovengenoemde jeugdcommis
sieleden kontakt op te nemen. De Jeugdcommissie zal u dan
verzoeken een jeugdwedstrijdje te fluiten.
De leden van de Jeugdcommissie zijn helaas niet in staat
zelf ook nog wedstrijden te fluiten (naast hun organisato
rische taken). Wij zijn als vereniging verplicht scheidsrechters
aan te stellen voor onze 4 A Junioren, 7 B Junioren en 8 C
Juniorenelftallen.
HELP! HELP! HELP! HELP! HELP! HELP! HELP! HELP!
OPSTELLING A JUNIOREN
AFC - VDO, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Euwes/den Braven; scheidsrechter: Hr. J.
v. Rietbergen
Bakker, Benvindo, de Boer, den Braven, Houtkamp, Hoo-
henkerk. Ketellapper, Post, Rooze, Stevels, Spee, Verburg
Bijeen op het Hoofdveld
Reserve: Bosch, Teeken
AFC 2 - ADE, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: Hr. J.v.d. Heuvel
Bouwhuys, Gribbeling, 't Hof, Leur, Lopes, Holthaus,
Rooseman, v. Soomeren, Teeken, Teiwes, Verhaaff, Stro-
ker, Heertje
Teeken zie A1
AFC 3 - DEVO '58, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Woldring/Verwijst; scheidsrechter: Hr. G.J.
Luppes
Bruning, Bak, Cohen, Didier, Donker, Fröhlich, Kohlman,
Nieuwenhuis, Polman Tuin, Verwijst, Woldringh, Monas,
de Jong
AFC 4 - UITHOORN 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: JC; scheidsrechter: Hr. J. Runneboom
v. Beek, Bouwmeester, Dukker, Duyndam, Gosler, Lö-
wenstein, Herschberg, Koedijk, Roedema, Ritz, Stockman,
Vlessing, Bosch
Bosch: zie ook A1
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
ZEEBURGIA 1 - AFC 1, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Weerman; scheidsrechter: Hr. F. Visser
Bierman, R. Holthaus, Hulscher, v.d. Jagt, Jansen, Lan-
zing. Peeper, E. Veenhuis, P. Veenhuis, Wiersma, Kiks,
v.d. Meent, S. Verduin
Niet beschikbaar: R. Gudde
AFC 2 - VOORLAND 2, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: Hr. A. Slemmer
v.d. Broek, Honsdrecht, I. Hulshoff, P. Jochems, B.v.d.
Klaauw, G.v.d. Klaauw, Kisoor, R. Krak, Kutschenreuter,
Le Grand, Bertolini, Bieshaar, B. Hulshoff
Niet beschikbaar: Hoogeveen
SDW 2 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC-terrein
veld 3
Leiding: Hr. Eveleens; scheidsrechter: Hr. B.P. Spuij
Boon, Eveleens, kuit, Philips, Rogge, F. Schroder, Strad-
meier, M. Verduin, H. de Wijs, Honingh, Bertolini, zie ook
B2, S. Verduin, zie B1, B. Hulshoff zie B2
Niet beschikbaar: Hiensch
ROMBOUT 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Keizer
Blankstein, van Dam, Ebbers, Haverbus, Keizer, Kreuger,
Meezen, de Vries, Schuurman, Wegloop, Weisz, de Wit,
v. Ommeren
METEOOR 3 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Velthuizen
Balk, Geldof, de Graaf, de Groot, de Jager, Kappel, Ma-
thijsen, Nieuwland, Lüske, Roedema, Somers, Teiwes,
Toussaint
AFC 6 - BLAUW WIT 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. Fröhlich; scheidsrechter: Hr. M. Lupano
Bijlsma, Cohen, Fröhlich, Henneman, de Langen, v. Mourik,
Nagel, Rijnders, Schroor, Samardsic, Veling
Niet beschikbaar: Oldenburger
UITHOORN 3 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: JC
E. Bernat, Boer, Hertzberger, Illy, van Leeuwen, Lensen,
Margherita, Roland, Speer, Spijker, Stokvis, v.d. Vijver
De ziekenboeg begint aardig vol te lopen, te vol naar mijn
gevoel!
Een snel herstel gewenst aan: Mark Oldenburger, Ruud
Hiensch, Paul Boon, Robin Hoogeveen en Ronald Gudde.
7