v.d. Broek, Hoogeveen, Honsdrecht, I. Hulshoff, P. Jochems
Kiks, B.v.d. Klaauw, G.v.d. Klaauw, J. Kisoor, Le Grand,
Kutschenreuter, van Dam, R. Krak
OUDERS VERVOER SVP
AFC 3 - ZSGO 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Eveleens; scheidsrechter: Hr. L. Collewijn
Stradmeier, H. de Wijs, F. Schroder, Boon, M. Verduin,
S. Verduin, Rogge, Philips, Kuit, Bertolini, F'. Eveleens,
Hiensch, B. Hulshoff, Honigh, Wegloop
Niet beschikbaar: Hiensch, B. Hulshoff
AFC 4 - SPARTAAN 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Keizer; scheidsrechter: Hr. Lupano
de Wit, de Vries, Haverbus, Schuurman, Meezen, Keizer,
Kreuger, Weisz, Honingh, van Dam, zie ook B2, Blankstein,
Ebbers, en Wegloop zie ook B3
AFC 5 - PANCRATIUS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
AFC-terrein, veld 4
Leiding: Hr. Kappel; scheidsrechter: Hr. Kaiser
J. de Jager, Somers, Kappel. Teiwes, Roedema, Mathijsen,
Nieuwland, de Groot, Geldof, de Graaf, v. Ommeren,
Balk, Lüske
SDW 5 - AFC 6, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC terrein
veld 4
Leiding; Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: NN
van Mourik, Schroor, Walker, Henneman, Cohen, Bijlsma,
Samardzic, Nagel, Veling, Rijnders, Oldenburger, de Langen,
Fröhlich
OUDERS VERVOER SVP
AFC 7 i s vrij!
De vriendschappelijke wedstrijden tegen DCG van 4 sep
tember zijn vervallen.
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
ZEEBURGIA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Klein; scheidsrechter: Mevr. M. Wanders
Uitgenodigd worden: v. Alem, Bakker, Druif, Euwes,
Langendijk, Leering, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman,
v. Zweden, Gortzak
NFC 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: JC; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Abe, den Enting, de Graaf, Haverbus,
Kampstra, Keizer, Kostense, Last, Tellinga, v.d. Vegte,
Vermeulen, Wijnschenk
RODA '23 3 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 5
Leiding: Hr. Bollen/Schröder; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: H. de Boer, Bollen, Brdar, Bunk,
Duis, Duis, Heisterkamp, Polders, v.d. Ruit, Schroder,
Tiedink, Bleeker
AFC 4 - VOLEWIJCKERS 4, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur,
veld 3, AFC terrein
Leiding: JC; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgenodigd worden: Y. Carmiggelt, Duveen, Freijters,
v.d. Graaf, Gyrath, Koefoed, Lepeltak, de Metz, Nagel,
Nieuwenhuis, Oei, Wiebenga, Snow
SLOTERDIJK 2 - AFC 5, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur
AFC-terrein, veld 2
Leiding: Hr. Bakker; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Bakhuizen, Bakker, Benoni, S. Car
miggelt, Honnebier, Hoogeboom, de Kruijff, Luiks, Thiel,
Tiggeloven, de Vries, v. Zutphen, Spiegelenburg
RIVALEN 2 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding en scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Abram, Arian, Coolen, Gimbière
Hacht, Hofland, Janus, Nikkelsburg, Piersma, Sillem,
v.d. Woerd, de Wijs
AFC 7 - PANCRATIUS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC-terrein, veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Uitgenodigd worden: Bossert, Hazewinkel, Janse, Kamp,
v.d. Kieft, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx, Moscou,
Paulzen, Thole, Werner
ROMBOUT 2 - AFC 8, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding en scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Beerling, Elias, v. Gelder, Hendrik-
sen, Ladendorff, Leemans, Moonen, Nieuwland, Pytak,
Saddal, Schipper,
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN D PUPILLEN
D1 is vrij!
RAP 1 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Moree/Bleeker
Schneider, Bleeker, Bolderik, Harrems, Hopman, v. Loon,
Moree, Polak, leemans, Etty, Janse, den Drijver
AFC 3 - KBV 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 1
Leiding: Hr. v. Ommeren; scheidsrechter: Hr.v.d. Jagt
Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Ommeren,
Merkenstein, Harrems, Lüske, Hommel, v. Bruggen,
lanowitz, Maass, Merkenstein zie 10 september 17.15 D1
BUITENVELDERT 3 - AFC 4, 11.00 uur;bijeen: 10.15
uur AFC kk,
Leiding: Hr. Linssen
Fröhlich, Velthuis, Dijkhuis, Pluim, Hogenweg, Linssen,
Sinseretti, Ploeger, Niehe, Rengelink, de Vries, Groenen-
veld
AFC 5 - BLAUW WIT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
kk, veld 2
Leiding: Hr. Malinaric, Scheidsrechter: Hr. Jochems
Malinaric, Blink, Hogenboom, Ottenlande, Santberghen,
Tokkie, Jansen, Minor, Reddering, Bakhuizen, Vorst,
v.d. Berg
SCZ '58 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC-ter
rein
Leiding: NN
Teiwes, v. Weeren, De Ruiter, Hoorn, v.d. Vinden, Schroe-
der, Vollenhoven, Voorn, Tamboer, Prins, Sibarani, v.d.
Smaal
11