indien u die naam beter vindt de begeleiders van de Woens dagmiddagtrainingen. Het heeft de J.C. dit jaar zeker niet aan medewerking ontbroken want op bijna alle woensdag middagen waren er genoeg heren aanwezig om de pupillen onder handen te nemen. Bedankt heren: Du Bois Knoppers Waldeck Mallinarec v.d. Dun- gen Heisterkamp de Metz en v.d. Klaauw, het was grandioos! En wat te zeggen van onze tientallen leiders die iedere zaterdag "weer of geen weer" aanwezig waren om onze pupillen te begeleiden in de ruimste zin van het woord. Het waren er met onze 23 teams te veel om op te noemen, maar onze dank is er niet minder om. Vooral het van el kaar overnemen door de andere z.g. tweede leider liep dit jaar erg goed en voor de J.C. dus probleemloos. Bedankt heren!! Ook wat betreft het aantal scheidsrechters waren wij dit jaar verwend, de heren Wielinga v.d. Jagt Schroder jr Jochems Brokmann jr Janssen en Jager waren het gehele jaar present om het spel in goede banen te leiden. Peter Jager heeft ook nog veel wedstrijden gefloten bij de junioren en senioren en kwam hierdoor dit seizoen tot het fantastische aantal van 200 wedstrijden. Heren scheidsrechters hartelijk bedankt!! Trouwe aanhang van de C-2 Als ik in vogelvlucht toch nog iets van de resultaten mag vermelden, het was ook in dat opzicht een vrij goed pupil- lenseizoen voor AFC. Bij de "A" Pup. was de sterkte vooral in de breedte aanwezig, wat zeer goed tot uiting kwam in de districtsbeker-wedstrijden. De "A1" werd in de halve fina le na het nemen van strafschoppen pas min of meer on gelukkig gewipt, onze "A2" won de beker in hun categorie met de grootste overwinning ooit in een pupillenbeker-fina- le behaald n.l. 6-0! De "A3" en "A4" presteerden het om beiden tot de finale door te dringen en moesten onderling uitmaken welk team de beker vooreen jaar naar de AFC prijzenkast zou brengen. Het was uiteindelijk de "A3" die toch net een tikkeltje beter was en na een spannende strijd de beker in ontvangst mocht nemen. De resultaten bij onze "B" pupillen waren ook zeer goed te noemen. De start was echter bij de hoogste "B" pupillen wat minder goed, maar naar gelang het seizoen vorderde gingen daar ook de prestaties omhoog. Ook hier kwam dit in de bekerwedstrijden het best tot zijn recht, want de "B1" pupillen drongen zelfs door tot de finale, werden daar wel is waar verslagen, door de zeer sterke Blauw-Wit pupillen, maar er was een grote periode in die wedstrijd waarin onze pupillen domineerden. De "B3" en "B4" drongen ook beiden tot de finale door, en hier ging de B3 met de eer strijk, en zo veroverde AFC dus maar liefst 3 van de 6 beschikbare districtsbekers. Bij de "C" pupillen waar zeer terecht nog niet "gebekerd" wordt en waar de standen van de poules ook niet bijge houden worden zijn heel wat aardige voetballertjes waar genomen en daar deze spelertjes het volgend jaar naar de "B" pupillen overgaan ziet het er voor die groep volgend jaar zeer goed uit en met dit prettige bericht wilde ik dan ook maar besluiten en namens de gehele Jeugdcommissie wens ik alle pupillen een goed rapport (want dat blijft na tuurlijk belangrijker dan voetballen jongens) en de pupil len en alle belangstellenden van het pupillenvoetbal een prettige zomer en een fijne vakantie. André Brokmann B2-pupillen: van Poelepetaten tot Puefa Onze B2-pupillen sloten dit seizoen af met 2 toernooien in het weekend van 31 mei/1 juni. Zaterdag eerst naar RKAVIC voor het poelepetatentoernooi, samen met de B1 en de B3. Het werd een prima dagje voor AFC. Voor de tweede keer dit seizoen werden we poulewinnaar door achtereenvolgens Buitenveldert (1-0), VDO (1-0), en RKAVIC (5-0) te verslaan en een gelijkspel tegen Vole- wijckers (0-0). Ook onze B1 en B3 werden poulewinnaar en AFC won "vanzelfsprekend" de verenigingsprijs. Evenals vorig jaar bestond de pouleprijs uit een slagroom taart. Zodoende konden onze jongens zich het welverdien de zoet der overwinning letterlijk laten smaken! Zondagochtend in de stromende regen op naar Purmerend voor het PUEFA-toernooi. Het weer beloofde niet veel goeds en dat kwam ook inderdaad zo uit: ondanks de snelle weersverbetering (de zon kwam zelfs door) konden onze jongens hun prestaties van zaterdag niet herhalen. Onze B2 wist nog wel 2 keer te winnen tegen CTO '70 en Purmerend, maar tegen WSV uit Wormer konden we niet op. Het was duidelijk dat 2 toernooien in één weekend aan het einde van het seizoen iets te veel van het goede was. Tóch verdienen onze jongens een compliment voor de sportieve wijze waarop partij werd gegeven en met name enkele jongens uit onze B2, die tussendoor nog bij de B1 en de B3 invielen toonden een bewonderenswaardige inzet. Het PUEFA-toernooi werd uiteindelijk verrassend gewon nen door WSV. AFC en Purmerend deelden de tweede plaats. Voor onze B2 zit het seizoen er op. 's Morgens in Purmer end sloten we het seizoen al met elkaar af: een prima sei zoen, dat wél!. Een fijne sportieve ploeg, waar de sfeer al tijd prettig was, vooral ten opzichte van elkaar. En als de sfeer in de ploeg optimaal is, dan komen de restulaten vanzelf wel, hetgeen bleek uit de vele overwinningen die we dit jaar behaalden. Remko, Alexei, Joost, Robbert, Folkert, Daan, Remko, Patrick, Pieter, Edwin, Maarten, Edgar, Wouter en de trou we groep supporters, bedankt voor een fijn voetbalseizoen! Roelof den Drijver 7

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 7