veel voetbalkennis opgedaan qua techniek en taktiek. Leider Pieter Keizer memoreerde dat later in zijn speech door te spreken over een moordstel jongens, die een fijne sfeer wisten te creëren, waaruit goede vriendschap is ont staan dat kenmerkend is voor AFC. Op de terugreis was er een diner gereserveerd in het restau rant Napoleon te Rijsbergen, alwaar Ralph de Jong met een vlotte speech een foto van het elftal ten geschenke gaf aan leider Pieter Keizer. Peter Henneman overhandigde daarna een handboeket aan Mevrouw Keizer. Dat de ouders een dergelijk uitje op prijs stelden bleek duidelijk uit het gezel lig van één bord lepelen van de soep door de vaders Wim van Alem en Atje Waldeck. Moeder Teiwes vond dat leider Keizer niet alles voor zijn rekening behoefde te nemen en liet iedereen klinken op een heerlijke witte wijn. Onder goedkeurende blikken van het echtpaar Veenhuis heeft leider Pieter Keizer het seizoen besloten met een enor me dag, waarbij het in eerste instantie heeft gelegen aan de inzet en saamhorigheid van het elftal, bestaande uit. Ron van Alem, Paul Eveleens, Peter Henneman, Johan de Jager, Ralph de Jong, Robbie Keizer, Karei Henk Maas, Robbie Mathijse Ronnie Teiwes, Ritchie Waldeck, Philips Wegloop en Hans de Wit. Vader Johan D.C-2 W» Beide .««Hen ««W» - - - SpelersCJun.il Ofschoon het kampioenschap net niet werd behaald, wil ik jullie toch gelukwensen met het behaalde resultaat. Met genoegen denk ik terug aan het afgelopen seizoen en vooral aan de wijze waarop een achterstand werd omgezet in een gunstig resultaat. Dit was niet alleen te danken aan de prima onderlinge ver standhouding, doch vooral aan de correcte wijze zoals jullie je op het veld gedroegen. Persoonlijk vond ik jullie een fijn stel jongens en wens jullie dan ook veel succes met het volgende seizoen. Tevens wil ik van de gelegenheid gebruik maken om de ouders van de spelers hartelijk dank te zeggen voor de trouwe wijze waarop zij bij de wedstrijden aanwezig waren, hetgeen zeker heeft bijgedragen tot de prettige sfeer die er rond dit elftal heerste. P.C. Keizer Afsluiting Pupillenseizoen! Aan het einde van het pupillenseizoen 1979/1980 wil ik met u leiders, trainers, ouders en pupillen dit seizoen door nemen, zonder dat u van mij een overzicht van alle "be haalde successen" mag verwachten daar dit volgens mij niet primair is in het pupillenvoetbal. Natuurlijk behoort bij iedere sport een gezonde wil om te winnen en een eerzucht om een zo goed mogelijke prestatie te leveren, anders zou het pupillenvoetbal "een ei zonder zout zijn" en dat is het zeker niet. Het pupillenvoetbal neemt wel degelijk een heel belangrijke plaats in de totaliteit van de voetbalsport in. De pupillenperiode vormt als het ware de basis voor het plezier dat hij later in de voetbalsport zal beleven. De slui merende aanleg dient verder uitgebouwd te worden en ook op het gebied van sportiviteit etc. moeten wij proberen de pupil optimaal te begeleiden. Ik kom hierdoor dan ook direct terecht bij de trainers of 6

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 6