ALGEMENE VERGADERING VAN DE REDAKTIE Het Bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van de jaarlijkse Algemene Vergadering, welke gehouden zal wor den op DONDERDAG 26 JUNI 1980 in de Sociëteit van de vereniging en wel om 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu voor als dan een tweede Algemene Vergadering bijeengeroepen, eveneens op DON DERDAG 26 JUNI 1980, aanvangende 20.30 uur in de So ciëteit der vereniging. Agenda 1. Opening 2. Huldiging Kampioenen, t.w. AFC 7, Junioren B2 en B4 en Junioren C8. Het bestuur verzoekt de spelers persoon lijk aanwezig te zijn. 3. Ingekomen stukken 4. Notulen vergadering dd 5 juli 1979 De notulen liggen vanaf 23 juni ter inzage in de bestuurs kamer. 5. Bestuursmededelingen, o.a. uitreiking prijs "Speler van het seizoen" 6. Jaarverslag 1ste sekretaris 7. Jaarverslag 1ste pennningmeester Het verslag ligt vanaf 23 juni ter inzage in de bestuurs kamer. 8. Verslag kascommissie 9. Verkiezing van het bestuur Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Voorzitter JL. van Dijk Sekretaris A.v. Soomeren Penningmeester H.O. van Rijn Vice-voorzitter Drs. R.E. Duis 2e sekretaris J.L. Bonnet 2e penningmeester M.L. Koster Commissaris materiaal S.van Gelder Commissaris H.A. de Wijs Allen stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt de heer J.L. Slaap candidaat voor de funktie van Commissaris. 10. Vaststelling kontributie en begroting seizoen 1980/1981. 11. Het bestuur stelt voor de kontributie te verhogen volgens bijgaande opgave. 12. Verkiezing Elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren S. van Gelder, K.A. Baarschers en H.A. Overdiek. Allen stellen zich herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie B Deze commissie bestaat thans uit de heren H.A. de Wijs, G.A. van Caspel, P. Roosenschoon en W.F. de Boer. Allen stellen zich herkiesbaar. 14. Verkiezing Elftalcommissie C Deze commissie bestaat thans uit de heren E. Witteveen, J.L. Slaap en J.A. Kikkert. Allen stellen zich herkiesbaar. 15. Verkiezing Jeugdcommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren D.L. v.d. Klaauw, Chr. Schroder, J. Benoni, A.J. Brokmann, G.Ph.C. Leur, H.H. Veenhuis en H.van Zweden. De heren Brokmann en Leur stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren C.G. Jochems en M.R. Hulshoff. 16. Verkiezing Enquete-commissie Deze commissie bestaat thans uit de heren N. LelouxSr., J. de Bie Jzn, A. Gehring, F.W. Heineman, A. Reddering, en J. Tj. Steensma. De Heer N. Leloux stelt zich niet herkiesbaar. 17. Verkiezing Kascommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren R. Akkerman Sr., F.H. Haubrich en O.J. v.d. Heul Plaatsvervangende leden: de heren J. de Bie Jzn en G.W. Endel. Ingevolge artikel 70 van het H.R. is de heer Akkerman aan de beurt voor aftreden en is niet terstond herkies baar. Allen stellen zich herkiesbaar. 18. Verkiezing Pers- en Propaganda-commissie Deze commissie bestaat thans uit de heren A. Rimini, H. de Bie en G. Trebert. Allen stellen zich herkiesbaar. 19. Verkiezing Toto-commissie Deze commissie bestaat thans uit de heren P. Roosen schoon en A. van Raalte. Allen stellen zich herkiesbaar. 20. Verkiezing Clubavond-commissie Deze commissie wordt waargenomen door de pers- en propaganda-commissie. 21. Rondvraag 22. Sluiting Voorstel kontributies AFC 1980/1981: Werkende leden op 1 juli 1980 20 jaar en ouder f 240,- Studenten, Opl. militairen en buitenleden f 165,- Junioren A-leden, op 1 juli '80 niet ouder dan 20 jaar f155,- Junioren B-leden f155,™ Junioren C-leden f 155,™ Pupillen, A, B en C f155,™ Na 1 oktober betalen wordt de kontributie met f 15,~ voor senioren en met f 10, - voor jeugdleden verhoogd, na 1 februari worden deze bedragen verdubbeld. Ondersteunende leden f 60,- (minimum) worden verzocht voor de Schakel en porto f 15,-- extra te betalen. Na de kompetitie komt bij de jeugd het toernooivoetbal op gang. Het is tegenwoordig zo, dat elke zichzelf respek- terende vereniging wel iets heeft aan te bieden. De laatste Schakels puilden uit van programma's en uit slagen. Voor de jeugd zelf is een toernooi een enerverende ervaring. Jammer genoeg wordt niet altijd met even faire middelen gestreden (Bl-Wit Pinkstertoernooi: Bl-Wit - AFC!) De alom heersende agressie krijgt alle kans zich te mani festeren. De jeugd doet, wat ouderen hen hebben voorge daan. Het neerleggen, wanneer iemand is doorgebroken, is een verplichting. Wanneer je zoiets ziet toepassen bij jonge tjes van 12, 13 jaar, dien je te beseffen, dat ze elke zondag avond in deze bezigheid worden onderwezen. 2

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 2