Uitgenodigd worden' Teeken, Lanzing, Bruningh, de Wijs,
F. Schroder, Jochems, R. Nagel, R. Hogeveen, Kuit, Phi
lips, Rogge, Nieuwenhuis, Hulshoff
Reserve-shirt, loopschoenen en zwart trainingspak meene
men.
ATTENTIE:
Hogenboom, Wiersma, Lanzing, Hogeveen, Teeken, Kuit,
Hulshoff zie bij andere elftallen!
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE.
OPSTELLINGEN B JUNIOREN OP 7 APRIL
AFC 1 is vrij!
SDZ - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC-terrein
veld 1
Leiding: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: Hr. J. Stouten
Hulshoff, Kiks, Kohlman, E. Veenhuis, P. Veenhuis, Ver-
haaff, Teeken, Lanzing, Hogenboom, Wiersma, Hulscher,
v. 't Hoff, Leur
AFC 3 is vrij!
AFC 4 - PANCRAT1US 4, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur
AFC-terrein, veld 5
Leiding: Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: Hr. Jager
Dukker, Duyndam, Ebbers, Haffmans, Hoogeveen, Kuit,
v. Moerkerk, Ritz, J. Roedema, v. Tongeren, Zimmer, v.
Dam
AFC 5 - BLAUW WIT 5, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding en scheidsrechter: NN
v. Beek, Fransen, de Groot, Kappel, de Langen, Meezen,
J. Nagel, Rijnders, Stokman, Veling, de Vries, Toussaint
AFC 6-BLAUW WIT 6, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. Haverbus; scheidsrechter: Hr. Jager
Bouwmeester, Haverbus, Klopper, Lensen, Nieuwland,
Pees, Gosler, S. Cohen, Bernat, Spijker, Bieshaar, Deen,
N. Cohen, Hertzberger
Cl JUNIOREN NEEMT DEEL AAN WIM-DORENBOS
TOERNOOI BIJ BLAUW WIT OP ZONDAG 6 APRIL
Uitgenodigd worden:
Bakker, Boon, v.d. Broek, Eveleens, Le Grand, Honsdrecht,
de Jong, Keizer, Krak, Kütschenreuter, v.d. Meent, Peeper,
Wegloop, v. Zweden
Leiding: Bob v.d. Bergh
Verzamelen bij AFC om 08.45 uur zie verder Toernooi-
programma Paasdagen.
Reserve-shirt, traningspak en loopschoenen meenemen.
INHAAL PROGRAMMA MAANDAG 7 APRIL C-JUNIOREN
C1 vrij
C2 vrij
C3 vrij Kostense zie C6
C4 vrij Euwes zie C8
C5 vrij Haverbus, Polders zie C7 Speer zie C 8
AFC 6 - UITHOORN 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC-
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: NN
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, Carmiggelt, de Kruyff,
Luiks, Stokvis, Tiggeloven, Tijsterman, de Vries, v. Zut-
phen, Kostense
AFC 7 - VDO 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC-terrein
veld 5
Leiding en scheidsrechter: NN
Coolen, Geldof, Gimbière, Hacht, v. Leeuwen, Margherita,
Nikkelsburg, Sillem, de Wijs, Haverbus, Polders
VDO 5 - AFC 8, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Moscou
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Leeuwenburgh, Moscou,
Paulzen, Somers, Vermeulen, de Wilde, Speer, Euwes
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
PROGRAMMA A PUPILLEN VRIJDAG 4 APRIL
KHFC TOERNOOI (zie mededelingen J.C.)
Aanvang: 10.00 uur; bijeen: AFC 9.15 uur
A1
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein
L. Last, B. Last, J. Bollen, E. Bollen, Schroder, den Enting,
v.d. Ruit, de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, Klein,
Gallenkamp
PROGRAMMA A PUPILLEN ZONDAG 6 APRIL (1e
PAASDAG) SONY—CUP—TOERNOOI: Lijnden-Badhoe
vedorp
Aanvang: 10.00 uur; bijeen: AFC 9.00 uur
A1 en A2
Leiding: A1: Hr. Heisterkamp/Klein
L. Last, B. Last, J. Bollen, E. Bollen, Schroder, den Enting,
v.d. Ruit, Heisterkamp, Keizer, Klein, Gallenkamp, Car
miggelt, Honnebier
Leiding A2: Hr. Roeg/de Metz
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, Nieuwenhuis,
Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, v. Dam, Abram
Deze teams spelen op 7 april op dit toernooi eveneens.
Bijzonderheden worden door leiding tijdens het toernooi
op 6 april bekend gemaakt.
ZONDAG 6 APRIL (1e PAASDAG) PUPILLEN-TOER
NOOI - SINKELDAM DWV
Aanvang: 10.30 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
A PUPILLEN COMBINATIE A7 (toegevoegd A6)
Leiding: Hr. Reddering/Minor
Saddal, v.d. Kieft, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Schroeder, Sandberghen, v.d. Vinden, Moonen, Janse,
Tokkie, v.d. Blink, v. Zanten, Etty
A PUPILLEN COMBINATIE A8 (toegevoegd A6)
Leiding: Hr. Weeren/Bakhuizen
Kleijnen, Prins, Schipper, Hendriksen, v. Soomeren, Oei,
v.d. Hoorn, Beerling, de Ruiter, v. Weeren, Sancho, Bak
huizen, Hogenboom, Rengelink, den Ottglander
TOERNOOI PROGRAMMA: ZIE ELDERS IN BULLETIN
10