VAN HET LEDENSECRETARIAAT
WEER OPVOEREN ALS LID:
Junioren A
10.00 uur: AFC - SDW (501), 4e veld
10.00 uur: AFC 2 - Diemen (504), 3e veld
12.00 uur: RKDES - AFC 3 (513), 3e veld
12.00 uur: AFC 4 - Martinus 3 (527), 5e veld (res. sh.)
Junioren B
12.00 uur: DWV - AFC (601), 3e veld
10.00 uur: DWV 2 - AFC 2 (612), 2e veld
13.15 uur: AFC 3 - Eland/SDC (624), 3e veld
13.15 uur: AFC 4 - AFC C14e veld
11.45 uur: AFC 5 - DWV 5 (634), 3e veld
AFC 6 is vrij!
Junioren C
13.15 uur: AFC 1 - AFC B4, 4e veld
12.00 uur: AFC 2 - De Meer (713), 4e veld (res. sh.)
12.00 uur: AFC 3 - Buitenveldert 2 (715), 2e veld
AFC 4 is vrij!
AFC 5 is vrij!
12.00 uur: Slotervaart - AFC 6 (731), 1e veld
10.00 uur: AFC 7 - Buitenveldert 5 (733), 5e veld
12.00 uur: Rivalen 3 - AFC 8 (734), 2e veld
LIGGING DER TERREINEN
H B M - Middenmeer, Kruislaan bij Middenweg
AMVJ Arsenal - Het Loopveld, Amstelveen,
ingang Kalfjeslaan vanaf Amsteldijk
DOS- Thorbeckelaan, Utrecht
N F C - Sportlaan, Amstelveen
Aristos ODIV - Sportpark De Aker, Noorder-
akerweg, Osdorp
RKDES - Mijnsherenweg, Kudelstaart
D WV - Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
Slotervaart de Eland /SDC Blauw
Wit- Sportpark, Sloten, Sloten
Rivalen - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
Swift - Olympiaplein
Buitenveldert - de Boelelaan
Ned Lloyd - Sportpark De Schinkel, achter Olym
pisch Stadion t.o. Amsterdamse IJsbaan Club
BOETE
K. Gehring (AFC 1 - f 25,-- (strafzaak)
Overmaken op Gem. Giro 4510515 t.n.v. 2e penning
meester AFC, Abcoude
W.F.G. Moerkerk 09-03-69, 3e Helmersstraat 21 hs, 1054
BA Amsterdam 16 11 86 knvbnr 2304
D. de Vries, 08-09-60, Dellaertlaan 60, 1171 HH Badhoe-
dorp - 4016 - knvbnr 2287
WEDSTRIJDBAL AFC - ELINKWIJK
De bal voor deze wedstrijd wordt beschikbaar gesteld
door Bas Parson.
NAMENS GEHEEL AFC HARTELIJK DANK!
PROGRAMMA ZONDAG 30 MAART 1980
AFC - ELINKWIJK, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Leider: S.v. Gelder; coach: F. Kramer; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: P.F.C. Michielse; grensrechter:
K.J. Faber
AFC 2 - VITESSE'22 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: M.A. v. Rooijen;
grensrechter: P. Jager
Uitgenodigd worden voor 1e en 2e:
Ackerman, v. Aken, Boelhouwer, H. Bijlsma, J. Bijlsma,
Cohen, H.v. Dijk, J.v. Dijk, Gehring, Geluk, Johannesen,
Kottmanp, Leeser, D. Ludwig, E. Ludwig, Meijer, Oomen,
Parsser, Rachman, P. Sandberg, Seunke, Truyens, Vlieger,
v. Weldam, Wolffgram, v.d. Zwan, Janssen, Thomas
DOS 2 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: A.J.C.M. Kerstens
Uitgenodigd worden: D. Huisman, M. Huisman, Hulst,
Jung, Lassooy, de Ridder, Stolp, Veen, Berrier, Uchtman,
Leloux, Geurts, J. Sandberg
NFC 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 09.00 Bosbaan Rest.
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: A.G. Grobben
Uitgenodigd worden: v. Bork, Kaiser, Wijnen, de Vries,
Rieder, Kuipers, Kampstra, Gans, R. Huisman, Rauch,
Verheijden, Schouwenaar, Polders (Geurts en Sandberg
zie 3e)
Niet beschikbaar: Laarhoven, Waas, v.d. Bor, Swaab,
Huigen, Timmerman
Opstellingen 1e en 2e worden nader bekend gemaakt.
Afschrijvingen: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur
bij E.C. tel. 44 55 75
VETERANEN
Zaterdag, 29 maart a.s, thuis tegen Quick
Aanvang: 15.00 uur
Scheidsrechter: S. van Gelder
Uitgenodigd worden:
Bergman, Bernard, v. Bruggen, v. Duyvenbode, v. Haren,
v.d. Heydt, Jesse, v. Mierlo, Oostenbroek, Schoemaker,
v.d. Valk, Oosterling, Rooze
Niet beschikbaar: Geusebroek, de Jong, Meyer, Nooij
Afschrijven: bij P. Meyer, tel. 42 29 38, donderdag van
19.00 tot 20.00 uur
(Paaszaterdag geen wedstrijden; 12 - 4 - 1980 thuis tegen
HVV)
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-B
PROGRAMMA DONDERDAGAVOND 10 APRIL 18.30 uur
AFC5 -ZEEBURGIA 4
AFC 6 - RODA' 23 4
FIT 6 -AFC 10
AFC 12 - BUITENVELDERT 9
AFC 14 -ROOD WIT/A 14
Voor verdere mededelingen zie de Schakel van de volgende
week.
PROGRAMMA ZONDAG 30 MAART
Bollen, G.J. Bos, Bouwhuis, Engelfriet, Hekster, Flam,
Landa, Ludwig, Noest, G. Parson, Wenting, Pol, Niehe,
Janus, Beumer, Fritzsche, van Laar, van de Langenberg,
de Boer, Sarfaty
7