elke zondag trekking de 61-ste minuut door Peet Maas (16), Hans Berends (7), Leo van der Lubbe (15), Riny van Roon (9), Lloyd Had- ley (10), vervangen in de 46-ste minuut door Milco Tjeertes (5). AFC: Theo Janssen (1), Eddy Meyer (4), Ernst Seunke (7), Bas Rachman (6), Johnny Parsser (3), Jos van Dijk (15), Benno Leeser (13), vervangen in de 72ste minuut door Henny Kottmann (10), Erik van Aken (2), Simon Cohen (12), Henk Bijlsma (11), Wim Wolffgram (14), vervangen in de 58-ste minuut door John Ackerman (9). Boekingen: EDO - Sibrandi in de 66 ste minuut na een overtreding tegen Bijlsma. AFC - Wolffgram in de 51-ste minuut na een overtreding tegen Sibrandi Vriendin Mieke Tot pickelaars vreugde hersteld terug in de klup-sien: Mieke van Dijk. Dag dag en houwen zo! Vriendin Nita Pickelaars Pieternel, Nita Bergisch, moest een kortston dige wintersportvakantie bekopen met een op 4 (wel ja) plaatsen gebroken scheenbeen. Dag dag en beterschap! Alkmaarder Hout Na een weekje ziekenhuisverblijf in het Alkmaarse is pickelaarse gelukkig huiswaarts gekeerd. De ingrijpende arts bleek jong en mooi. Een kundige arts en een mooie man, dat gaat nooit samen, had picke laarse wantrouwend bedacht. Veiligheidshalve had zij de arts gevraagd hoe vaak hij de nog te verrichten handeling voordien al had volbracht. Dokter was stomverbaasd. Uw pickelaar niet Een kordate, maar kakki neuze keeper uit Zwolle Deed de toeschouwers het bloed in d'adren stollen Op blote voeten, met een haarband om zijn kale kop en een minuscule broek. Dook hij in-, out-, boven-, onder en tussens swingers uit de koek. Daarna riep hij uitzonder lijk tevree: "Nu wil ook ik poolen bij AFC!" Sigarenmagazijn: J-K- Depotop Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gaal Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis tot vrijdag 19.00 uur. BAR TALK Jeugdcie. "Heb jij de Schakel gelezen?", vroeg mijn Cjk vriend bij de bierpomp. Nou had ik dat gelukkig, dus ik kon alle vragen beant- W woorden. I Heb je gezien wat zo'n jeugdcommissie allemaal doet. Inderdaad. Ze brengt per week ongeveer dertig elftallen in de l baan. Neem nou alleen de organisatie rondom een toernooitje bij de KHFC. Al le telefoonnummers vermeld in ons clubblad. Als het niet doorgaat bellen ze elkaar in het holst van de nacht op. Niet te geloven. Dat is allemaal waar" werd aan de bar opgemerkt. Maar aan zo'n commissie blijft toch een makke kleven. Dat is overigens niet erg. Want diezelfde makke was er al in 1925 en zal er in 2010 ook nog zijn. Ik "wat mag dat dan wel we zen?" Ze stellen uw en mijn zoon altijd een elftal te laag en op de verkeerde plaats op. Het zevende Onder leiding van Joop Turfkruier hebben de mannen het wederom gelapt. Evenals vorig jaar werd ons zevende kam pioen. Nu van de reserve tweede klas AVB. Aldus rechtge- vend op een plaats in de eerste klasse en daarna wellicht zelfs in de vierde klasse KNVB. Maar dat is van later zorg. Zeventien spelers waren er voor nodig. Ik noem ze u, om dat de namen herinneringen in u wakker zullen roepen aan glorierijke jaren. Kuikens, Kahn, Klein, Minor, Prins (uit Hillegom), de Rooy, Groeneveld, Kemna, Röhrig, Huisman, Pelsma, Ben Slaap (jr. voor alle zekerheid, anders gaat zijn vader naast zijn schoenen lopen). Brouwer, Loonstijn, Cruyff, Hommel en Draisma. Met nog vijf wedstrijden voor de boeg werd dit illustere stel kampioen. In zeventien wedstrijden 86 voor en 16 tegen. Met als uitschieter 15-0 tegen WA. Captain Jan Pelsma schat de prestaties in 16 wedstrijden op 6.75. En dan daarmede kampioen worden. Gefeliciteerd. Dennis Voor familie en andere belangstellenden vermeld ik hier even, dat Dennis de Wit een berewedstrijd in het tiende heeft gespeeld afgelopen zondag. Hij is dat feit ook even aan de bar blijven vieren. Nou kon dat des te gemakkelijker omdat het eerste met een 3-1 overwinning bij EDO vandaan kwam. Zou Henk Bijlsma nou nog steeds geen zeven goals op zijn naam hebben? Doby Ik herinner mij uit Doby Peters' honkballoopbaan een anec dote. Hij stond voor EDO te gooien, ik meen, tegen Ajax. Een zeer spannende partij. In de achtste innings of daar omtrent, wierp hij opmerkelijk veel wijd. Hij vraagt time aan de hoofdscheidsrechter Dick van der Klaauw en zeg: "ump, links achter jou zit me toch een stuk op de tribune, ik kan me niet meer concentreren". Dick had niet het recht om de dame te doen verwijderen en zo verloor EDO de pot. Jan Tjalling 3

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 3