Rachman, P. Sandberg, Seunke, Truyens, Vlieger, v. Weldarr).
Wolffgram, v.d. Zwan, Janssen, Thomas
F.C. AMSTELLAND 2 - AFC 3, 11.30 uur; bijeen: 10.00
uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: hl.G.J. Schoort
Uitgenodigd worden: N. Huisman, Hulst, Jung, Laarhoven,
Lassooy, de Ridder, Stolp, Timmerman, Veen, Berrier,
Uchtman, Leloux, Kampstra
VDO 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: W. Fokker
Uitgenodigd worden: v. Bork, Swaab, Kaiser, Wijnen, de
Vries, Rieder, P. Kuipers, Kampstra zie 3e, Geurts, J.
Sandberg, Gans, R. Huisman, Huigen, Rauch, Verheyden,
Schouwenaar, Polders
Niet beschikbaar: Kottmann, Waas, D. Huisman, v.d. Bor
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur
bij E.C. tel. 44 55 75
Opstellingen 1e en 2e worden nader bekend gemaakt.
AFC 10 - ANIMO 6, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: de Wit
De Koning, Stokvis, Handgraaf, H. Vellenga, Lammers,
Da Silva Curiel, van Buuren, H. de Jonge, Magielsen,
Scheffer, van Haren, Evers, Coorengel, van Duyvenbode,
Stoppelman,
Afschrijven: bij W. Stokvis, tel. 02975 - 6 66 66
ROMBOUT 5 - AFC 11, bijeen: 13.30 uur AFC
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
ROMBOUT 6 - AFC 12, bijeen: 11.30 uur Rombout
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 13 - APGS 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: P. Jager
Opstelling: bekend
Coach: G. Drager
Afschrijven: bij D. Polak, tel. 76 53 14
TOB 7 - AFC 14, bijeen: 11.30 uur AFC
Sprenger, Titsing, Last, van Laar, de Vries, Beumer, de
Haas, Schwagermann, Sarfaty, Veldman, Smit, Lambers,
W. de Jonge
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen
19.00 en 19.30 uur, tel. 17 29 84
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-B
NIET BESCHIKBAAR:
Bollen, G.J. Bos, Bouwhuis, Engelfriet, Hekster, Kuipers,
Landa, Ludwig, Noest, v.d. Elsken, Pos, G. Parson, Wen-
ting, van Haaften
Weggevleven zonder bericht:
M. Flam!
Deze speler wordt 4 wedstrijden niet opgesteld.
ELAND/SDC 3 - AFC 5, bijeen: 13.00 uur AFC
Scheidsrechter: A. Bouwmeester
Leider: J. Handgraaf
Opstelling: bekend - toevoegen: Verhagen
Afschrijven: J. Handgraaf: tel, 44 92 58
AFC 6 - ENERGIA 3, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: J. van Helden
Elffers, Burink, Kuiper, Langeveld, Linders, Ooink, Visch-
jager, Weber, Wegter, v.d. Langenberg, Koenes, G. Leeser,
Akkerman jr., van Leeuwen
Afschrijven: bij B. Wegter op vrijdagavond tussen 19.00
en 21.00 uur, tel. 02942 - 38 98
AFC 7 - SPORTING ZUID 5, bijeen: 14.00uur AFC
Scheidsrechter: J. Palmer
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 23 32 64
PANCRATIUS 6 - AFC 8, bijeen: 14.00 uur Pancratius
Scheidsrechter: W. Griffith
Van Straten, Drenkelford, Gamelkoorn, Klotz, J. Vellenga,
Worm, Linszen, Joliffe, Dokkum, Bonnet, de Swarte,
B. Parson
Afschrijven: bij H. Gamelkoorn op vrijdagavond tussen
20.00 en 20.30 uur, tel. 72 81 63
AFC 9 - OOKMEER 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Van Schajik
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
PROGRAMMA ZATERDAG 15 MAART 1980
AFC - SLOTERPARK, 14.30 uur, bijeen: 13.15 uur AFC
Leider: Tim Timmerman
Uitgenodigd worden: Boyenk, Böhne, de Bruijn, Dear,
v. Doesburg, v. Gelder, Kikkert, Landman, d'Ollyslager,
Otsen, Parson, Quint, Slaap
Afschrijven bij Hans Slaap donderdagavond tel, 44 17 63
of bij Tim Timmerman, vrijdagavond tel, 82 89 05
AFC 2 - AZS 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
Uitgenodigd worden: Amesz, Baarschers, v.d. Bergh, Be
verwijk, Bakker, den Braven, Beuke, Knijff, Oostra, Rid-
derikhoff, Stroker, Perton, Tak, Witteveen
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh,tel. 42 02 17
ROOD WIT/A 4 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Opstelling: Dik, Brouwer, de Graaf, Geesink, Munter,
Küppers, Visser, Kikkert, Smit, Bogaers, Cohen
W.S.: v.d. Valk
Afschrijven: bij Dik Visser, vrijdagavond, tel. 42 58 51
N.B.: Disselkoen, Snelleman, Limburg, Bouman
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter: D.v.d. Klaauw tel. 43 35 23
Secretaris Chr. Schroder tel. 15 27 51
AFSCHRIJVEN VOOR:
Jun A H.v. Zweden
tel. 76 32 35
Jun B F. Leur
tel. 45 02 70
Jun C H. Veenhuis
tel. 42 89 45
Pup A A. Brokmenn
tel. 44 22 95
Pup B J. Benoni
tel. 46 10 23
Pup C A. Brokmann
tel. 44 22 95
Informatie afkeuringen Bandapparaat:
vrijdagavond 18.30 - 19.30 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00- 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
8