OPSTELLINGEN B PUPILLEN
SWIFT 1 - AFC 1; 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. v. Ommeren
Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Ommeren, Mer-
kenstein, Flarrems, Lüske, Hommel, Glas, Röhric
Res.: v.d. Woning
AFC 2 - ARSENAL 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk
veld 2
Leiding: Hr. den Drijver; scheidsrechter: Hr.v.d.Jagt
lanowitz, den Drijver, Sinseretti, Linssen, v. Wijk, Dijkhuis,
Hogenweg, Pluim, Velthuis, v. Bruggen, de Vries, Fröhlich
BUITENVELDERT 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC-terrein
Leiding: Hr. Bijlsma
Bijlsma, Tier, Kuperus, S. Wich, v.d. Smaal, Ploeger,
Adriaans, v.d. Vijver, Wijdoogen, Bosch, v.d. Dungen,
Maas, Wiebenga
AFC 4 - BUITENVELDERT 4, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC k k veld 3
Leiding: Hr. Buskens; scheidsrechter: Hr. Jager
Buskens, Buskens, Vollenhoven, Elias, Voorn, Heister
kamp, Nebig, Kwakman, Tamboer, Malinaric, M. Versteeg,
v.d. Grinten, v. Eerde
SP. ZUID - AFC 5,10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-ter
rein
Leiding: Hr. Janus
Janus, v.d Delft, Aris, Price, G. Wich, Roeg, Krol, Gortzak,
v.d. Smaal, Hoogenboom, Haringcarspel, v.d. Hogen
AFC 7 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk, veld 4
Leiding: Hr. Jonen, scheidsrechter: Hr. Brokmann
Budding, Jonen, Wessel, v.d. Wal, Mosman, Vermeulen,
v. Santen, Schouten, Sarfaty, Stork, Fokke, Bakker, Sibara-
ni, Chayes
AFC 7 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk, veld 4
Leiding: Hr. Leur; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Isik, Hoger, Speller, Brunink, Pach, Schliesser, Kwak
man, Kramer, Wildschut, Klumper, Mallard, v.d. Berg,
Duister, v. Nood, v. Zalm, Lameris Lourens
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C PUPILLEN
SPORFING ZUID 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
op AFC terrein
Leiding: Hr. Du Bois/Pieterse
'Pieterse, Smit, Verkaart, Roeg, Latumeten, van de Meent,
Du Bois, Last, Tjepkema
AFC 2 is vrij
AFC 3 - NEDLLOYD '70 1, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
op AFC terrein k.k., veld 2
Leiding: Hr.de Haas; scheidsrechter: Hr.Wielinga
Altman, Boon, Gorman, de Haas, Hopman, Stork, van
Dijk, Reddering, Wiersma, Besselaar
AFC 4 - OSDORP 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur op
AFC-terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Noach/Prins; scheidsrechter: Hr. B. Brokmann
Moppes, Nifterick, Noach, Prins, Roberti, Tuyl, Croiset,
v.d. Burg, Visser
BUITENVELDERT 4 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur op AFC-terrein
Leiding: Hr. Coorengel
Jonen, de Wilde, Zijlstra, van Bakel, Kijl, Landsaat, Coor
engel, Corenblit, Neuts, Hoed
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
LEIDERS VAN ONZE C-PUPILLEN:
Doelen na de wedstrijd weer wegzetten S.V.P.
SCHEIDSRECHTERS:
veld 2
10 uur (B2) v.d. Jagt
11 uur (A2) Jager
12 uur (C3) Wielinga
(C4) Brokmann
10 uur
11 uur
veld 4
(B6) Brokmann
(A6) Brokmann
veld 3
(B4) Jager
(A4) Wielinga
veld 5
(A7) v.d. Jagt
Vrij: Schroder, Jochems
Onder aanbieding van vele excuses namens de
drukker volgen hier de iuiste namen:
Adspiranten VI1945-'46: (v.l.n.r.) 1e rij: Meyer
Wennes, Stenvert. 2e rij: v. Dijk, Kappel, Griek.
3e rij: Werner, ten Kate, Groeneveld, Akkerman,
Woudstra. Jeugdleider Dorlas.
12