AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
AFC - ZEEBURGIA, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Duinker; scheidsrechter: Hr. G. Bronsvoort
P. Bakker, Boon, v.d. Broek, Le Grand, Honsdrecht, v.d.
Klaauw, Krak, Kutschenreuter, v.d. Meent, Peeper, v.
Zweden
AFC 13-16 Zeeburgia 11-11
AFC 2 is vrij
WA 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC-ter-
rein, veld 2
Leiding: Hr. Speelman; scheidsrechter: Hr. R.G. Powell
Balk, Druijf, Franke, de Graaf, Kampstra, Kostense, Leering,
Mathijse, v. Ommeren, Schuurman, Speelman, Strad-
meijer. Walker
AFC 13-18 WA 12-14
AFC 4 is vrij
BLAUW WIT 3 - AFC 5,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC-terrein, veld 3
Leiding: Hr. Haverbus
Boer, Bijlsma, Cohen, Haverbus, Lepeltak, v. Mourik,
Oldenburger, Polders, Samardzic, Sandelowski, Schroor,
Speer, Vorst
AFC 10-3 Blauw Wit 11-16
AFC 6 - ARSENAL 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, Carmiggelt, de Kruyff,
Luiks, Stokvis, Thiel, Tiggeloven, Tijsterman, de Vries,
v. Zutphen, R.v. Zuydewijn
AFC 11 -8 Arsenal 9-6
AFC 7 - ST. MARTINUS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC terrein, veld 1
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Jager
Coolen, Geldof, Gimbière, Hacht, v. Leeuwen, Margherita
Nikkelsburg, Roland, Sillem, v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 12-4 Martinus 12 - 10
AFC 8 - MARTINUS 4, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Moscou; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Eerenbeemt, Leeu-
wenburgh, Marx, Moscou, Paulzen, Somers, Stroomberg,
Vermeulen, de Wilde
AFC 12-20 Martinus 11 -8
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
C JUNIOREN ZIEKENBOEG
Wegens ziekte of blessures kunnen Bakhuizen, Gielen,
Hofland en Fröhlich nog niet spelen.
David Hofland (wegens ziekte) en Hans Fröhlich (wegens
knie-operatie) waren in het ziekenhuis opgenomen, maar
zijn inmiddels weer thuis.
Het zou voor deze jongens wel leuk zijn een kaartje te
ontvangen.
Adressen:
David Hofland Papehof 14 Abcoude
Hans Fröhlich - Apollolaan 27 - Amsterdam
OPSTELLINGEN A PUPILLEN
DWS 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein; scheidsr. Hr. H. Herreburgh
L. Last, J. Bollen, B. Duis, Schroder, den Enting, v.ö. Ruit,
de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer, Klein
AFC 2 - SWIFT 111.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-
terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Roeg/de Metz; scheidsrechter: Hr Jager
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, J. Duis, Nieu-
wenhuis, Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, v.
Dam
Alg. reserve: Koefoed, Nieuwenhuis
ZRC 1 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel, Schneider, v. Marle,
E. Bollen, Gallenkamp, Wegloop, Schafer
N.B. Greven, Mathijse
AFC 4 - ELAND 111.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, k.k., veld 3
Leiding: Hr. Leemans; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Haze-
winkel, Nagel, Groeneveld, Thole, A. Leemans, Arian,
Janus, Carmiggelt
Alg. reserve: Nagel, Hazewinkel
ARSENAL 2 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Ploeger/Moree
Elias, Stroomberg, Ploeger, Janse, Bleeker, Harrems, Polak,
v. Loon, Bolderik, Hopman, Moree, P. Leemans
Alg. reserve: Janse
AFC 6-BLAUW WIT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC terrein, k.k., veld 4
Leiding: Hr. Bakhuizen; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty, den
Ottelander, v. Gelder, Vorst, v.d. Berg, Niehe, Nieuwland
Wessels
Alg. reserve: M.v. Zanten
AFC 7 - RIVALEN 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, k.k., veld 5
Leiding: Hr. Reddering/Minor; scheidsrechter: Hr.v.d.Jagt
Saddal, v.d. Kieft, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Schroeder, Sandberghen, v.d. Vinden, Moonen, Jansen,
Tokkie, v.d. Blink
Alg. reserve: Teiwes, Ladendorff
SPORTING ZUID 3 - AFC 8, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur
AFC terrein
Leiding: Hr. Sancho/v. Weeren
Kleijnen, Prins, Hendriksen, v. Someren, Oei, v.d. Hoorn,
Beerling, de Ruiter, v.,Weeren, Sancho, Schipper
Algemeen Reserves: 10.00 melden bij hr. Brokmann
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
11