C BAR TALK elke zondag trekking Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 60e jaargang verschijnt wekelijks 23 januari 1980 nr 3 Secretariaat: J.L Bonnet Nedersticht 65 1083 VN Amsterdam Tel.: 42 19 15 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Jaardiner Vijf en tachtig jaar bestond de AFC op 18 januari 1980. En 130 van de uitgenodigden gaven gevolg en zaten aan. Zoals reeds in een vorige uitgave van dit blad door Ad van Dijk werd vermeld, kwamen ze inderdaad uit alle windstreken. Karei van Stuyvenberg uit Caracas spant nog altijd de kroon, mede om dat George Wijnand uit Bangkok er niet kon zijn. Voorts Ad zelf uit Dusseldorf, Piet Vaal uit Almelo, en dan de jongens uit het Gooise, etcetera. De stemming en de hele sfeer waren zeer goed; geen onvertogen woord, geen door de zaal vliagends onderdelen van het diner. Voortreffelijk. Zo ook het diner, waarvoor onze Martin, Frank en medewerkers alle lof verdienden. Het Bestuur had drie eregasten uitgenodigd. Jelle Huisman en Ko Zijp, resp. voorzitter en secretaris van dat College, wat ik nu gemakshalve nog maar weer A.V.B. zal noemen. De derde gewaardeerde gast was Peek Jellema, medewerker van Het Parool en van de NOS met betrekking tot het ama teurvoetbal. Om een uur of acht noodde tafelpresident Ton Glas ons naar de feestzaal. En dat werd niet tegen dovemansoren ge zegd. In de loop der avond speechten Jan van Dijk, Dick Bessem (die zijn toespraakje zeer ontroerd beëindigde). Kees Gehring en Peek Jellema. Grappig incidentje was, dat onze pianist na de woorden van Peek ongevraagd het clublied inzette. Geen bezwaar natuur lijk. Omtrent vroegere heldendaden der aanwezigen heb ik deze keer niet veel vernomen of het zou moeten zijn het noemen van het ijzeren achtertrio Nijdam-Brommelkamp- Steensma. Toen Heh ~:j cchtcr bescheiden afgewend. De jaarlijkse benoemingen vielen, getuige het overdonderen de applaus op de juiste plaatsen. Marcel Koster werd Lid van Verdienste en de Nobel-Prijs werd toegekend aan de Lotto-toto-commissie: Peter Roosenschoon en Ab de Graaf. Dat de late gesprekken ons tot in de kleine uurtjes brachten zijn van die mededelingen, die men net zo goed kan wegla ten, want dat weet iedere lezer altijd al. Damesdiner De dames zorgen er altijd voor, dat van hun diner weinig of niets uitlekt. Janny Rimini en Marijke Roozen verschenen wel even op het Herendiner, maar dat was om een mooi te geltableau Hg darnos te overhandigen. Over het ver loop van hun diner wilden ze niets loslaten. Uit wraak heb ben wij ze drank aangeboden en lekker te lang vastgehou den, zodat hun diner iets te laat pas kon beginnen. Ik zei u reeds dat er niets uitlekt. Eén treffende bijzonder heid is mij toch ter ore gekomen. De obers van de Bosrand hadden bij wijze van voorzorg voor de 77 dames vast wat vooruit klaar gezet. Zo ook 100 glazen jus d'orange. Er zijn er tien van af gegaan. Jan Tjalling Een manke marinier uit Marken reed achtersteboven op een varken Hij had inderdaad een stuk in de kraag maar dat kwam van die cheque uit Den Haag Poel mee met AFC was zijn motto en inderdaad, hij won, in de lotto! Hartelijk dank, heer K.d.S., dit is een rijm de artist waardig. De redaktie houdt zich gaarne aanbevolen voor meer van deze (poëtiese) ontboezemingen! Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gaal Gall, Buitenveidertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis tot vrijdag 19.00 uur.

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 1