MEDEDELING AAN ALLE JEUGDLEDEN VAN AFC van C Pupil tot A Junior plus de elftalleiders - scheidsrechters trainers op maandag, dinsdag en woensdag andere commissieleden en leden die belangstelling hebben voor het jeugdgebeuren in AFC BAR TALK elke zondag trekking AFC 85 jaar jong. Springlevend! Oudste en grootste vereni ging van Amsterdam. Spelend in het hoogst bereikbare voor de liefhebbers. De reserve-teams strijden op idem niveau. Een bloeiend verenigingsleven met tal van aktiviteiten, die ons steeds weer opnieuw naar Goed Genoeg laten komen. Een tweede huis, een huis vol sportieve jool. Te spelen onder uw banier is mij een eer en een plezier. De woorden doen een beetje ouderwets aan, zeker voor jonge mensen. Wanneer je ouder wordt, gaan ze meer betekenen. In dit nummer ons clublied, dat u vrijdagochtend, wanneer u uit bed stapt, dient aan te heffen. (Indien u op wol staat alle koepletten, op linoleum kan u met één volstaan). Daar na feliciteert u elkaar: de dames met een zoen, de heren met een ferme handdruk. (Doorhalen wat niet verlangd wordt). Voor de rest van de dag gedraagt u zich als een jari ge. U laat zich alles aanreiken. Ook het omkleden voor het diner, 's avonds doet u niet zelf. Dat laat u doen. Kort en goed: u maakt er een feestdag van. Hoog het glas, hoog het lied, Proost! Op de Amsterdamse Football Club!! Canada zal daarbij het zwaarst worden beschadigd. Nou ja, we zien wel. Omstreeks Pasen is Ad klaar met zijn werk. Hij stelt zich voorde Maandagse pokertafel weer in ere te herstellen. Het is wellicht goed, dat de Akkermannen, Leesers, Woudstra's etc. de theorie weer eens gaan doornemen. Skat Van deskundige zijde bereikte mij het verzoek om beginners in dit spel deze zeer belangrijke aanwijzing te geven. "Met vier sekke vrouwen kan men geen negen en zestig spelen". 85 Vandaag zijn we met zijn allen vijf en tachtig. Voor zover ik u vanavond niet persoonlijk de hand kan schudden wens ik u van deze plaats reeds van harte geluk. Dit is dan weer zo'n mijlpaal waarop het goed is even te gaan zitten. Jan Tjalling •f rwtifr Redaktie Een peuter uit de omtrek van Amsterdam De kinderen: de Amsterdamse Cricket Club de Amsterdamse Baseball Club de Amsterdamse Tennis Club The Reds feliciteren hierbij hun moeder van harte met het bereiken van haar 85ste levensjaar! Opdat zij nog lang en gelukkig in lengte der dagen moge voortbestaan! Roddel Eigenlijk is dit geen echte bar talk. Het was de afgelopen weken bar weer en derhalve geen barweer. Maar erg sip ben ik daar in we zen niet over, want, gos, te roddelen valt er altijd wel. ■I Hoge cijfers I W We hebben allemaal Frans v.d. Bor wel eens zien voetballen. En bijna altijd konden we hem een hoog cijfer geven. Menigmaal zelfs wel een 9 of 10. Nu verneem ik dat zijn vrouw Henny hetzelfde presteert. Weliswaar niet op het veld. Haar kerstrapport moet ook vele hoge cijfers te zien hebben gegeven. Ad Van de week ben ik Ad Kraai en zijn vrouw Lien weer eens tegengekomen. Over Lien, wier benen mijn bewondering houden, spreek ik u wellicht later nog wel. Nu allereerst Ad himself. Hij is nog steeds aan de studie. Voltooide hij onlangs zijn Acupunctuurstudie met succes, nu heeft hij zich weer begeven op het terrein der kruidenkennis. Zijn lerares brengt hem ook nog andere kennis bij. Zo blijft zij volhouden, dat binnen afzienbare tijd de aarde zal wor den getroffen door een meteoor. Deze inzending is van mevrouw A.v.E. te A. Ook dit lotto- rijm maakt een goede kans voor het gouden lotto-embleem, dat uitgereikt wordt op het eind van het seizoen. In een ie der zit een dichter(es) verscholen, zeker bij AFC, kom wie volgt! Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gaal Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis tot vrijdag 19.00 uur. hield erg veel van een boter ham met ham. Op een dag kreeg hij een for mulier in handen hij begon te kruizen, in alle standen. Die zondagavond, hij mocht wat later op, juichte zijn mammie: "Je hebt ze alles 6, o heerlijke mop".

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 2