EIN2STM2EK_PUPILLM_1222
Pupillen A
Afdeling 1
APC
Rivalen
Sp.Zuid
BlauwWit
Arsenal
Buitenv.
SWift
afdeling 2
7-10 APC 2
7- 9 Buitenv.2
KBV 1
RAP 1
BIWit 2
7-11
7-11
8- 8
7- 6
7- 0
Osdorp terugge
trokken
8-10
8-9
8-9
8-8
8-5
Neerlandia 8-4
APC en Rivalen
plaatsen zich afdeling 6
voor Wagtendonk Sp.Zuid 2 9_16
Rivalen-SpZuid 2 9_14
Riv.wxnt na BlWit 3
strafschoppen BuiteT)V.5
A.P.C.6
K.B.V.3
afdeling 3
APC 3
ZRC 1
Eland 1
Neerland.2
Swift 2
Buitenv.3
ZRC 2 punten in
mindering wegens
staken
afdeling 7
Neerland.3 9-12
Arsenal 3 9-9
afdeling 4
afdeling 5
9-14
APC 4
9-18
Swift 3
8-16
9-13X
Rivalen 2
9-12
APC 5
8-13
9-10
G-oldStarl
9-10
Buitenv4
8- 7
9- 8
KBV 2
9-10
Osdorpl
4- 4
9- 5
SCZ 1
9- 3
RAP 2
8- 4
9- 4
AMVJ 1
9- 1
Marath.1
8- 0
9- 9
9- 8
9- 6
9- 1
Rivalen
Swift 4
APC 7
SpZuid
11- 7
9- 6
10- 6
10- 6
Punillen B
Afdeling 1
KBV 7-13
Blauw.Wit 7-13
Buitenv. 8-10
APC 9-10
Swift 8- 8
Sp.Zuid 9- 5
Rivalen 9- 5
Arsenal 9- 2
KBV en BlauwWit
plaatsen zich
voor Wagtendonk
Afdeling 2
opgeheven
Afdeling
3
Afdeling 4
Afdeling 5
Osdorp
7-14
Sloterv.9A17
0sdorp2 9-16
Swift
7-11
BlWit 2 9-16
KBV 3 9-14
KBV 2
7- 8
RAP 1 8-11
APC 5 9-11
APC 2
5- 6
Eland 1 9- 6
Swift3 9- 9
APC 3
7- 4
Neerl.1 5- 4
Buiten4 9- 8
Buitenv.
2 4-3
APC 4 9-4
Nedll.1 9- 6
SCZ158 1
9- 0
G-oldSt. 18- 3
SpZuid2 9- 5
Buitenv3 5-1
Rivalen2 9-3
Afdeling 6
ZRC 1
KBV 4
Buitenv.5
BlauwWit3
Arsenal 2
Swift 4
APC 6
APC 7
7-14
9-13
9-10
9-10
9- 8
8- 5
8- 4
9- 4
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
AFC-SPORTING ZUID, 11.45 uur; bijeen: 11.15uur
AFC, veld 4
Leiding: Hr. v. Schaik; scheidsrechter: Hr. P.J. Klaver
Bakker, Gribling, Gudde, v. 't Hof, Holthaus, Hulscher,
v.d. Jagt, Kok, Leur, Post, Spee, Hogenboom, Wiersma
AFC 2 - SDZ 1, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC-terrein
veld 4
Leiding: Hr. Hulshoff scheidsrechter: Hr. C. Houttuin
Bierman, Hiensch, Hogenboom, Hulshoff, Kiks, Kohl-
man, Tromp, E. Veenhuis, P. Veenhuis, Wiersma, Teeken,
Verhaaff
SCHELLINGW. 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC, veld 3
VRIENDSCHAPPELIJK
Leiding: Hr. Jochems; scheidsrechter: NN
Jochems, Lanzing, R. Nagel, Nieuwenhuis Philips, Rogge,
F. Schroder, Verduin, H. de Wijs, Bruning, v. Dam
RKAV 3 - AFC 4, 10.30 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Leiding: Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: NN
Dukker, Duyndam, Ebbers, Haffmans, Hoogeveen, Kuit,
v. Moerkerk, Ritz, J. Roedema, v. Tongeren, Zimmer,
v. Dam,
v. Dam zie B3
AFC 5 - WA 5, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC-terrein
veld 4
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Kaiser
v. Beek, Fransen, de Groot, Kappel, de Langen, Meezen,
J. Nagel, Rijnders, Stokman, Veling, de Vries, Toussaint,
Herschberg
AFC 6 - DIEMEN 3, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Bouwmeester, Bieshaar, Haverbus, Klopper, Lensen, Nieuw-
land, Pees, v.d. Vijver, Weisz, S. Cohen, Deen
De volgende spelers worden twee wedstrijden niet opgesteld
wegens niet opkomen:
Bernat, N. Cohen en Spijker
Niet beschikbaar:
Hertzberger en Post Uiterweer
12