DVH - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Gyrath
v. Alphen, Bauer, Bunk, Euwes, Fröhlich, Gyrath, Hoge-
boom, Lüske, Roedema, Franke, Snow, Tiedink, de Wit,
Wijnschenk
De Wit zie ook C2
AFC 12-9 - DVH 11-11
WTO - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Cohen
Boer, Bijlsma, Cohen, Haverbus, Lepeltak, v. Mourik,
Oldenburger, Polders, Samardzic, Sandelowski, Schroor,
Speer
AFC 7-3 - WTO 6-4
RIVALEN 3 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 2
VRIENDSCHAPPELIJK
Leiding: Hr. Tiggeloven
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, Carmiggelt, de Kruyff,
Luiks, Thiel, Tiggeloven, Tijsterman, de Vries, v. Zutphen,
R.v. Zuydewijn
AFC 7 - RAPIDITAS 3, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC-
terrein, veld 4
Leiding: Hr. Hofland; scheidsrechter: Hr. Eveleens
Coolen, Geldof, Gimbière, Hacht, Hofland, v. Leeuwen,
Nikkelsburg, Roland, Sillem, v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 9-2 Rapiditas 1-2
RKAV 3 - AFC 8, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-ter
rein, veld 3
Leiding: Hr. Moscou
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx,
Moscou, Paulzen, Somers, Stroomberg, Vermeulen, de
Wilde, Eerenbeemt
AFC 8-12 - RKAV 9-2
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN PUPILLEN
Indien de trainingen op de betreffende woensdagmiddag
reeds om 12 uur afgekeurd zijn (en zoals jullie natuurlijk
weten, is dit via de telefoon 44 43 50 te vernemen) gaan
de aktiviteiten in de achterzaal ook NIET door.
Worden de trainingen later op de dag door de voortdu
rende slechte weersomstandigheden alsnog afgelast dan
gaan de aktiviteiten in de achterzaal WEL door.
EEN BELEEFD VERZOEK AAN DE LEIDERS, EN
VADERS VAN ONZE C PUPILLEN II!
Wilt u de doelen c.q. de doelpaaltjes voor de betreffende
C Pupillen wedstrijd gereed zetten en na de wedstrijd van
het veld verwijderen? Dank u voor de medewerking.
OPSTELLINGEN A PUPILLEN zaterdag 10 november
AFC - RKAVIC, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC-terrein
"VAN WAGTENDONK"
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein; scheidsrechter: Hr. M. Smit
L. Last, J. Bollen, B. Duis, Schroder, Enting, v.d. Ruit, de
Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer, Klein
AFC 2 - BL. WIT 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Roeg/de Metz; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen,de Metz, J. Duis, Nieuwen-
huis, Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, van Dam
AFC 3 - SWI FT 2, 11.00 uur; bijeen' 10.30 uur AFC-ter
rein, veld 3
Leiding: Hr. Leemans; scheidsrechter: Hr. Schroder
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Haze-
winkel, Nagel, Groeneveld, Thole, Leemans, Arian, Janus,
Carmiggelt
SCZ '58 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel,
Schneider, van Marie, E. Bollen, Gallenkamp, P. Leemans,
Wegloop, Schafer
SWI FT 3-AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-ter
rein
Leiding: Hr. Ploeger/Moree
Elias, Stroomberg, Ploeger, Wessels, Nieuwland, Janse,
Bleeker, Harrems, Polak, van Loon, Bolderik, Hopman,
Morree
AFC 6 - KBV 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC-terrein
veld 4
Leiding: Hr. Bakhuizen; scheidsrechter: Hr. Jager
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, van Zanten, Etty,
den Ottelander, van Gelder, Tokkie, Vorst, Moonen, Jan
sen, van de Berg, Niehe
ARSENAL 3-AFC 7, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Reddering/Minor
Saddal, van de Blink, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Kleynen, Prins, Schroeder, Sandberghen, Schipper, Hen-
driksen, van de Vinden, van Someren
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN B PUPILLEN zaterdag 10 november
RIVALEN 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. v. Ommeren
Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Ommeren,
Merkenstein, Harrems, Lüske, Hommel, Glas, Röhrig
Reserve: de Vries
KBV 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. den Drijver
Den Drijver, Sinseretti, v.d. Woning, lanowitz, Linssen,
v. Wijk, Dijkhuis, de Vries, Hogenweg, v. Bruggen, Fröh
lich,
De Vries zie B1
AFC 3 - SWIFT 2, 10.0C uur; bijeen: 9.30 uur AFC k.k.
veld 2
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Bijlsrra, Tier, Kuperus, S. Wich, v.d. Smaal, v.d. Vijver,
Wijdoogen, Bosch, v.d. Dungen, Maas, Ploeger, Adriaans,
Reserve: v. Eerde
AFC 4 - SLOTERVAART 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Buskens; scheidsrechter: Hr. Jochems
Buskens, Buskens, Vollenhoven, Elias, Voorn, Heister-
10