MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
Op 31 mei trouwen
HANS WOUDSTRA en CAROLIEN KORRELBOOM
Namens geheel AFC van harte gefeliciteerd.
Op 8 juni trouwen
MAX van den BERG en ALICE ENGELKENS
Namens geheel AFC van harte gefeliciteerd
LEDENLIJST
BEDANKT ALS DON
W.de Boer - G. Olree - J.v. Dam - M. Lissaur - L.H, Zweerman
E.J.A. Immig
BEDANKT ALS LID
F.v. Halm (310) - H.v. Houten (364) - H. Wegloop (1837) -
R. Krijger (1553) - P.J. Lambrecht (1430) - J. Davidson (1179)
M.v.d. Sluis (744) - A. Olree (1341) - A.G. Werner (1801) -
M.Werner (1373) - M.A. Lissaur (501) - F.P. ten Cate (1792)
MUTATIE en ADRESWIJZIGING van WL naar DON
D. Cijfer
A.S. de Vries
D.R. de Wit, Via Montepulciano 3, 20124 Milano
W.F. Franke
B. Obladen
ADRESWIJZIGING
A. Jansen, Braamkamp 94, 7206 HD Zutphen, 05750 -
21359
J.G. de Jager, Doddendaal 105, 1082 XR Amsterdam
442230
M. Margherita, Beethovenstraat 116, 1077 JP Amsterdam,
732369
R. de Bruyn, J.P. Heyenstraat 78", 1053 GS Amsterdam
P.N. v.d. Heydt, Lindholm 48, 2133 CW Hoofddorp, tel
02503-10792
PROGRAMMA ZONDAG 27 MEI 1979
UVS - AFC, 14.00 uur; bijeen: 11.45 uur AFC
Eigen vervoer
Scheidsrechter: J.J. d'Ancona; grensrechters: S.v. Aken,
A. den Heijer; leider: S.v. Gelder; coaches: F. Kramer en
G.v. Dijk; verzorger: T. Stroker
Elftal wordt nader bekend gemaakt.
MEDEDELINGEN B - COMMISSIE
Programma zondag 3 juni (1e Pinksterdag)
DCG-TOERNOOI:
Uitgenodigd worden: Gianotten, de Boer, J. van Broekhui
zen, T. van Broekhuizen, Blok, Bronwasser, van Bork, A.
Kahn, de Kok, van de Glas, Wielinga, Springer, Jüch, Stok
vis, Handgraaf, van Duyvenbode, H. Vellenga, Magielsen,
Da Silva Curiel, van Buuren, Lammers, de Jonge, Scheffer,
Geurts, Sprenger, Lambers, Titsing, Nordbeck
VICTOR IA-TOERNOOI
Uitgenodigd worden: Hesseling, Roosenschoon, de Wijs,
Elias, Niehe, van Caspel, Susan, Janus, Fritzsche, M. Koster,
van Raalte, de Hond, A. de Jong, Hurwits, van Dijken, Ak
kerman, J. van Dijk, Dukker, Geluk, Knoppers, P. Koster,
Mulder, Nesenberend, Polak, Reddering, van Soomeren,
Willemse, R. de Jong, van de Bergh, Steinvoorte, Overdiek
AFSCHRIJVEN: vóór maandag 28 mei bij G. van Caspel,
tel. 172984
Nadere mededelingen over beide toernooien volgen in de
volgende Schakel.
ATTENTIE AFC 9 I zaterdag 26 mei ca. 20.00 uur bijeen
in "HANS en GRIETJE"
Afschrijven voor:
Junioren A: T Bouter, vrijdag tussen 18.00 - 18.30 uur
tel. 799642
Junioren B: G. Leur, vrijdag tussen 18.00 - 19.00 uur
tel. 45 02 70
Junioren C: H. Veenhuis, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 42 89 45
Pup. A: J. Benoni, vrijdag tussen 17.00 en 18.00 uur
tel. 46 10 23
Pup.C: E. van Loon, vrijdag tussen 17.00 -18.00 uur
tel. 79 37 62
Overige telefoonnummers:
D.v.d. Klaauw (voorzitter) tel. 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) tel. 15 27 51
JUNIOREN A
VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD TEGEN "AMSTEL-
LAND"
Leiding: J.C.; bijeen: 18.15 uur AFC; gaarne vervoer ouders
Uitgenodigd worden A1 combinatie: Krak, Stom, Sulsters,
Seunke, Rooze, Texeira, Stefels, Ketellapper, Monas,
Soomeren, Lopes, Hoohenkerk, Benvindo, v. Zweden, Mulder
AFSCHRIJVINGEN: voor de wedstrijd van 30 mei:
maandag 28 mei tussen 18.00 en 19.00 uur bij T. Bou
ter tel. 799642
PROGRAMMA B JUNIOREN
zaterdag 2 juni 1979
DCG PINKSTERTOERNOOI VOOR B4 en B5 (spelen als
B5 en B6)
Indeling B4 in poule E met DCG, Rood/Wit A en ADO '20.
Programma:
14.05 AFC-ADO'20 veld 1
14.40 DCG - AFC veld 1
15.50 AFC - Rood Wit/A veld 1
Verzamelen bij AFC om 13.00 uur
Leider: NN
Spelers: Didier, Fokke, Dukker, M. de Jong, Vlessing,
Ritz, Duyndam, P. Fransen, Snoeks, Bosch, Roedema,
Löwenstein
Indeling B5 in poule H met Wilskracht, SNL, Rood Wit/A
en Soest
Programma:
14.05 AFC-Soest veld 4
14.40 Wilskracht - AFC veld 4
16.25 AFC - Rood Wit/A veld 4
Leider: Hr. Zimmer
Spelers: Davidson, v. Beek, Zimmer, N. de Jong, Moree,
N. Cohen, Hollander, Stokman, Hofstra, Herschberg, Fried-
berg, Deen, W. Fransen, Bouwmeester
Spelers, die op 2 juni a.s. niet beschikbaar zijn, moeten op
25 mei afbellen bij H.R. Leur tussen 18.00 en 19.00 uur.
Tel. 450270
Reserve shirt meenemen
10