MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 10 - TOS ACTIEF 4, bijeen: 11.30 uur AFC
Jüch, Stokvis, de Wit, Handgraaf, H. Vellenga, van Duij-
venbode. Da Silva Curiel, van Buuren, Magielsen, Lammers
(2098), van Straten, G.J. Bos (2109), H. de Jonge (2105),
Scheffer (2108), Geurts (2066)
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven: bij F. Jüch, tel. 41 59 02
AFC 11 IS VRIJ
Van de Brink: zie deze week AFC 14
BUITEN VELDE RT 7 - AFC 12, bijeen: 9.30 uur B'veldert
Opstelling bekend
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
SNA 6 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur SNA
Opstelling bekend
Afschrijven: bij A. Reddering, tel. 44 04 52
TOG 5 - AFC 14, bijeen: 14.00 uur TOG
Sarfaty, Bierman, Sprenger, H.van de Weide, Smit, Rizzi,
Van Geuns, Lambers, F. de Vries, Veltman, Nordbeck,
I. van de Weide, Gamelkoorn, van de Brink
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
PROGRAMMA ZATERDAG 17 MAART A.S.
AFC 1 - VOORLAND 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC kk
Leider/speler: K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Baarschers, Bohme, Boyenk, de
Bruyn, Daer, Doesburg, Disselkoen, R. Kikkert, d'Ollyslager,
v. Osch, Otsen, Quint, Slaap
SLTO 2 - AFC 2,12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Fletcher, Knijf, Oostra,
Perton, Ridderikhoff, Rooze, Stroker, Tromp, de Wit,
Witteveen, Tak. Speelman
N.B. Van Gelder (beterschap)
Afschrijven 1 en 2 vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur, tel.
17 12 19/17 19 35 vragen naar mevrouw L. Leunissen
AALSMEER 5 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: Hellenio Hendrikx
Uitgenodigd worden: Snelleman, Limburg, Dik, Kuppers,
P.v.d. Valk, Geesink, Cohen, Munter, Kikkert, Brouwer,
Visser, Bouman, Bosaers, de Graaf, Smit, A.v.d. Valk
Afschrijven: vrijdagmiddag tussen 13.00 -14.00 uur bij
D. Visser, tel. 23 34 93
Afschrijven voor:
Junioren A: T Bouter, vrijdag tussen 18.00 - 18.30 uur
tel. 799642
Junioren B: G. Leur, vrijdag tussen 18.00 - 19.00 uur
tel. 45 02 70
Junioren C: H. Veenhuis, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 42 89 45
Pup. A: A. Brokmann(voorz.Pupillen) vrijdag tussen 17.00-
18.00 uur tel. 44 22 95
Pup.B: J. Benoni, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 46 10 23
Pup.C: E. van Loon, vrijdag tussen 17.00 -18.00 uur
tel. 79 37 62
Overige telefoonnummers:
D.v.d. Klaauw (voorzitter) tel. 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) tel. 15 27 51
Bandapp. afkeuringer AFC-terrein: 44 43 50
GROTE SUCCESSEN VAN DE PUPILLEN IN DE BEKER
WEDSTRIJD
A-PUPILLEN POULE 1:
Marathon 1 - Sporting Zuid 1-7; Buitenveldert - Blauw Wit 2-1
AFC - KBV 5-0; Neerlandia - RAP 2-4; Arsenal - Sloter-
vaart 3-2;
A.s. zaterdag (tussenronde): Sporting Zuid - RAP
GEPLAATST VOOR FINALE DAG:
Winnaar Sportzuid - Rap; Buitenveldert; AFC en Arsenal
A-PUPILLEN POULE 2:
Swift 2 - AFC 2 0-6; AFC 3 - Sportzuid 4 9-0; AFC 4 (was
vrijgeloot); Arsenal 2 - AFC 5 2-2; (wordt zaterdag overge
speeld) AFC 6 - Swift 3 0-0; AFC wint na strafschoppen.
Sportzuid 3 - Buitenveldert 2 2-2; Sp.Zuid W.n.s.; Blauw
Wit 2 - Buitenveldert 3 2-2; Buitenveldert w.n.s.
PROGRAMMA A.S. ZATERDAG:
AFC 2 - Sportzuid 3; AFC 3 - AFC 6; AFC 4 - Buiten
veldert 3; Arsenal 2 - AFC 5 (bij gelijkspel strafschoppen)
Winnaars plaatsen zich voor finaledag.
District West: ook hier nog 2 teams in de strijd
AFC 7 - Spartaan 3 en SDW 3 - AFC 8
B-PUPILLEN POULE I
KBV - BI. Wit Af6; Arsenal - AFC 0-8; RAP - Buiten
veldert 1-2; Swift Vrij
GEPLAATST VOOR FINALE:
Winnaar KBV - Bl.Wit, AFC, Buitenveldert en Swift
B-PUPILLEN POULE II
AFC 2 - Buitenveldert 3 3-0; KBV 3 - AFC 3 2-1; AFC 4 -
Buitenveldert 5 1-0; KBV 2 - AFC 5 AF6.(wordt a.s. za
terdag gespeeld.
Buitenveldert 4 - RAP 2 0-2; Buitenveldert 2 - Swift 3 2-0
PROGRAMMA A.S. ZATERDAG
AFC 2 - Rivalen 2; RAP 2 - KBV 3; AFC 4 - Buitenveldert 2;
KBV 2 - AFC 5 (bij gelijkspel strafschoppen)
Winnaars plaatsen zich voor finaledag.
ZIEKENBOEG
Bart v.d. Jagt is de sneeuw- en ijsperiode niet zo goed door
gekomen. Hij heeft een longontsteking en zal daardoor een
aantal weken niet kunnen voetballen.
Michael Philips heeft zondag tijdens het trainen/zaalvoet
ballen zijn hand gebroken.
Jammer jongens, dat jullie, nu het voetballen weer in zicht
komt, moeten afhaken. Wij wensen jullie sterkte en beter
schap.
J.C.
PROGRAMMA A JUNIOREN 18 MAART 1979
DWG 1 - AFC 112.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC, veld 1
Lijding: Hr Weerman/Bierman; scheidsrechter: Hr.J.V.d.Heu
vel
Opstelling: wordt na de training bekend gemaakt.
5