TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
GEBOREN OP 27 februaii:
MAURICE
zoon van Hans en Ellen Loonstiin
Namens geheel AFC van harte gefeliciteerd
LEDENLIJST
E.W. Blom, A-Pup., 22.12.66, Vervoorenstraat 26, 1063
ET Adam, tel. 13 18 47, KNVBnr. 2112
J. Meyers Don., v. Nijenrodeweg 897, A'dam
Adres van M.V. Sarfaty is G. v. IJselsteinstraat 83, 1082
KG Adam, tel. 42 85 38
ADRESWIJZIGINGEN
W.F.H. Beeldsnijder, Lijzijde 12, 1034 KP A'dam
A.J.H. Disselkoen, Drakenstei'n 41, 1083 XT A'dam
tel. 42 16 56
J.H. Lans, C/Monterrey 22, Veracruz Las Rozas Madrid
Spanje
M. Nebig, de Bosporus 25, 1183 GD A'veen, tel. 41 10 44
H.L.D. Rodenburg, Fazantenkamp 813607 CD Maarssen-
broek tel. 6 86 11
Fam. Bierman, Weerdestein 202, 1083 GN A'dam, tel.
44 27 41
J.R. Theeboom, v. Leyenberghlaan 173, 1082 GE A'dam,
tel. 44 26 83
BEDANKT ALS LID/DON.
P. Eppink (1950), P.E. Berghuis (0047), S. Polak (1868),
J.J. Lenz (489)
VETERANEN
Zaterdag, 17 maart a.s. thuis tegen Kon. H.F.C.
Aanvang: 15.00 uur
Scheidsrechter: S. van Gelder
Uitgenodigd worden:
v.d. Bergh, Bergman, v. Bruggen, Bernard, v. Duyvenbode,
v. Haren, v.d. Heydt, Jesse, de Jong, v. Mierlo, Moesbergen,
Nooij
Niet beschikbaar:
Duinker, Geusebroek, Werner
Afschrijven:
donderdag a.s. van 18.00 - 19.00 uur bij: T. Nooij
Tel. 43 02 67
(24-3-'79 uit tegen Victoria, Hilversum)
WEDSTRIJDBAL AFC - DWV
De bal voor de wedstrijd AFC-DWV is geschonken door
Nico Leloux Sr.
Namens geheel AFC heel hartelijk dank.
LOTERIJ
Weer vele mooie prijzen.
Lotenverkopers(sters) gaarne om 13.00 uur in de bestuurs
kamer
PROGRAMMA ZONDAG 18 MAART 1979
AFC - DWV, 14.30 uur, bijeen: 13.15 uur AFC
Scheidsrechter: K. de Vos (Weesp), grensrechters: H.J.M.
v. Hilten en D. Ankersmit
Leider: S.v. Gelder; coaches: F. Kramer en G.v.Dijk
Verzorger: T. Stroker
AFC 2 - DE SPARTAAN 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC.
Scheidsrechter: M.v. Praag; leider: J. Bollen; grensrechter:
P. Jager
Uitgenodigd worden voor 1e en 2e:
Boelhouwer, H. Bijlsma, J. Bijlsma, v. Dijk, Geluk, Johan-
nesen. Kampstra, Kottmann, Leeser, D. Ludwig, E. Ludwig,
Meijer, Oomen, Parsser, Rachman, P. Sandberg, Schemme-
kes, Seunke, Truyens, J.v. Weldam, R.v. Weldam, v.d. Zwan,
Janssen, Wijnand, Cohen
ILPENDAM 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur AFC
Scheidsrechter: N.M. Pas; leider: K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Berrier, v.d. Bor, D. Huisman, M.
Huisman, Hulst, Jung, Leloux, Linneman, de Ridder, Tim
merman, Uchtman, Veen, v.d. Voorde, Waas
AFC 4 - VDO 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: N. Disselköter, leider: J.v. Schaik
Uitgenodigd worden: v. Boek, Haringsma, Huigen, R.
Huisman, Lans, Mathijsse, Olree, J. Sandberg, Schouwe-
naar, Swaab, D. Vos, de Vries, Wijnen
AFC 5 - DWV 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
Scheidsrechter: L.J. Kuiper; leider: E.C.
Uitgenodigd worden: Akkerman, v. Beek, Bouwhuis, Bu-
rink. Kuiper, Kaiser, Kuupers, Langeveld, v.d. Louw,
Ooink, Verheyden, Weber, Wegter, v. Oenen
Opstellingen 1e en 2e worden donderdag a.s. na de training
bekend gemaakt.
Afschrijven: 1e t/m 5e elftal donderdag as tussen 21.00
en 22.00 uur bij elftalcommissie A, telefoon 44 55 75
Niet beschikbaar:
Gehring, Laarhoven, Rieder, Verhaal, N. Ludwig, v. Leeuwen
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
H.H. Aanvoerder: zondag 17.30 uur uitslag doobellen aan
P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
Niet beschikbaar:
Paarlberg, van de Horst, Titsing, Mienstra, J.van Laar, J.G.
van Laar, A. de Jong, Fritzsche
AFC 6 - TIW/A 3, bijeen: 13.00 uur AFC
Opstelling bekend
Leider: J. Handgraaf
Afschrijven: bij J. Handgraaf, tel. 44 92 58
AFC 7 IS VRIJ
Van Schajik: zie AFC 9
Gamelkoorn: zie AFC 14
AFC 8 - DWS 5; bijeen: 11.30 uur AFC
Opstelling bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 23 32 64
AFC 9 - RAP 6, bijeen: 14.00 uur AFC
Opstelling bekend
Scheidsrechter: Van Schajik
3