AFC 3 - KBV 1, 11.00 uur, bijeen: 10.30 uur, veld 4
Leiding: Hr. Heisterkamp; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Keizer, Last, Bollen, de Boer, B. Duis, J. Duis,
Schroder, Klein, v. Dam. Nieuwenhuis, Titsing, Heisterkamp,
Koefoed
AFC 4 - ARSENAL, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 3
Leiding: Hr. Bierman; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Haverbus, Gortzak, Sandelowsky, de Vries,
Kruyf, Vorst, Bakker, v. Waerden, Tiggeloven, Polders,
Kremer, Luiks, Lepeltak
AFC 5 - SI .VAART 1, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4
Leiding: Hr. Roeg; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Langendijk, Levy, Roeg, Abram, Abe, Duveen,
Frijters, Wiebenga, Piersma, de Metz, Bleeker, Hacht.
RAP 2 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Bakhuizen/Hofland
Opstelling: Zieleman, Benoni, Spiegelenburg, v. Zutphen,
Hazewinkel, Gimbiëre, v. Dijck, Bakhuizen, Hofland,
v. Sillem, de Wijs
PROGRAMMA A PUPILLEN DISTRICT WEST
AFC 7 - SLTO 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk. veld 4
Leiding: Hr. v. Waerden/Leemans; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Nagel, Leemans, Tellinga, v. Waerden, Honne-
bier, Thole, Bossert, Janus, Dekker, Kamp, Stoppelman
SPARTAAN 3 - AFC 8, 11.00 uur, bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: NN
Opstelling: Olthuis, Opzeeland, Oosthoek, Y Carmiggelt,
S. Carmiggelt, Arian, Paulzen, de Wilde, Stroomberg, La-
dendorff, Elias
AFC 9 - ARISTOS 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 5
Leiding: Hr, Moscou/Ploeger; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Nikkelsburg, Kothuis, Marx, Moscou, Mulder, Sad-
dal. Markus, Ploeger, Moonen, Jansen, Brandjes, Hendriksen
Scheidsrechters:
veld 2
10 u. B2 Janssen
11 u. A1 Verhoef
12 u. C2 Nieuwenhuis/C3 Jager
12.45 u. C1 Nieuwenhuis
10 u.
11 u.
12 u.
veld 4
A7 Jager
A3 Jager
A5 Janssen
veld 3
B4 Haringsma
A2 Haringsma
A4 Nieuwenhuis
veld 5
A9 Nieuwenhuis
B7 Janssen
PROGRAMMA B PUPILLEN ZATERDAG 3 MAART
ABCOUDE 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Mathyse; scheidsrechter: Hr. C. Snel
Opstelling: Greven, Mathyse, Abascal, Last, Woerdeman,
Crouwel, Schneider, v. Marle, Bollen, Stroomberg, Schafer
AFC 2 - RAP 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 2
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Gallenkamp, Bakhuis, Leemans, Janse, Hop
man, Bleeker, v. Loon, Moree, Wegloop, Harrems, Hogen-
boom, Nieuwenburg
B'VELDERT 2 - AFC 3, 10,00 uur, bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr.v. Ommeren
Opstelling: Stoop, Bolderik, Rengelink, Keizer, Euwes,
L. Boering, M. Boering, Fröhlich, Hoogeweg, Harrems,
v. Ommeren, Vorst, Lüske
AFC 4 - NEERL. 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 3
Leiding: Hr.v.d. Woning/Reddering; scheidsrechter: Hr.
Haringsma
Opstelling: v.d. Woning, Reddering, Hommel, Dijkhuis, den
Drijver, Etty, Ploeger, v. Zanten, Pluim, Jansen, Polak,
Maas, v.d. Berg
SWIFT 3 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. Tamboer
Opstelling: Tamboer, Vollenhoven, v. Bruggen, v. Grinten,
v.d. Blink, Minor, Teiwes, v. Vinden, Griffioen, lanowitz,
Niehe, Tokkie
ARSENAL 2 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Buskens
Opstelling: M. Buskens, G. Buskens, Wich, Elias, Den Otto-
alnder, Merkenstein, Sinceretti, Linssen, v. Wyk, Velthuis,
v.d. Glas, v. Eerde, Arisz
AFC 7 - SLTO 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk, veld 5
Leiding: Malinaric; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: S. Polak, v.d. Vijver, E. Hogenboom, v. Someren,
Price, Malinaric, Bosch, Gortzak, Prins, Wydoogen, Épping,
v.d. Smaal, Röhrig
DCG 6 - AFC 8, 11.15 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: NN
Opstelling: Noordsy, Sluijter, Ackooy, Santbergen, Mole
naar, Heisterkamp, Jonen, Voorn, Bachrach, Wich, C. Kwak
man, J. Kwakman, Klumper, Nebig
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA C PUPILLEN ZATERDAG 3 MAART 1979
AFC 1 - RIVALEN 3, 12.45 uur; bijeen: 12.15 uur kk, veld 2
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Pieterse, Bijlsma, Nebig, Klumper, v. Dungen,
v.d. Smaal, Fiolet, Haringcarspel.
AFC 2 - B'VELDERT 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur kk
veld 2
Leiding: Hr. Nifterick; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Vermeulen, Smit, Roeg, Koppers, Nifterick,
Brandeis, Speller, Adriaans
AFC 3 - ARSENAL 2,12.00 uur; bijeen: 11.30 uur kk
veld 2
Leiding: Hr. v.d. Hogen; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Vuurmans, Budding, de Vries, Dingemans,
Knoppers, Dubois, v.d. Hogen, Jonker
B'VELDERT 4-AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leiding: NN
Opstelling: Hoetmer, v. Wieringen, Latumeten, Tier, Kuperus,
v. Dijk, Bakker
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
11