PROGRAMMA ZATERDAG 6 JAN. en ZONDAG 7 JAN
ZATERDAG 6 JANUARI
1. Comanches: leidster Mevrouw van Loon. Dit team be
stond uit Abascal, Jansen, Prais, Arisz en Van Loon
2. Apache, Hr. de Groot; Elias, Hoogeboom, van der
Grinten, Etty, v. Zanten
3. Navaho, Hr. van Dungen; van den Dungen, Losekoot,
Hopman, M. Buskens en V. Buskens
4. Sioux, Bea Brokmann; Tokkie, Pluim, v.d. Vinden,
M. Boering en L. Boering
5. Mohicans, Hr. Etty; Smits, Teiwes, Dingemans, Tier,
Violet
6. Iowa, Hr. Buskens; Couperus, Velthuis, R. Kwakman,
K. Kwakman, Keizer
De A-Pupillen:
1. Leeuwen Hr. Van Loon; Nieuwenhuis, B. Duis, J. Duis
Keizer, Schroder
2. Olifanten: Mevrouw van Loon; Brdar, Gyrath, Greven,
Woerdeman, Nieuwenburg
3. Panters: Hr. Etty; Elias, Sandelowski, v. Zutphen, de
Vries, Schaffer en Spiegelenburg
4. Tijgers: Hr. van den Dungen; Franke, de Metz, Wieben-
ga, Matthijse, Druif
PROGRAMMA 14 JANUARI
RVC - AFC; BI. Wit 2 - AFC 2; AFC 3 - Velsen 2; De Ger
maan 2 -AFC 4
PROGRAMMA ZATERDAG 6 JANUARI
14.00 uur: AFC - Jong Volendam
14.30 uur: NEC'75 - AFC (zat), (3), 1e veld
14.30 uur: AMVJ 4 - AFC (zat) 2 (27), 2e veld
14.30 uur: AFC (zat) 3 - Eland 2 (37), 3e veld
PROGRAMMA ZONDAG 7 JANUARI
AFC I zie zaterdag
12.00 uur: AFC 2 - EDO 2 (116)
11.30 uur: De Meteoor 2 - AFC 3 120)
12.00 uur: BPC 2 - AFC 4 (121
10.00 uur: KDO 3 - AFC 5 (211), 1e veld
12.00 uur: AFC 6 - CTO'70 2 (218), 2e veld (res.shirts)
14.30 uur: Wilskracht 3 - AFC 7 (317), 1e veld
14.30 uur: Vespucci 6 - AFC 8 (318), 2e veld
12.00 uur: Buitenveldert 5 - AFC 9 (417), 2e veld
14.30 uur: AFC 10 - Animo 5 (418), 2e veld (res.shirts)
14.30 uur: TOB 7 - AFC 11 (430), 2e veld
10.00 uur: Martinus 9 - AFC 12 (4312e veld
10.00 uur: DCG 14 - AFC 13 (438), 2e veld
10.00 uur: AFC 14 - Fit 7 (439), 2e veld (res. shirts)
JUNIOREN A
12.00 uur: AFC - De Meteoor (501), 3e veld
14.30 uur: AFC 2 - Zeeburgia 2 (504), 3e veld
10.00 uur: AFC 3 - RKAV 2 (525), 3 e veld
JUNIOREN B
12.00 uur: AFC - Blauw Wit (6014e veld
B2 is vrij
10.00 uur: AFC 3 - Voorland 3 (624), 4e veld
14.30 uur: AFC 4 - Amstelland 3 (630), 4e veld
13.15 uur: ASR 2 - AFC 5 (633), 1e veld
JUNIOREN C
12.00 uur: Blauw Wit - AFC (7014e veld
12.00 uur: AFC 2 - Blauw Wit 2 (714), 5e veld
10.00 uur: Pancratius 2 - AFC 3 (715), 1e veld
10.00 uur: Rood Wit/A6 - AFC 4 (725), 6e veld
Opvallend was dat de leidsters en leiders zich sportief heb
ben gedragen en hun verlies man- en vrouwmoedig hebben
opgenomen. De scheidsrechters werden knap in de hand
gehouden door Marcel van der Meent, die zeer rustig en ge
degen zijn aanwijzingen gaf (De appel valt niet ver van de
stam).
Tijdens de rust van de diverse wedstrijden werd Coca Cola
en Sinas in de dorstige kelen gegoten om zodoende weer
met versterkt stemgeluid de teamgenoten te kunnen aanmoe
digen.
Nadat bij de prijsuitreiking iedere deelnemer was voorzien
van een gegraveerde medaille, gehangen aan een rood-zwart
lint, kon iedereen voldaan huiswaarts keren. Wellicht kan
volgend jaar dit eerste eixes toernooi worden herhaald met
meerdere deelnemers.
een vader
14.30 uur: Fit - AFC 5 (727), 3e veld
13.15 uur: DCG 6 - AFC 6 (728), 5e veld
10.00 uur: AFC 7 - CTO'70 2 (729) 5e veld (res. shirts)
14.30 uur: AFC 8 - NEA 3 (731), 5e veld
10.00 uur: Rapiditas 3 - AFC 9 (737), 1e veld
LIGGING DER TERREINEN
N E C 75 - De Weeren IJdoornlaan/Beemsterstraat
AMVJ- Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalfjeslaan,
vanaf Amsteldijk
De Meteoor - Perenpad, Tuindorp Oostzaan
BPC- Voorland, Middenweg
KDO- Vuurlijn, De Kwakel
Vespucci,DCG - Ookmeer, Troelstralaan
Buitenveldert -De Boelelaan
TOB- Sportpark Melkweg, Meteorenweg
Martinus- Overburg, Amsterdamseweg 245, Amstel
veen
A S R - De Eendracht, Corn. Outshoornstraat
Wilskracht- Middenmeer, Kruislaan bij Middenweg
Blauw Wit- Sportpark Sloten, Sloten
Pancratius - Lindberghstraat, Badhoevedorp
Rood Wit/A -De Weeren, einde Volendammerweg
FIT- Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde
Rapiditas- Papelaan, Weesp
AFC - JONG VOLENDAM, Vriendschappelijk, 14.00 uur;
bijeen: 13.00 uur AFC
Uitgenodigd worden: Janssen, Wijnand, J. Bijlsma, H. Bijl-
ma, Cohen, v. Dijk, Gehring, Geluk, Kottmann, Leeser,
Oomen, Rachman, Rongen, Seunke
Leider: S.v.Gelder; coaches: F. Kramer en G.v.Dijk; verzor
ger: T. Stroker; scheidsrechter: M. de Hond
ZONDAG 7 JANUARI
AFC 2 - EDO 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: J.v.d. Wal; leider: J. Bollen; grensrechter:
P.Jager?
Uitgenodigd worden: Boelhouwer, J. Bijlsma, Kampstra,
Kottmann, D. Ludwig, Oomen, Parsser, P. Sandberg,
Truijens, J.v.Weldam, R.v.Weldam, Waas, Wijnand, Johan-
nessen, v.d. Zwan
8