Uit onze enquête is geblekiL dat het zesde afc-dames jaardiner ook hi) hirckhiirkz gaat plaatsvinden. De speciale prijs voor deze avond bedraagtƒ40.00. U gelieve dit bedrag over te maken op postgiro 3191646 tn.v. Marijke Kooze Valeri- usstraatll9. Wilt li jannieRimini even Jbelien 35437(7 waar uwenst" te zitten. BELANGRIJK Van verzekeringszijde wordt ons nogmaals gewezen wat men, na een ongeval op de voetbalvelden, moet doen, wil men in aanmerking komen voor vergoeding. Onderstaand de betreffende brief van de Firma C. Stibbe, makelaars in assurantiën, te Rotterdam: volgens alle cricket-logica toch niet in het eerste met 5 komma 6 uit het veld komen? Daarom Arne, wij maken nu de plechtige afspraak datje volgend seizoen in het eerste elftal tegen de tegenpartij speelt en niet tegen jezelf. Kortom, hoe ACC moge groeien en bloeien, er moet nog een heleboel gebeuren voordat we een constant en uitge balanceerd elftal hebben dat een kans op de hoofdklasse heeft. De zwakste sector is de aanval. In het eerste steekt nog steeds Karei van Osch er met kop en schouders boven uit en er is in geen velden of wegen een opvolger in zicht. Op de laatste pagina staan de gemiddelden van 68 jeugd spelers. Daar moet toch een soort Sanders of Van Osch tussen lopen? 1 -1 i Rotterdam, 29 november '78 Aan v.v. Amsterdamse Football Club p/a van Emden Snoeck Ass. makel. Postbus 9273 1006 AG Amsterdam Mijnheer, Betreft: ongeval dd 08.10.1978 t.n.v. A. Verheyden Wij ontvingen het aangifteformulier van bovengenoemd on geval, hetwelk geruime tijd geleden heeft plaatsgevonden. Voor de goede orde maken wij u er op attent, dat van ieder ongeval binnen 3 x 24 uur aangifte moet worden gedaan, daar anders behandeling door de Maatschappij kan worden geweigerd. Wij geven u in overweging uw leden hierop te wijzen ter voorkoming van moeilijkheden. Wij zullen dit schadegeval aan de Maatschappij voorleggen. indien het betreffende lid na verloop van 3 weken geen af wijzing heeft ontvangen, kan worden aangenomen, dat dit schadegeval op normale wijze in behandeling is genomen. Inmiddels verblijven wij, hoogachtend, Firma C. Stibbe U gelieve hiervan goede nota te nemen 5

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 5