(IJs en weder dienende zal dit de laatste wedstrijd zijn van
de eerste helft van de competitie; medio januari 1979 be
ginnen de returns)
PAUL MEYER werd, onverwachts opgenomen in de Boer-
haave-Kliniek. Volgens laatste berichten is hij gelukkig
weer aan de beterende hand. Namens alle veteranen wordt
hem een spoedig algeheel herstel toegewenst.
MEDEDELINGEN ELFTAL COMMISSIE-A
1. In geval van afgelastingen van de elftallen 1-2, zal er
op zondag om 11.00 uur een extra training worden
ingelast.
2. De spelers van a- en B-selectie worden verzocht, indien
zij met vakantie gaan en/of om andere redenen moeten
afschrijven dit tijdig kenbaar te maken aan de secreta
ris van de elftalcommissie-A, De Heer B.Overdiek, tel;
020 - 64 28 07
PROGRAMMA ZONDAG 10 DECEMBER 1978
NEPTUNUS - AFC, 14.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC
Vervoer per bus; scheidsrechter: J.L. Bucx (Maastricht);
grensrechter: J.v.Ree (Delft) en C.W.v.Amsterdam(Alphen
a/d Rijn)
Leider: S.v.Gelder; coaches: F. Kramer en G.v.Dijk; verzor
ger: T. Stroker
AFC 2 - HAARLEM 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: W.J. Hoogendijk; leider: J. Bollen
Uitgenodigd voor 1 en 2 worden: Boelhouwer, H. Bijlsma,
J. Bijlsma, Cohen, v. Dijk, Geluk, Johannesen, Kampstra,
Leeser, D. Ludwig, E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser,
Rachman, Rongen, P.Sandberg, Schemmekes, Seunke,
Truijens, J.v. Weldam, R.v.Weldam, v.d. Zwan, Janssen,
Uchtman, Wijnand
DEM 2 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: W.A.M. Breed; leider K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Berrier, v.d. Bor, Laarhoven, Leloux,
Jung, D. Huisman, M. Huisman, Haringsma, de Ridder,
Timmerman, Veen, v. Beek, Hulst
NFC 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.1 5 uur NFC
Scheidsrechter: J.C.M. Oostveen, leider: J.v. Schaik
Uitgenodigd worden: Waas, Lans, de Vries, v. Bork, Mathijs-
se, Schouwenaar, Swaab, R. Huisman, Wijnen, J. Sandberg,
Huigen, G. Parson, Olree
ARISTOS 3 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: J.P.v.d. Heijden, leider: R. de Bruijn
Uitgenodigd worden: Akkerman, Kaiser, Kuipers, Bouwhuis,
Langeveld, Linneman, v.d. Louw, N. Ludwig, v. Oenen, Ooink,
Verheijden, v.d. Voorde, Vos, Weber, Wegter
Opstellingen 1 en 2 worden donderdag a.s. na de training
bekend gemaakt.
Afschrijven donderdag a.s. tussen 21.00 en 22.00 uur bij:
E.C. tel. 44 55 75
Niet beschikbaar: Kottmann, v. Leeuwen, Rieder, Verhaal,
Gehring, Kuiper
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
Niet beschikbaar:
Paarlberg, Fritzsche, van de Horst, J. Parson, Titsing, v.
Haaften
AFC 6 - RODA '23 5, bijeen: 11.00 uur AFC
Opstelling bekend
Leider: J. Handgraaf
Afschrijven: bij J. Handgraaf, tel 44 92 58
DWV 7 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur DWV
Bloemendal, Gamelkoorn, J. Vellenga, B.Parson, Klotz,
Bonnet, Drenkelford, v.d. Ende, Osterop, van Schajik,
Engelfriet, Wille,
Afschrijven: bij H. Gamelkoorn op vrijdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel 72 81 63
AFC 8 - REAL SRANANG 3, bijeen: 11.30 uur AFC
Opstelling bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 23 32 64
ASV/ARSENAL 4 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur ASV/Arsenal
Opstelling bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
RAP 7 - AFC 10, bijeen: 11.30 uur RAP
Jüch, Stokvis, de Wit, Handgraaf, H. Vellenga, van
Duijvenbode, N.N., Da Silva Curiel, van Buuren, Magiel-
sen, D. Hurwits, van Straten
Afschrijven: bij F. Jüch, tel. 41 59 02
AFC 11 - DE MEER 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Opstelling bekend
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - AMSTELLAND 9, bijeen: 9.30 uur AFC
Opstelling bekend; toevoegen: M. de Hond
Scheidsrechter: D. Susan
Afschrijven: bij H. Mienstra, tel. 02975 - 67 102
AFC 13 - BLAUWE VOGELS 5, bijeen 9.30 uur AFC
Opstelling bekend
Coach: G. Drager, scheidsrechter; K. Brand
Afschrijven: bij A. Reddering, tel 44 04 52
AFC 14 - Oriënt 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Sarfaty, Sprenger, Gebr. van de Weide, Smit, Rizzi, van
Geuns, Gebr. van Laar, Lambers, F. de Vries, Veltman,
Bierman, Nordbeck
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen
19.00 - 19.30 uur, tel. 17 29 84
PROGRAMMA ZATERDAG 9 DECEMBER
AFC 1 - RODA '23 114.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
Leider: A. Disselkoen
Uitgen. worden: Boyenk, Baarschers, Slaap, v. Osch,
d'ollyslager, Quint, de Bruijn, Böhne, Otsen, v. Gelder,
Landman, Dear, R. Kikkert, Doesburg
AFC 2 - UITHOORN 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
kk
Uitgen. worden: Speelman, Beuke, Perton, Witteveen,
Fletcher, Knijf, v.d. Berg, Stroker, Ridderikhoff, Oostra,
Rooze, de Wit, NN
N.B.: E. Tak, Tromp
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur, tel: 17 12 49/
17 19 35, vragen naar De Heer B. Knijf
BEURSBENGELS 4 - AFC 3, 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur
AFC
6