PROGRAMMA ZATERDAG 9 DECEMBER
PROGRAMMA 17 DECEMBER 1978
AFC - DWV; AFC 2 - De Spartaan 2 llpendam 2 - AFC 3;
AFC 4 -VDO2
Alle wedstrijden van 2 en 3 december werden afgelast.
14.30 uur: AFC(zat) 1 - Roda '23 (3), 2e veld
14.30 uur: AFC (zat) 2 - Uithoorn 2 (27), 3e veld
14.00 uur: Beursbengels 4 - AFC (zat) 3, 2e veld
15.00 uur: AFC (Vet) - Quick, 4e veld
Pupillen zie bij opstellingen
PROGRAMMA ZONDAG 10 DECEMBER
14.00 uur: Neptunus - AFC (Hoofdklasse A 001
12.00 uur: AFC 2 - Haarlem 3 (116)
12.00 uur: DEM 2 - AFC 3 120)
11.00 uur: NFC 2 - AFC 4 (121)
12.00 uur: Aristos 2 - AFC 5 (2112e veld
12.00 uur: AFC 6 - Roda '23 5 (218), 2e veld
14.30 uur: DWV 7 - AFC 7 (317), 4e veld
12.00 uur: AFC 8 - Real Sranang 3 (318), 4e veld
14.30 uur: ASV/Arsenal 4 - AFC 9 (417), 2e veld
12.00 uur: RAP 7 - AFC 10 (418), 3e veld
14.30 uur: AFC 11 - De Meer 8 (430), 3e veld (res.shirts)
10.00 uur: AFC 12 - Amstelland 9 (431), 3e veld
10.00 uur AFC 13 - Blauwe Vogels 5 (438), 4e veld
14.30 uur: AFC 14 - Oriënt 8 (439), 2e veld
JUNIOREN A
12.00 uur: AFC - NFC (501), 3e veld
14.30 uur: AFC 2 - DCG 2 (504), 4e veld
14.30 uur: Roda '23 2 - AFC 3 (525), 4e veld
JUNIOREN B
12.00 uur: AFC - de Volewijckers (601), 5e veld
14.30 uur: RKAVIC 2 - AFC 2 (613), 5e veld
10.00 uur: AFC 3 - Rapiditas 2 (624), 2e veld
14.30 uur: Diemen 3 - AFC 4 (630), 3e veld
10.00 uur: Pancratius 4 - AFC 5 (633), 3e veld
JUNIOREN C
10.00 uur: Zeeburgia - AFC (701), 1 e veld
12.00 uur: Sp.Zuid 2 - AFC 2 (714), 4e veld
12.00 uur: ZSGO 2 - AFC 3 (715), 3e veld
10.00 uur: WA 4 - AFC 4 (725), 2e veld
10.00 uur: Madjoe - AFC 5 (727), 1e veld
14.30 uur: AFC 6 - Pancratius 4 (728), 5e veld (res.shirts)
10.00 uur: RKAV 2 - AFC 7 (729), 3e veld
10.00 uur: AFC 8 - Uithoorn 4 (7315e veld
13.15 uur: AFC 9 - TABA 2 (737), 5e veld
LIGGING DER TERREINEN
Beursbengels,RAP,Buitenveldert -De
Boelelaan
Neptunus - Abraham van Stolkweg Rotterdam
DEM- Hoflanderweg, Beverwijk
NFC- Sportlaan, Amstelveen
A r i s t o s - De Aker Noorderakerweg, Osdorp
DWV- Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
ASV/Arsenal, Spoting Zuid - Het Loopveld,
Amstelveen, ingang Kalfjeslaan vanaf Amsteldijk
R o d a 2 3 - Noordammerweg, Amstelveen
R K A V I C - Escapade, Amstelveen
Diemen- Rijksstraatweg, Diemen
Pancratius - Lindberghstraat, Badhoevedorp
Zeeburgia - Sportpark Middenmeer, Kruislaan bij
Spoorwegtunnel
ZSGO- Ookmeer, Troelstralaan
V V A - Jan van Galenstraat
Madjoe- Middenmeer, Kruislaan bij Middenweg
RKAV- Hornmeer, Aalsmeer
Abcoude- Nieuwe Amsterdamseweg, Abcoude-N
Osdorp- Sportpark Sloten, Sloten
K B V - Riekerhaven, Anth Fokkerweg
CONTRIBUTIES
Werkende leden 215,-
Studenten, militairen en buitenleden 150,-
Jeugdleden 135,-
Donateurs (min) 60,- en 15,- Schakel/Bulletin
P.G. 241002 of G.G. A 515, t.n.v. AFC-Amsterdam, 2e
penningmeester M.L. Koster, Papehof 35, Abcoude
BRIDGE
In een gezellige sfeer kunt u bridgen op
DONDERDAG 7 DECEMBER
Wij willen om 8 uur beginnen, dus gaarne TIJDIG aanwe
zig en inschrijven.
KIENEN KIENEN KIENEN KIENEN KIENEN
Vrijdag 15 DECEMBER A.S. jaarlijkse kienavond voor
senior leden en donateurs. Vooraf (vanaf 19.00) gelegen
heid tot deelname aan een éénpans maaltijd. Hiervoor is
geen inschrijving nodig
KIENEN KIENEN KIENEN KIENEN KIENEN
LEDENLIJST
Korrektie op KNVB nummer:
Y Carmiggelt is 2094
S. Carmiggelt is 2102
B.W. Knijff is 2103
TOT BALLOTAGE TOEGELATEN per 4.12.1978
R.C. Noordsij (B.pup), 8.7.69, 1081 GJ Amsterdam,
Egelenburg 53, tel. 44 46 02 - KNVB lidnr. 2104
H.H. Bartel, (jun A), 8.3.59, Laan van Walcheren 19,
1181 KH Amstelveen, tel. 41 90 54, KNVB lidnr. 2105
F. Jonker, (c.pup), 23.4.71, Biesbosch str. 53", 1078 MN
Amsterdam, tel. 79 40 53, KNVB lidnr 2106
NIEUW LID
E.J. Janus, 24.01.72, Pr. Beatrixstraat 14, 1396 KE Baambrug-
ge, KNVB lidnr 2093
ADRESWIJZIGINGEN
F. Gehring, Ceteco Far East Ltd, P.O. Box 20503 Hong Kong
J. Mellegers (don). Meeuwenlaan 35, 1935 EJ Egmond-Binnen
K.H. Maas en J. Maas (pup), Geerdinkhof 47, 1103 PR Am
sterdam, tel. 95 13 66
BEDANKT ALS LID/DON
W.J.de Graaf (1821), H. Meyling (don)
VETERANEN
Zaterdag 9 december a.s. thuis tegen QUICK
Aanvang: 15.00 uur
Scheidsrechter: S. van Gelder
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Bergman, Bernard, v. Brug
gen, v. Duyvenbode, Geusebroek, v. Haren, v.d. Heydt,
Jesse, de Jong, v. Mierlo, Moesbergen, Nooij, Werner
Niet beschikbaar: Duinker, Meyer
Afschrijven: donderdag a.s. van 18.00 - 19.00 uur bij: T.
Nooij, tel 43 02 67
5