DE VETTEN Nog een foto, van een wat meer recente datum en die heeft Experts hebben zich ter indentifikaite over deze hoofden betrekking op een trainingsbijeenkomst, die onder leiding gebogen, maar komen er niet uit. Misschien u wel? van Ton v.d. Ven zo'n 20 jaar geleden gehouden moet zijn. van l.n.r. (te beginnen bij de doelman): v. Heusden, Kramer, Breedveld, Furstner, Ingl. Artkell, Prent. Fiiarski, v. Schaik, Ellens, Dijkhuis en Hannema Ik heb er veertien, ik heb er veertien, kraaide Tom Nooy afgelopen zaterdagmiddag. Het spijt mij, het spijt mij op recht vreselijk, (u weet hoe beleefd hij kan zijn) maar er moet in de rust door een paar man worden gewisseld. Dit speelde zich af in kleedkamer nummer 4, voordat op het 5e veld (ja, u leest het goed, 5e veld) de thuiswedstrijd tegen Victoria een aanvang nam. Inderdaad een ongekende weelde. Veertien man inclusief een echte keeper. Bij het woord wis selen ontstond zo'n sfeer van ik ben er nu en ik blijf. Het leek waarempel op het in de mode zijnde vakbondsle den gedrag van inleveren, accoord, tot je dienst, maar ik niet. Zoals u verder zult kunnen lezen regelde de zaak zich van zelf. Voor het eerst na lange tijd weer present Co Bouwens, die een halve wedstrijd meedeed. Het was duidelijk te mer ken dat het spel der huidige veteranen zich voor hem tot zo'n geraffineerd ensemble-spel heeft ontwikkeld, dat hij niet meer dan een beschieden soufleurs functie kon ver vullen. Welk seniorenlid vindt zichzelf terug in deze vrolijke groep jeugdleden? 3

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 3