a!aAlp DE ZILVEREN PLOEG Deze maand, de zeventiende, komen ze weer bijeen, d'ouwe getrouwen. Onder de bezielende leiding van Arie Waayer - hij neemt afscheid dit jaar - zal er menig glas geheven worden op de gezondheid van de Ploeg, inzonderheid de Amsterdamse Football Club. Het zijn mensen, die allemaal hun steentje hebben bijgedragen, aktief op het groene veld of achter de dito tafel, tot meerdere eer en glorie van wat hen dierbaar is. Om goed te laten uitkomen hoe groot die kern wel is, volgen onderstaand de namen van de Ridders (50 jaar lid) en van de Ploegers (25 jaar lid). Zij, die menen dat ze ten onrechte niet vermeld staan op deze lijst, dienen onverwijld kontakt op te nemen met Arie Waayer, Minervalaan 88, tel.: 020 - 798339. Voor de goede orde: om opgenomen te worden in de Zilveren Ploeg of om tot Ridder geslagen te worden is op zichzelf geen verdienste in AFC; het gaat namelijk vanzelf. Er is echter geen voetbalclub in Nederland die kan bogen op een derge lijke lijst. Ridders (meer dan 50 jaar lid): J.G. Börnemann J.J.F. v. Gessel C.E. Alandt A.G. Knopper Jb.v. Nek J.C. Oost Indië M.C. v. Trigt Sr. G.D. Breethoff W. Brusse G.H.H. Kappelhoff N. Neseker D.J. Bessem G.J. Bosch J.H. Kuhlwillm H.A. Tacke W.v.d. Brink H.v.d. Grampel H.O. v. Rijn J. Prent J. Snelleman J. Scheepens D. Spits J.J. van Koperen M.J. Weverink DE ZILVEREN PLOEG (meer dan 25 jaar lid): W. Adriaansz R. Akkerman J.F. Bakker B.v.d. Bergh H.v.d. Bergh Joh. de Bie W. Brommelkamp C. Bouwens J.C. Brand K.H. Brand A.H. Brian H.W. Briedé B.P. Bonkink A.J. Bos W.C. Duinker J.L.v. Dijk v. Dijkhuizen G.H.E. Eiserman Th.v. Emden M. de Bruin G. Burger A.J. Cohen L.A. Donk B. Dorenbos R.E. Duis A.v.Dijk P. Franken H. Galavasi Chr. Geluk M. Gerrits A.J. Glas C.W. de Graaf G.A. Graanboom H. de Groot J.N. Hannema F.W. Heineman J. Hendriks D.J.F. Hermens O.J. v.d. Heul E. Honsdrecht H. Honsdrecht G. Horn L. Hom J. Hurwits J.H.Jansen A.H. Janus A.de Jong R. de Jong N. Kalsbeek H. Kappel C. Kerker F.v. Klinken M.L. Koster A. Kraal L.v. Kranendonk N. Leloux H. Lohman J. Mellegers J. Meyer P. Meyer G. Meyerink D. Moesbergen P. Nauta R.v. Nek B. Neseker W. Neseker B. Nesenberend F. Nesvadba G.T.v. Nigtevegt T.J.v. Nigtevegt L.S. Nijdam C. Oolders T. ten Oosten Th. Overing C.v. Peperzeel B. Plantinga G.J. v. Poorten A.F. Postma C.A. Quint A. Reddering A. Rimini E.J. Roosenschoon R.M. Rooze K.J.v. Rijswijk H. Schooneveldt Chr. Schroder C.J.D. Sierhuis T. Somers A.v. Soomeren J.H.v. Soomeren J.J. Spelter J.E. Stahl H.F. Stallmann J.Tj. Steensma O. Sterman K. Swart H.G. Teiwes H.W.v. Teunebroek C.J. Tromp A.v.d. Valk A.W. v.d. Ven P.G. Verhaaf J.A. Vermeulen J.C. Vogel L.J. Volkers J.L. v.d. Voort J.G. de Vries S. de Waal A. Waayer H.J. v. Weelde E.G. Werner T. Wiggemansen J. Wildschut J.J. Wille H. Woudstra E. Woudstra G.J.N. Wijnand H.A. de Wijs 3

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 3