mm een uitzonderlijke staat nnntewaehten,wanneer n steeds weer meedoetaan dexèèr kansrijk? naast deze enorme buitenkans,steunt ntevens de vnim 80jaar jonge Ook deze week kunt u uw formulier weer inleveren bij de bekende adressen, t. w. Boekhandel Brugman, Alex Boestraat 25 Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis, tot vrijdag 19. 00 uur. us^eiMiNi rrc/ARZ'77 2 C~ DE JEUGD GEZOCHT BELONING LOTTO ^toto Nog in september speelde de B-6 pupillen (7-9 jaar) een wed strijd tegen Z.S.G.O. Het verliep niet helemaal zoals het in jongensdromen toegaat. Bij het teruglopen, nadat het AFC- et voor de dertiende keer in beweging is geweest, trekt een onzer youngsters de scheidsrechter aan de mouw en vraagt in alle ernst: 'Tot hoever gaan we, meneer?' Slechts één bijdrage bereikte ons deze week. Gaarne laten we Roelof den Drijver aan het woord, die een tweetal wedstrijden van de B-4 puoillen verslaat: Onnodige nederlaag B4-pupillen tegen BI-Arsenal "Op naar de volgende overwinning" schreef ik in de Schakel van vorige week. Deze overwinning zou dm behaald moeten worden op de koploper in de poule, Arsenal; voorwaar geen gemakkelijke opgave! Maar dit Arsenal was toch echt niet zo sterk als de top positie op de ranglijst deed vermoeden! Met name hun voor hoede en middenveld vielen tegen. Alleen de prima geor ganiseerde verdediging bleek vooral voor rust een moeilijk te passeren veste. Daarna moet gezegd worden, dat onze jongens erg ongeorganiseerd te werk gingen. Veel te veel alles alleen willen doen en bijna geen samen spel! Bovendien manifesteerde ons zo langzamerhand nijpende keepersprobleem zich vandaag wel erg duidelijk. De voor mij onbekende doelman voor rust liet tweemaal volkomen onnodig "een bal door" en dat leverde een 2-0 achterstand bij rust op. Na de thee werd er uit een ander vaatje getapt. Wouter stond op doel en deed dat prima! Onze voorhoede speelde beter samen en zie daar: Arsenal kwam er nog nauwelijks aan te pas. IViarc probeerde zijn belofte waar te maken (hij had me een doelpunt beloofd!) en William en Pieter zwoegden hard in de voorhoede. Het resultaat kon niet uitblijven en vlak voor tijd leidde een leuke combinatie tot de zeer verdiende tegentreffer: Richard doelpuntte op aangeven van Mike: 1-2! Tijd voor de gelijkmaker was er helaas niet meer en daar door ging deze wedstrijd onnodig en onverdiend verloren! Daverende revanche B4-pupillen tegen Lijnden 3: een 5-0 zege! Doordat de opkomst voor de B8 praktisch nihil was, kwam de bijna complete B4 een kwartier na de teleurstellende wedstrijd tegen Arsenal opnieuw in aktie! Een bijna onherkenbare B4, dat wel! Want hoewel de Lijnden-boys er erg "groot en sterk" uitzagen, trokken onze jongens vanaf het beginsignaal meteen volop ten strijde! De ene aanval na de andere rolde op het doel van Lijnden af en dat er voor rust maar 1 doelpunt viel was eigenlijk een wonder. Uit een doelworsteling scoorde David 1-0! In het doel had Frank (die eerder al eens getoond had 'het te kunnen') bijna niets te doen. Na rust gingen onze jongens onverdroten voort met de belegering van het Lijnden-doel. Goeie solo's, uitstekend samenspel, veel schoten op doel, kortom prima spel, met als resultaat maar liefst 4 doelpunten: Mare loste alsnog

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 2