-7-
AFC 3-Pancratius 2 12.00 uur; bijeen 11.15
Leiding:Hr Snip; Scheidsr:NN;Veld:2
Uitgen. worden: Ebbers-de Graaf-Haffmans-
Henneman-de Jager-Jochems-Lan zing-Le
Grand-Mathijse-Post Uiterweer-v. Tongern-
Wiersma-Schröder
Henneman zie ook C4
AFC 4-NFC 4 10.00 uur; bijeen 9.15 uur
Leiding:Hr Eveleens ;Seheidsr :NN ;Veld:5
Uitgenworden :Eve leen sHa verbus ,Kappel
KuitKeizerMoerkerkTeiwesTimmer
mans VerhageWalkerWegloopSchuur
man Henneman
AFC 5 is vrij
Volewi.jckers 4-AFC 6 10.00 uur ;bijeen
09.00 uur; leiding:Hr Stradmeyer; Scheids
rechter :NN Veld: 3
Uitgen. worden: Balk,BijlsmaM. L» Cohen-
FröhlichjGenissen, de Groot, Janus,
de Langen, Meijer, v.Mourik, Schroor,
Stradmeijer, de Wit
AFC 7-Swift 4 12.00 uur; bijeen 11.30 uur
Leiding:NNScheidsr:NN Veld: 5
Uitgen.worden: Bieshaar,Brondgeest, de
Haan, v.Hees, HertzbergerLensen
v. Leeuwen ,NieuwlandRijnder sSpijker
Vlessing, Weisz
AFC 8 is vrij
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcom.
MEDEDELINGEN PUPILLEN
Scheenbeschermers:
Helaas nog steeds zijn niet alle pupillen
er van doordrongen dat niet gespeeld mag
worden zonder scheenbeschermers
Ook op de trainingen zijn scheenbescher
mers verplicht.
Weggebleven zonder afschrijven
en dus twee wedstrijden niet spelen:
Philips (A7).
Deze week (uitzondering) A.Pup. afschrij
ven bij Heer Benoni (461023)
Identiteitskaarten:
De volgende pupillen moeten a.s. zaterdag
hun identiteitskaart bij hun leider inleveren.
Koefoed-Bakker(A4)-Gortzak-Hacht-
Duveen-Bleeker-de Wijs-v. Zutphen-
Dui ste r - Phi lip s - Honn ebier-Thole-Elias-
Kothuis-Moscou-Mulder-Wentholt- Laden-
do rff-Blazer-Markus
Trainingen op woensdagmiddag:
- Heer v.Dungen gaat het bestaande team
trainers helpenBedankt
- Scheenbeschermers-Loopschoenen en
voetbalschoenen meebrengen
- niet voor het trainingsuur op de velden
komen
- blauw trainingsjack gevonden(442295)
PROGRAMMA A PUPILLEN zaterdag 23 sept.
AFC Al-RAP Al 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Hr Thomas; Scheidsr: Hr Nieuwenhuis;
Veld: 2
Uit gen. worden: Bakker-Franke-v. Zweden-v.
Alem-de Jong-Speelman-Kampstra-Maass-
de Graaf-Thiel-Wijnschenk
B'veldert A2-AFC A2 11.00 uur; bijeen 10.15
AFC; Leiding: Hr Gyrath
Uitgen.worden: Snow-Kostense-Leering-
v.Alphen-Euwes-Kremer-Tiedink-Brdar-
Druif-Bunk-Gyrath-Haverbus-Hogeboom
AFC A3~Sp. Zuid A2 11.00 uur; bijeen 10.30 kk
Leiding:Hr Heisterkamp; Scheidsr:Hr Haringsma,
Veld:3
Uitgen.worden: Keizer-Last-Bollen- de Boer-
B.Duis-J.Duis-Schröder-Klein-v.Dam-
Nieuwenhui s-Tit sing- Hei sterkamp-Koefoed
AFC A4-SCZ Al 12.00 uur; bijeen 11.30 uur kk
Leiding:Hr Bierman; Scheidsr:Hr Haringsma;
Veld:3
Uitgen.worden: Lepeltak; Benoni; Gortzak,
Sandelowsky? de Vries, de Kruyff, Vorst,
Bakker, v.Waerde, Spiegelenburg,
TiggelovenPoldersLuiks
Gold Star Al -AFC A5 11.00 uur; bijeen 10.00
uur AFC
Leiding:Hr Roeg
Uitgenworden: Langendijk-Levy-Roeg-Abrahm-
Abe-Duveen-Frijters-Wiebenga-Piersma-
Mets-Bleeker-Hacht
Schinkelh.Al-AFC A6 11.00 uurbijeen 10.00
uur AFCLeiding:HH Bakhuizen/Hofland
Uitgenworden: Zieleman-Stoppelman-Dekker-
Zutphen - Ha ze winke 1-Gimbiere - Bakhui z en -
Dui ster-Hof land-Sillem-v.Dijck-Kamp
SLTQ A2 - AFC A7 11.00 uurbijeen 10.00
uur AFC; Leiding: HH v.Waerden/Leemans
UitgenwordenNage 1- Leeman s - Phi lip s-
Olthuis-Opzeeland-Oosthoek-Tellinga. -
v.Waerden-Honnebier-Thole-Bossert-
Janse-Elias
AFC A8-De Spartaan A3 10.00 uur; bijeen 9.30
uur kk
Leiding:Hr Moscou; Scheidsr:Hr Nieuwenhuis;
Veld:3
Uitgen.worden: Kothuis-Marx-Moscou-Mulder-
Stroomberg-Wentholt- Ladendorff-Saddal-Bla-
zer-Markus-Ploeger-Moonen
Scheidsrechters
10.00 uur Veld 2: Haringsma; Veld: 3 Nieuwen
huis
11.00 uur Veld:2 Nieuwenhuis; Veld 3 Haringsma;
Veld 4 Jager
12.00 uur Veld 2 Jager; Veld 3 Haringsma;
Let op "A"Pupillen Bij uitzondering deze
week afschrijven bij Heer Benoni. (461023)