-5-
1018 EJ A'dam, 2046, 265450
M„ M. MolenaarB.pup. 30-07-70, R.Vis-
scherstraat 38, 1054 EZ A'dam, 2047,
129958
M.Schafer, B.pup,24-03-69, Eemsstr. 53",
1079 TE A'dam, 2048, 440343
Bedankt als lid/donateur:
A.Rosa Gastaldo(1459)
VETERANEN:
Zaterdag, 23 september a.s. thuis tegen
HBS.
Aanvang:15.00 uur
Scheidsrechter: M.Duinker
Uitgen.worden: Bergman, v.Bruggen, v.Duy-
venbode, Geusebroek, v.Haren, v.d.Heydt,
Jesse, de Jong, Meyer, v.Mierlo, Nooij,
Jüch
Niet beschikbaar: v.d.Bergh, Moesbergen,
Werner
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 18.00 -
19.00 uur bij T. Nooij-tel. 430267
(30-9-1978 thuis tegen Hercules)
PROGRAMMA ZONDAG 24 SEPTEMBER 1978
DHS-AFC 14.00 uur; bijeen 11.30 uur AFC
Vervoer per bus
Scheidsrechter: W.R.M.v.Aalst; grens
rechters: E. J.v.d.Beek en R.Balkema
Leider: S.v.Gelder; coaches: F.Kramer/G.
van Dijk; verzorger: T.Stroker
AFC 2 - BI.Wit 2 12.00 uur;bijeen 11.00 uur
AFC; scheidsr: K.Besemer; Leider: J.Bollen
Uitgenworden voor 1 en 2: v.d.Bor, Boelhou
wer, H.Bijlsma, J.Bijlsma, Cohen, v.Dijk,
Gehring, Geluk, Johannesen, Kampstra,
Kottmann, Leeser, D.Ludwig, E.Ludwig,
Meijer, Oomen, Parsser, Rachman, Rongen,
P.Sandberg, Schemmekes, Seunke, Truyens,
J.v.Weldam, R.v.Weldam, Haringsma,
Janssen, Wijnand, Waas (zie ook 4)
Velsen 2-AFC 311.30 uur bijeen 09.30 AFC
Scheidsr: C.H.Wijnstekersleider: K.Baar-
schers
Uitgen.worden: Uchtman, Veen, Berrier,
Swaab, Laarhoven, Olree, Leloux, de Rid
der, M.Huisman, Timmerman, Hulst,
Hekster
AFC 4-De Germaan 2 14.30 uur; bijeen 13.30
uur AFC
Scheidsrechter: Jac. Zwaan; Leider: J.v.
Schaik
Uitgenworden: v. Bork,AkkermanDHuisman
R„Huisman, v. Leeuwen, Huigen, Matthijsse,
NLudwigO oinkJ. SandbergSchouwe-
naar, de Vries, Waas (zie ook 2)
AFC 5 - SDW 4 10.00 uur; bijeen 09.00 uur AFC
Scheidsr:J.B.Smit; Leider:R. de Bruijn
Uitgen.worden: v.Beek,BouwhuisLinneman,
Langeveld, Kuiper, Kuipers, v.Oenen, G.
ParsonVerheydenv.dVoordeWeberVos
Wegter
Opstellingen voor 1 en 2 worden donderdag
a.s. na de training bekend gemaakt.
Afschrijven voor 1 t/m 5 donderdag a.s.
tussen 21.00-21.30 uur bij EC 44.55.75
Niet beschikbaar: Jung, Lans,v.d. Zwan,
Verhaal, v.d.Louw, Rieder, Burink,
Wijnen
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Niet beschikbaar: Duis - J.Vellinga - Pelsma-
Groeneveld-Klein-H. Vellinga-Engelfriet-
Biermanp Martens-J. vDijk-Akkerman-Hv. d
Bergh- Lamber s-Minor
Training: vanaf 2 oktober 21.00 uur iedere
maandagavond
AFC 6-DJK 3 bijeen 13.30 uur AFC
Opstelling bekend. Afschrijven: Hr.J.Hand-
graaf, tel. 449258
Trainen: vrijdagavond 19.00 uur
Zeeburgia 6-AFC 7 ;bijeen 11.30 uur Zeeburgia
Bloemendal, J. Parson ,Klotz,Drenkelford
van de Ende, Gamelkoorn ,Osteropvan
Schajik, Magielsen, van de Horst, Bonnet,
M.de Hond
AFC 8-KBV 3; bijeen 11.30 uur AFC
Opstelling bekend. Toevoegen: A. Hommel(1565)
Afschrijven: G.de Rooijtel. 02153-11288
op vrijdagavond
Tos Actief 3-AFC9 bijeen 14.00 uur Tos Act.
Opstelling bekend.
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023-287383 op
vrijdagavond
Jos 6 - AFC 10; bijeen 14.00 uur JOS
Uitgen.worden: Jüch, Stokvis, Handgraaf,d.Wit
van Duyvenbode, Springer, da Silva Curiël,
van BuurenSwalefB.Parson, Witzenhausen
Wisselspelers: R.v. Straten
Afschrijven: F. Jüch,tel.415902 op vrijdag
avond
Real Sranang 7-AFC 11; bijeen 11.30 uur
Real Sranang
Uitgen.worden: Overdiek-van Haaf ten-Paar 1-
berg-Schets ,van de Brink-Hotting-Kohen-
Schubert-ten Brink-Krul-Neugarten-Nelissen
Afschrijven: P.Overdiek,tel.642807 op
vrijdagavond
AFC 12-Martinus 9; bijeen 14.00 uur AFC
Opstelling bekend
Afschrijven H.Mienstra, tel. 02975-67102 op
vrijdagavond na 20.30 uur
Rd Wit/A 13-AFC 13; bijeen 14.00 uur Rd Wit/
Opstelling bekend A
Afschrijven: A.Reddering, tel.440452
Oriënt 8-AFC 14; bijeen 11.30 uur Oriënt
Uitgen.worden: Sarfaty, Sprenger, H.v.d.
Weide, I.van de Weide, Titsing, Rizzi.Smit,
van Geuns, J.van Laar, J.G. van Laar,
Nordbeck
Wisselspeler :P. Roosenschoon
Afschrijven: AFC 7 en AFC 14 bij G.v.Caspel,
op vrijdagavond tussen 19.00-20.00 uur
tel. 172984