MEDEDELINGEN B COMMISSIE
ZATERDAGVOETBAL
MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
AFC 5 - Aristos 3 10.00 uur; bijeen 09.15 uur AFC
Scheidsrechter: B.v.Laar; leider: EC
Uitgen.worden: v. Oenen, Weber, Verheyden, v.Beek,
Wegter, Nomes, Kuipers, Kuiper, Handgraaf, Langeveld,
R. Huisman, v.d.Voorde, G.Parson
Opstellingen voor 1e en 2e worden donderdag na de training
bekend gemaakt.
Afschrijvingen van 1e t/m 5e elftal donderdag a.s. tussen
21.00 en 21.30 bij EC. tel445575
Niet beschikbaar: Gehring, Bouwhuis, Burink, Rieder,
Rachman.de Ridder, v. Bork, Verhaal, Wijnen, v.d.Zwan,
v.d. Louw
Willen de volgende spelers kontakt opnemen met de B-com-
missie tel. 733571 of 442638.
E. de Jong, R. Krijger, H.v.Os, W.H.B. Boeyink, H.A. Rik,
P.G. Broekhuizen, E.J. Beekman, H.v.Houten, H.Wegloop,
H.W. Nordbeck, R.C.Nelissen, N.Zintilis
Niet beschikbaar: Bonnet, v.Caspel, Duis, J. Schot, J. Gen,
J.v.Laar, Lamberts, J.Vellenga, Hesseling, Fritsche, Neu-
garten. v.Straten, Kuikens, Groeneveld
HH Aanvoerders wilt u zondags de uitslag doorgeven
van uw elftal aan Peter Roosenschoon tussen 17.30 en
18.00 uur tel. 733571
Roda'23 - AFC 6 bijeen 11.00 uur AFC
K.E. Nielsen1703) - M.J. de Waal(1704) - H.Pos(0657) -
P.H.Vischjager(0866)-C.U.J. Huber(1563)-P.Wille(0984)-
A.J.Andriessen(0015)-J.H.Perton(1844)-A.Ph.Tjon a
Ten(0828)-A.A.Landa(0473)-R.EIeveld(2011 )-F.Marten
(1927)
Afschrijven:Hr J.Handgraaf tel. 449258
Vrijdagavond trainen bijeen: 19.30 uur AFC
AFC 7-DWV 7 bijeen 11.30 uur AFC
M. Bloemendal(1719), L.A.v.d. Horst(1073), J.Parson
(0629), J.A.C. Klotz(0438), W.J. Drenkelford(0206),
R.v.d.Ende (0231), H.J. Gamelkoorn(0249), T.Osterop
(0615), R.v.Schaijck(1975), Engelfriet( 1937- B.O. Magiel-
sen(0521
Wisselspelers: B. Parson(0627),D.R. de Wit( 1839)
Real Sranang 3 - AFC 8 bijeen 11.30 uur Real Sranana
M. Kahn(0405), J.V.N. Klein(0434), W.R. Minor(0551
J.C. Kemna(0417), F.Röhrig (0689), E.Huisman(0367),
J.S.Pelsma(0641G.J. de Rooij(0698) - H. Loonstijn
(0509) - R.S. Prins(0662), B.J. Slaap(0741), R.Brouwer
(0146)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00-20.00 uur bij
J. Pelsma tel. 233264
CTO'70 5 - AFC 9 bijeen 11.30 uur CTO
Opstelling bekend.
Afschrijven bij R. de Boet, tel.023-287383
AFC 10 is vrij zie andere opstellingen
de Meer 8 - AFC 11bijeen 9.30 de Meer
P. Overdiek(0621W.F.v.Haaften(1776), G.Paarlberg
(1389), R.W. Schets(1971), M.O.v.d.Brink(1982), W.K.J.
Hotting(0361I.I.Kohen(1550), H.R. Krul(1833),
H. da Silva Curiël (0739), l.v.d.Weide(1765), K. Schubert
(0728)
Wisselspelers: F.B. Swalef (1199)-H.Vellenga(1772)
Afschrijven: vrijdag 19.00-19.30 bij P.Overdiek tel. 642807
DVH 4 - AFC 12: bijeen: 14.00 uur DVH
Opstelling bekend. Toevoegen FC Juch(1901)-J.Bosma
(0114)-M.L.Koster(0454)
Afschrijven: vrijdag 19.00-19.30 uur bij H. Mienstra tel.
445575 of 02975-67102
AFC 13 - de Meteoor 8: bijeen 9.30 uur AFC
Opstelling bekend; toevoegen: P.B. Koster(0455), H.R.
Steinvoorte(1024)
Afschrijven: vrijdagavond D.Polak(tel. 765314)
TOB 8 - AFC 14 bijeen 14.00 uur TOB
R. Sarfaty(0716),E.P.Bierman(0065), W.J.Sprenger(0763)-
J.M.W. v.d.Weide(1761A.J.J.Smit(1725), T.L.Titsing(1836)
G.G. Rizzi(1621J.Witzenhausen(1807), R.Ch.Handgraaf
(1677), A.v.Geuns(1312), A. Springer(1680)
Wisselspelers: W.J. Stokvis(1021), R.B.v.Buuren(1720)
Afschrijven voor AFC 7 en 14 bij Peter Roosenschoon
vrijdagavond 20.00-2-.30 uur tel. 733571
Programma zaterdag 9 september a.s.
Roda'23 - AFC 1 14.30 uur; bijeen 13.30 AFC
Leider: J. Kikkert sr.
Uitgen .worden: Boyenk, Slaap, Quint, d'Ollyslager, Böhne,
Dear, Doesburg, Otsen, Theeboom, de Bruin, v.Gelder,
Baarschers
Uithoorn 2 - AFC 2 14.30 uur bijeen 12.45 uur AFC
van waaruit vertrokken wordt naar A. de Wit voor gezamen
lijke koffie
Adres: Op de Klucht 14, Uithoorn
Uitgen.worden: Speelman, v.d.Bergh, Beuke,den Braven,
Tak, Oostra, Perton, Ridderikhof, Stroker, Tromp, de
Wit, Witteveen
Niet beschikbaar: Landman, Van Osch, Disselkoen, Rooze,
R. Kikkert
Afschrijven: vrijdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur
tel. 171249/171935 vragen naar Mevr.van Lunteren
AFC (zat)3 - Beursbengels 4 14.30 uur; bijeen 13.45 uur
k.k.
Uitgen.worden: Snelleman, Limburg, P.v.d.Valk, Kuppers,
Cohen. Visser, Dik, Munter(WS), A.v.d.Valk(WS), Bogaers,
Bouman
Wissels: Brouwer de Graaf
N.B.: Smit, Geesink, Kikkert
Leider: Henk Hendrikx
Afschrijven vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij D.Visser,
tel. 425851
Afschrijven voor:
Junioren A T. Bouter vrijdag tussen 18.00-18.30
tel. 799642
Junioren B G. Leur vrijdag tussen 18.00-19.00
tel. 450270
Junioren C H.Veenhuis vrijdag tussen 17.00-18.00
tel. 428945
Pupillen A A. Brokmann vrijdag tussen 17.00-18.00
tel. 442295
Pupillen B J. Benoni vrijdag tussen 17.00-18.00
tel. 461023
9