PROGRAMMA 17 SEPTEMBER:
PROGRAMMA ZATERDAG 9 SEPTEMBER
PROGRAMMA ZONDAG 10 SEPTEMBER
LIGGING DER TERREINEN
UITSLAGEN 30 AUGUSTUS 2 en 3 SEPTEMBER
er ditmaal 37 minuten over (van 9.05 tot 9.42 uur).
Voorwaar nog geen rekord, maar zijn voordracht wint aan
kwaliteit. Hij kwam tot zijn score met behulp van ober
Willemsen, die enige malen nadrukkelijk in het beeld
kwam en nog juist niet voor de microfoon verscheen.
Dat Frans van den Bor speler van het jaar werd wist u
natuurlijk allang, maar uw pickelaars willen hun felici
taties hier ook graag overbrengen!
En hoewel wij allemaal weten hoe benauwd Otto van
Rijn is voor publicatie van cijfers gaan wij toch even
uit de school klappen. Bij de geraamde uitgaven voor het
nieuwe clubjaar beloopt de post consumpties het tien
voudige van de post reclame. Of die club ook gezond is!
Jan van Dijk leidde bekwaam, zoals wij inmiddels van
hem verwachtten.
En voor wie er nog geen weet van had moge de aanhef
van stukje duidelijkheid hebben verschaft.
DAG ANN
Dat wij naast De Schakel nog trouw De A.C.C.-pitch
lezen mag wel als bekend worden verondersteld. Wij
volgen het wel en wee van onze cricketters nauwgezet,
ook al kennen wij niet alle witte broeders meer bij
naam.
Wie wij ook niet kennen is de nieuwe redactrice Ann, die
menige pitch besluit met een met de hand geschreven
poëtisch, dromerige ontboezeming.
Zo lazen wij in de pitch van midden juni in sierlijke letter
tjes:
"Daphne, bedankt voor het helpen!" "Ann"
Wie zó haar dank betuigt ontroert ons in hoge mate.
C taardse elegantie, ontsproten aan een zeer vrouwelijke
geest.
Als gezegd kennen wij Ann niet.
Hoewel wij zeer nieuwsgierig zijn moet dat maar zo blijven.
Laten wij het gaaf en mooi houden
AFC - EDO; De Spartaan 2 - AFC 2; AFC 3-llpendam 2;
VDO 2-AFC 4
14.30 uur Roda'23 - AFC(zat)(3) 2e veld
14.30 uur Uithoorn 2 - AFC (zat) 2271 e veld
14.30 uur AFC(zat)3-Beursbengels 4(37) 2e veld
15.00 uur HVV - AFC(Vet)
PUPILLEN: zie bij opstellingen
14.30 uur AFC-RVC(Hfdkl.A(1)
12.00 uur Haarlem 3- AFC 2(116)
12.00 uur AFC 3-DEM 2(120)
14.30 uur AFC 4-NFC 2(121)
10.00 uur AFC 5 - Aristos 3(211 )3e veld
12.00 uur Roda'23 5 - AFC 6(218) 3e veld
12.00 uur AFC 7 - DWV 7(317)3e veld
12.00 uur Real Sranang 3 - AFC 8(318) 1 e veld
12.00 uur CTO'70 5 - AFC 9(417)2e veld
AFC 10 vrij!
10.00 uur de Meer 8-AFC 11 (430)3e veld
14.30 uur DVH 4 - AFC 12(431 )1e veld
10.00 uur AFC 13-de Meteoor 8(438)2e veld
14.30 uur TOB 8-AFC 14(439)2e veld
JUNIOREN A:
12.00 uur NFC-AFC(501 )2e veld
14.30 uur AFC 2 - Bl.Wit 2(504)2e veld
14.30 uur Pancratius 3-AFC 3(525)5e veld
14.00 uur FIT 2 - AFC 4(vr)
JUNIOREN B:
12.00 uur de Volewijckers-AFC (601 )2e veld
10.30 uur Roda'23 2 - AFC 2(613)5e veld
B3 vrij!
10.30 uur Abcoude 2 - AFC 4(630)2e veld
B5 vrij!
JUNIOREN C:
12.00 uur AFC-Zeeburgia (701 )2e veld
10.00 uur Bl.Wit 2 - AFC 2(714)3e veld
C3 vrij!
13.15 uur AFC 4-Buitenveldert 2(725)2e veld
10.00 uur DJK - AFC 5(727)1e veld
14.30 uur WA 5 - AFC 6(728) 4e veld
10.00 uur CTO'70 2 - AFC 7(729)2e veld
10.00 uur Madjoe 2 - AFC 8(731 )2e veld
Roda'23 - Noorddammerweg, Amstelveen
Uithoorn - Sportlaan, Uithoorn
Haarlem - Jan Gijzenvaart, Haarlem
Huizen - AFC 2-3; AFC(zat) - RAP 2-1AFC(zat)2 -
Geuzenveld 2 2-0; De Spartaan 4-AFC(zat) 3 2-3
DWV-AFC 0-1AFC 2 - De Kennemers 2 2-1TOB 2 -
AFC 3 0-0; RKAVIC 2 - AFC4 2-1NEC'75 2 - AFC 5 1-1;
AFC 6 - Orient 4 8-2; DVOS 3 - AFC 7 7-4; AFC 9 -
Amstelland 7 20-0; Animo 5 - AFC 10 0-5; DWV 12 - AFC
11 1-0; Amstelland 9 - AFC 12 2-1BIVogels 5 - AFC 13
2-7
JUNIOREN A:
AFC - RKAVIC 3-3; Ajax 3 - AFC 2 4-1AFC 3 - ASV/
Arsenal 2-1Aalsmeer 2 - AFC 4 3-2
JUNIOREN B:
AFC - Rd Wit A 0-0; AFC 2 - Aalsmeer 2-0; Rapiditas 2-
AFC 3 0-2 Amstelland 3-AFC 4 1-10
JUNIOREN C:
Uithoorn-AFC 1 -1DCG 2 - AFC 2 3-0; AFC 3 - DCG 3
2-4; DWS 3 - AFC 4 1-2; Buitenveldert 3 - AFC 5 5-1
Pancratius 4 - AFC 6 5-2; AFC 7 - Amstelland 2 0-2;
AFC8-KD0 3 1-1
PUPILLEN:
Blauw Wit - A1 2-3; A7 - Pancratius 3 1-3; Sloterdijk 3 -
A8 1-2; A9-WA 8 0-4
B1 - Rivalen 4-3; B7 - Sloterdijk 3 2-0; Pancratius 3 - B8
0-6
6