ecu uitzonderlijke staat nnutewachten,wanneer n steeds weer meedoet aan de zèèr kansrijke mast deze enorme buitenkans, steunt n tevens de ruim SOjaarjonge Ook deze week kunt u uw formulier weer inleveren bij de bekende adressen, t. w. Boekhandel Brugman, Alex Boestraat 25 Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 v. Lookeren, Willemsparkweg 77 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 en natuurlijk het clubhuis, tot vrijdag 19. 00 uur. tcyc eiMiNi rrc/A?c.'77 GEZOCHT BELONING LOTTO ^TOTO Votendam, de stad van paling en de wijde zwarte broek is weer kampioen geworden 't ging er dit keer in "ais koek" Voorsprong is al elf punten ongeslagen, magistraal; fair gespeeld, een ploeg van klasse zonder "bloed of iets aan paal" Kijk, zo'n nietig vissersdorpje Weet de kunst steeds te verstaan, attractief voor 't land te wezen zelfs met voetbal "een" te staan. Volendammers, oude vrienden, A FC is in zijn sas gunt je graag dit kampioenschap en daarbij de eerste klas, Laat heel Nederland eens weten, 't buitenland dat weet het al, dat ge buiten wijde broeken meesters zijt met "leren bal". En dan een trainingsklassement seizoen 1952 - 1953 te lezen, bijgehouden over de periode 22 juni 1952 t/m 14 april 1953' (dus een voorganger van Chris Schroder) met in totaal 73 beschikbare trainingsavonden, waaruit ik een paar namen haal van de 35 spelers, namen, die u ook nog aanspreken: No. 1 G. Ter Horst No. 2 Coen Clyn No. 3 Wim Feldmann No. 4 Henk v.d.Bergh No. 8 C.»Bouwens No. 11 Jaap Wille No. 12 H.v.Teunenbroek No. 13 H. Briedé 66x getraind 60x getraind 58x getraind 53x getraind 46x getraind 42x getraind 39x getraind 38x getraind Elftal 2 Elftal 1 Elftal 1 Elftal 1 Elftal 1 Elftal 3-4 Elftal 3 Elftal 1-2 Perc. 90.4 Perc. 82.2 Perc. 79.4 Perc. 72.6 Perc. 63.- Perc. 57.5 Perc. 53.4 Perc. 52.- De Nrs 14 t/m 35 werden niet vermeld, doch de lijst eindigt bij nummer 35 met 12 trainingen met de mededeling "Gaat U niet aan". En aldus heb ik het verleden weer even in het heden laten leven en gaan we weer opgewekt verder met voor spelers en een aantal ouders een prettig reisje naar Londen in het vooruit zicht. J.v.N. ATC De tennissers hebben hun spullen tevoorschijngehaald. Vele AFC-ers zagen wij reeds een bal of een balletje slaan. De com petitie is drie weken oud en alweer bijna voorbij. Met de resul taten van de ATC-teams kan het nog alle kanten uit. ATC komt wekelijks met een voortreffelijk verzorgd clubblad uit. De redactie is in handen van Karei Brand, die voorlopig als enige scribent het iedere week klaarspeelt een goed leesbaar geheel te verzorgen. Uit alles blijkt, dat ATC bloeit, zodanig zelfs, dat een absolute ledenstop diende te worden afgekon digd. Ruim 280 leden telt ATC nu. Met een beetje goed weer, kan groundsman Rik Ridderikhoff er voor zorgen, dat zij ook dit seizoen veel tennisplezier kunnen beleven. THOMAS Thomas Rongen zagen wij dit seizoen slechts even en dus veel te weinig in het veld. Zijn liesblessure bleek hardnekkig en be zorgde Thomas een verloren seizoen. Hopelijk kan de Enge- landtrip daaraan wat goed maken! Volgend seizoen rekenen we op een comeback van Thomas. 6

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 6