-7-
AFC 8 - AFC 9 12.00 uur; bijeen 11 „30 uur kk res. shirts
Leiding: Heer Vlessing/v.d.Waerden; Scheidsrechter: Heer Jager; Veld: 3
Uitgen. worden: Brouwer - de Kruyff - Linders - Stoppelman - Stork - Thiel - v.d.Veer -
Vorst - v.d.Waerden - v.Zutphen - Vlessing - Wijnschenk - Gimbiere
AFC 8 - AFC 9 12.00 uur; bijeen 11.30 uur kk
Leiding: Heer Hofland; Scheidsrechter:Heer Jager; Veld: 3
Uitgen.worden: Bakhuizen - Duister - Hofland - Janse - Kothuis - Margherita - Marx -
Moscou - Mulder - Stroomberg - Wentholt - Bakker - Haeht
A5 let, op: a.s. zondag 5 maart spelen jullie tegen Maecabi om 10.00 uur bijeen op Goed Genoeg
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 4 MAART
AFC 1 - Uithoorn 1 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Sluyk/Jesse; Scheidsrechter: Heer Jager; Veld: 2
Uitgen.worden: Bakker - Boon - v.d.Broek - Franke - Honsdrecht -Jesse - v. Zweeden -
v.d.Klaauw - Krak - v.d.Meent - Peeper
AFC 2 - KBV 2 12.00 uur; bijeen 11.30 uur kk
Leiding: Heer v.d.Bor; Scheidsrechter: Heer Haringsma; Velö:2
UitgenwordenAlem - Keizer - Gielen - Henneman - de Jager - de Jong - Le Grand -
Mathijse - v.d.Reis -.Speelman - Verhage
res: Leering
AFC 3 - Sp. Zuid 2 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Kampstra; Scheidsrechter: Heer Nieuwenhuis; Veld: 3
Uitgen.worden: Balk - Brondgeest - Coninck Liefsting - Druif - Fröhiich - Kampstra -
Oldenburger - Roedema - Snow - Teiwes - Walker - Wijnschenk - Wegloop
ZSGO 3 - AFC 4 12.00 uur, bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: Heer Werner;
Uitgen.worden: Bijlsma - v.Dalen - Kostense - v.Hees - v.Alphen - Kremer - Maass -
v. Ommeren - Tiedink - Liiske - Werner - de Wit - Samardzic
Sp. Zuid 5 - AFC 5 10.00 uurbijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer Cohen; ScheidsrechterjNN
Uitgen.worden: Brdar - Bunk - Cohen - Denies - Genissen - de Haan - v. Leeuwen -
Polders - Luiks - v.Mourik - Schroor - Stradmeijer - Tiggeloven
Sp.Zuid 4 - AFC 6 11.00 uur; bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer Rosa Gastaldo; ScheidsrechtersNN
Uitgen.worden: Bennemeer - Boer - v.d.Feltz - Harlaar - Haverbus - Kerbus - Lepeltak -
v. Maasdijk - Meijer - Roy v. Zuydewijn - Rosa Gastaldo - Geldof
PROGRAMMA B PUPILLEN ZATERDAG 4 MAART 1978
Swift 1 - AFC 1 10.00 uur; bijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer Bollen; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: de Graaf - de Boer - Bollen - B.Duis - Schroder - Klein - Last - J.Duis -
Titsing - Nieuwenhuis - Heisterkamp - Keizer - v.Dam
RAP 1 - AFC 2 10.00 uur; bijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer Roeg; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: Langedi jk - Levy - Roeg - Abrahm - Abe - Duveen - Wiebenga - Spiegelenburg -
Piersma - J,B;MIller - Koefoed - Mets - Frijters -
Arsenal 2 - AFC 3 10.00 uur; bijeen 9.15 uur AFC(Bekercomp)
Leiding: Heer Mathyse; Scheidsr:NN Veld:
Uitgen.wordenGreven - Mathyse - Abascal - Bentvelzen - Nieuwenburg - B. Last - Stroomberg -
Woerdeman - A. Leemans - v.Marle - Crouwel - Wegloop
Osdorp 1 - AFC 4 10.00 uur; bijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer Gallankamp
Uitgen.worden: Olthuis - Voüte - Opzeeland - Oosthoek - Tellinga - v.d.Waerden - Honnebier -
Thole - Gallenkamp - Vorst - Bleeker - Bakhuis - Rengelink
Sp. Zuid 3 - AFC 5 10.00 uur; bijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer v. Loon/Reddering; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: Hazewinkel - Hopman - Saddal - W.Harrems - A. Ploeger - P. Leemans - v. Loon -
Nagel - Ladendorff - Kamp - Bolderik - Kamp