-7-
AFC 6 - Uithoorn 5 bijeen 12.45 uur aanvang: 13.15 uur
Leiding* Heer Haverbus; Scheidsrechter:NNVeld: 4
Uitgen.worden: Ten Cate - Davidson - Kamp - van Dam - Da Silva - v.d. Berg - Hertzberger -
Herschberg - Lier - Spee - N. Cohen - S. Cohen - Deen
Geuzenveld 2 - AFC 7 10,00 uur; bijeen 09.00 uur Veld: 2
Leiding:JC
Uitgen.worden: Rijnders - Oldenburger - de Nies - Juch - Janus - Bieshaar - Hotstra - Langen
st- Heeg - Spijker - Weisz - Nieuwland - Stokman
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 25 FEBRUARI
1 - The Victory i - AFC 1 11.00 uur; bijeen 9.30 uur AFC
Leiding: Heer Sluyk/NNScheidsrechter: Heer A. Balk
UitgenwordenBakker - Boon - v.d.Broek - Franke - Honsdrecht - Jesse - v. Zweden -
v.d. Klaauw - Krak - v.d. Meent - Peeper
res. Oldenburger
AFC 2 - Swift 1 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer F.v.d.Bor; Scheidsrechter: Heer Haringsma; Veld: 2
Uitgen.worden: v.Alem - Keizer - Gielen - Henneman - de Jager - de Jong - Le Grand -
Mathijse - v.d.Reis - Speelman - Verhage
Reserve: Van Dalen
KBV 2 - AFC 3 11.00 uur; bijeen 10.00 uur AFC
Leiding: Heer Kampstra; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: Balk - Brondgeest - Coninck Liefsting - Druif - Fröhlich - Kampstra - Olden
burger - Snow - Teiwes - Walker - Wijnschenk - Wegloop
AFC 4 - Swift 2 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Werner; Scheidsrechter: Heer Jager; Veld: 3
Uitgen.worden: Bijlsma - Kostense - Leering - v.Hees - v.Alphen - Kremer - Maass - v.Omme
ren - Samardzic - Tiedink - Lüske - Wem er - de Wit
Swift 3 - AFC 5 11.00 uur; bijeen 10.30 uur AFC
Leiding: Heer Cohen; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: Brdar - Bunk - Cohen - Denies - Gennissen - de Haan - v. Leeuwen - Polders
Luiks - v.Mourik - Schroor - Stradmeijer - Tiggeloven
Slotervaart 1 - AFC 6 11.00 uur; bijeen 10.00 uur AFC
Leiding: Heer Rosa Gastaldo; Scheidsrechter:NNVeld:
bn Uitgen.worden: Bennemeer - Boer - v.d.Feltz - Geldof - Harlaar - Haverbus - Kerbus
Lepeltak - v. Maasdijk - Meijer - Roy van Zuydewijn - Rosa Gastaldo
AFC 7 - SCZ'58 1 12.00 uur; bijeen 11.30 uur kk
Leiding: Heer Kinsbergen; Scheidsrechter: Heer Jager; Veld: 3
Uitgen „worden: Benoni - Dekker - Gyrath - Heiting - Hoogenboom - de Vries - Kinsbergen
Silbernberg - Sandelowsky - Sillem - Speer - Stokvis - de Wijs - Zieleman
Schinkelhaven 1 - AFC 8 11.00 uur; bijeen 10.00 uur AFC
Leiding; Heer Vlessing; Scheidsrechter:NN
Uitgen „worden: Brouwer - de Kruyff - Linders - Stoppelman - Stork - Thiel - v.d. Veer - ors
v d.Waerden - v. Zutphen - Vlessing - Wijnschenk - Gimbiere
Buitenveldert 5 - AFC 9 11.00 uur; bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer Hofland; Scheidsrechter:NN
Uitgen.worden: Bakhuizen - Duister - Hofland - Janse - Kothuis - Margherita - Marx - oscou
Mulder - Stroomberg - Wentholt - Bakker - Hacht
Woensdag 15 februari jl. was onze telefoon stuk, waardoor u ons automatisch antwoordapparaat
niet kon bereiken.
Wij hebben nog ons best gedaan, maar de PTT was niet in staat om het defect binnen een or
tijdsbestek te repareren.
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie