-6-
Osdorp - AFC 2 12,00 uur; bijeen 10.45 uur
Leiding; Heer Gomersbach; Scheidsrechter; Heer Schol; Veld:l
Uitgen.worden; W Drenkelford - Gomersbach - de Graaf - Handgraaf - Langeveld - Overdiek -
Wille - Zwaaf - Rang - de Water - den Os - Balk - Bollen
NFC 2 - AFC 3 14.30 uur bijeen 13.30 uur
Leiding; Heer Bierman; Scheidsrechter; Heer Kolenberg; Veld:5
Uitgen.worden; Polders - de Swarte - Meerkerk - Krijger - Bierman - Meesterman - v.d.Rijst-
Plotske - Landa - Beumer - R.v.d.Berg - J.v.d.Berg - Hemessen
RAP - AFC 4 12.00 uur bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Hotting; Scheidsrechter: Heer Banis; Veld: 2
Uitgen.worden: Hannema - van Haren - Hotting - van Leeuwen - Osterop - Blom - Silva Curiel -
v.d.Weide - Zintilis - Oerlemans - v.d.Sluis -
DWS 4 - AFC 5 12.00 uur; bijeen 10.45 uur
Leiding: Heer de Jong; Scheidsrechter: Heer Waas; Veld:3
Uitgen.worden: van Os - van Marie - Flam - E. de Jong - Boogaers - Eveleens - v.d.Meyden -
P.Teiwes - Wessels - Lissauer - J.v.d.Berg
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA B JUNIOREN 26 FEBRUARI 1978
AFC 1 - Uithoorn 12.00 uur; bijeen 11.15 uur
Leiding: Heer v.d.Berg; Scheidsrechter: Heer Mw Wiertz; Veld:2
Uitgen.worden: Ketellapper - Krak - Kroon - Mulder - v.d.Pouw - Kraan - Rooze - Stefels -
Stom - Sulsters - R.Teiwes - Texeira - v. Zweden
res: de Waal
AFC 2 - Martinus 10.00 uur; bijeen 9.15 uur
Leiding; Heer Gallenkamp; Scheidsrechter: Heer A.V.Groningen; Veld:2
Uitgen.worden: Benoni - Bierman - Bouman - Eiekamp - Gallenkamp - Knapper - Moltzner -
Nooder - Oderkerk - Plemper - Rooseman - v.Soomeren - Stroker
AFC 3 - RKAVIC 4 13.15 uur bijeen 12.30 uur
Leiding: Heer Weber; ScheidsrechteriNN; Veld:2
Uitgen.worden: Bosma - Hofland - Hoogteyling - Koekoek - Moerkerk - Moree - Pollet -
Verwijst - Weber - v.d.Wiel - Löwenstein - Groenewoud
VDO 5 - AFC 4 10.00 uur, bijeen 9.00 uur
Leiding: Heer Fröhlich; Scheidsrechter:NN; Veld: 1
Uitgen.worden: Mosch - Didier - Fokke - Fransen - Fröhlich - N. de Jong - M. de Jong - Kerbii
Lodeizen - Nieuwkerk - Vlessing - v. Troost - Winter
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA C JUNIOREN
AFC - WA 14.30 uur; bijeen 13.30 uur
Leiding: Heer Boskamp; Scheidsrechter: Heer H.Oosting; Veld:4
Uitgen.worden: v.'t Hof - Boskamp - Tromp - Goudsmit - v.d.Jagt - Horsman - Gribbeling -
Post - Hiensch - den Braven - Leur - Spee - Gudde
Martinus 2 - AFC 2 10.00 uur; bijeen 09.00 uur (vriendschappelijk)
Leiding; Heer Hulshof; Scheidsrechter NTN; Veld:l
Uitgen.worden: Lamoth - Kohlman - Oerlemans - Post - Uiterweer - Hoogenboom - Hulshof -
Nagel - Rïtz - Ulrich - Wiersma - Bierman
AFC 3 - Qveramstel 10.00 uur; bijeen 09.15 uur
Leiding:JC; Scheidsrechter:NNVeld: 3
Uitgen.worden: Boskamp - v.d. Reis - P.Veenhuis - E.Veenhuis - Nieuwenhuis - v.d.Klaauw -
Lanzig - Hoogeveen - Philips - Verhaaf - M. Verduin - S. Verduin
AFC 4 - SDW 3 10.00 uur; bijeen 09.30 uur
Leiding; Heer Schroder; Scheidsrechter;NNVeld: 4
Uitgen.worden: Hollander - van Tongeren - Ebbers - Hafmans - R. Meyer - Woldringh - Zimmer-
v.d. Meent - Kuit - Haverbus - Honsdrecht
AFC 5 - Swift 4 12.00 uur; bijeen 11.30 uur
Leiding: Heer Kappel; ScheidsrechterNfN Veld: 4
Uitgen,worden; Biegel - Pees - Roedema - Moerkerk - Fransen - Meezen - Kappel - de Boer -
Lambrecht - van Beek - Dukker - Cornelissen - Nortier