-5-
Swift 6 - AFC 10 bijeen 14.00 uur Swift
Uitgen. worden: Overdiek - Krul - Springer - van Haaften - ten Brink - Schubert - Swalef -
Roosen - Paarlberg - Engelfriet (1937) - Neugarten(1953)
Wisselspeler: Nordbeck - M.Kahn - Kohen
AFC 11 - Meerboys /A9 bijeen 14.00 uur AFC
Uitgen.worden: Hesseling - Mienstra - de Wijs - Bosma - Roosenschoorx - Niehe - Ringe -
M.Koster - NN - van Raalte - Janus
Wisselspeler: J.Koster
Scheidsrechter: D.Susan
DWV 12 - AFC 12 bijeen 9.30 uur DWV
Uitgen. worden: van Straten - Kukenheim - Moses - Sprenger - Tit sing - van Geuns - Bierman -
J. van Laar - Rizzi - Stokvis - Witzenhausen -
Wisselspelers: Sarfaty - van de Weide
Aristos 9 - AFC 13 bijeen 11.30 uur Aristos
Uitgen.worden: van Dijken - Akkerman - Duis - Dukker - Geluk - Gianotten - R. de Jong -
Knoppers - H. Mulder - Nesenberend - Polak - van Soomeren - Willemse - J.van Dijk
LET OP!: AFSCHRIJVEN: uitsluitend vrijdagavond tussen 20.30 en 21.00 uur bij H. de Wijs,
tel. 442638
PROGRAMMA ZATERDAG 25 FEBRUARI 1978
Amstelland - AFC 1 14.30 uur, bijeen 13.30 uur AFC
Leider: J. Turfkruier
Uitgen.worden: Bovenk - Slaap - Huisman - Quint - Van Oseh - Pelsma - Dear - BÖhne - Landman
d'Ollyslager - Otsen - Disselkoen - Theeboom
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij D.Speelman, tel. 171249/171935
AFC 2 - SFB 3 14.30 uur; bijeen 14.00 uur kk
Uitgen.worden: Franke - Stroker - Van den Bergh - R. Brouwer - Tak - Beuke - de Hond - Aukema
Perton - Oostra - Tromp(?) - Ridderikhof - Witte veen - A. de Wit
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij D. Speelman tel. 171249/171935
SFB 3 - AFC 3 14.30 uur bijeen 13.30 uur AFC
Coach/Leider/Eigenaar/Verzorger Hellenio Hendrikx
Uitgen.worden: Snelleman - Limburgh - Geesink - Dik - Brouwer - Cohen - Kikkert - Bouman -
P.v.d.Valk - Bogaers - T.v.d.Valk - Visser - Kuppers - de Graaf - Munter - G.Smit
Afschrijven: vrijdagavond 19.00 - 20.00 uur bij D. Visser tel. 425851
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijven voor:
Junioren A en C
Junioren B
Pupillen A
Pupillen B en C
Overige telefoonnummers:
R. Duis
H. Boskamp
Chr.Schroder
Telefoonnummer afkeuringen
D. v.d.Klaauw
H. Veenhuis
ABrokmann
J. Benoni
vrijdag tussen 17.00 - 17.30 uur 433523
vrijdag tussen 17.00 - 17.30 uur 428945
vrijdag tussen 17.00 - 17.30 uur 442295
vrijdag tussen 17.00 - 17.30 uur 461023
02977 -
02159 -
152751
444350
27372
13492
Door de gestadige groei van het A en B juniorenbestand, hebben wij gemeend om een nieuw
elftal te formeren om zodoende iedereen in de gelegenheid te stellen regelmatig te voetballen.
Het elftal zal als A5 buiten mededinging aan de competitie deelnemen. De A en B junioren
worden verzocht om de weekopstelling zorgvuldig te lezen. Om de A5 te completeren zal zonodig
bij toerbeurt gebruik worden gemaakt van een speler uit de A4.
Hans de Wijs van de junioren A4 is met een blindedarmontsteking in de Boerhavekliniek
opgenomen alwaar hij inmiddels is geopereerd. Wij wensen Hans een spoedig herstel toe en hopen
hem weer gauw op Goed Genoeg te mogen begroeten.
PROGRAMMA A JUNIOREN
AFC - KBV 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Weerman/Bouter/Scheidsrechter:Heer D. Munnik/Veld:3
Uitgen. worden:Akkerman - H.Drenkelford - Frijters - Kampstra - Kuiper - Magielsen - Perton-
Schouwenaar - Verheyden - v.d. Voorde - Waas - v.d. Langenberg - Nieuwenhuis