De Meer 3 - AFC 7 10 00 uur, bijeen 09.00 uur AFC
Leiding: Heer Scholte., ScheidsrechterNNVeld: 3
Uitgen. worden Rijnders - Oldenburger - de Nies - Juch - Janus - Bieshaar - Hofstra - Langen
Heeg - Spijker - Weisz - Nieuwland
Wegens wegblijven zonder afschrijven bij de C6 worden twee weken niet opgesteld Herschberg,
Spee en Lier
afschrijvingen zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA A PUPILLEN 21 JANUARI
Spartaan Al - AFC Al 11,00"uur, bijeen 10.00 uur
Leiding? Heer Jesse/Sluyck, Scheidsr Heer W.v.d.Berg
Uitgen. worden Bakker -• Boon - v.d.Broek - Franke - Honsdrecht - Jesse - v. Zweeden -
v.d. Klaauw - v.d. Meent - Peeper - Krak -
Res. Wijnschenk
Swift Al - AFC A2 11.00 uur, bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer v.d.Bor
Uitgen.worden: Alem - Alphen Eveleens - Gielen - Henneman - de Jager - de Jong - Mathijse
v.d. Reis - Verhage - Le Grand
AFC A3 - KBV A2 11 00 uur, bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Kampstra, Scheidsr,: Heer Haringsma; Veld:2
Uitgen.worden: Druif - Balk - Brondgeest - Coninck Liefsting - Fröhlich - Oldenburger -
Roedema - Snow - Teiwes - Walker - Wegloop - Kampstra
Swift A2 - AFC A4 11.00 uur, bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer Werner
Uitgen .worden: Leering - Samardzie - Liiske - v„ Ommeren - Tiedink - Werner - de Wit -
Maass - Kremer - van Hees - v„ Dalen - Bijlsma - Keizer
AFC A5 - Swift A3 11 00 uur bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Cohen; Scheidsr Heer Nieuwenhuis; Veld;3
Uitgen.worden: Denies - Gennissen - Polders - Tiggeloven - Brdar - Bunk - Cohen - de Haan -
vLeeuwen - Luiks - Schroor - Stradmeijer
AFC A6 - Slotervaart Al 11 00 uur, bijeen 10.30 uur kk
Leiding: Heer Rosa GastaldoScheidsr Heer v. Zweeden; Veld:4
Uitgen.worden: Bennemeer - Boer - v.d.Feltz - Geldof - Harlaar - Haverbus - Kerbus -
Lepeltak - v. Maasdijk - Meijer - Roy v. Zuydewijn - Rosa Gastaldo - Leistikow
SCZ'58 Al - AFC A7 11 00 uur, bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer Kinsbergen
Uitgen.worden Benoni - Dekker - Gyrath - Heiting - Hogenboom - Kinsbergen - Silbernberg -
Sandelowsky - Sillem - Speer - de Wijs - Zi eleman - Stokvis - de Vries
AFC A8 - Schinkelhaken Al 10 00 uur, bijeen 9.30 uur kk
Leiding: Heer Vlessing/ v d.Waerden, Scheidsrechter: Heer Nieuwenhuis; Veld:4
Uitgen.worden Brouwer - de Kruyff - Linders - Stork - Thiel - v.d.Veer - Vorst - v.d.Waer
den - v. Zutphen - Vlessing - Wijnschenk - Piek - Gimbiêre - Stoppelman
Buitenveldert A5 - AFC A9 11 0 0 uur bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Heer Hofland
Uitgen.worden: Bakhuizen - Duister - Hofland - Janse - Kothuis - Margherita - Marx - Moscou -
Mulder - Stroomberg - Wentholt - R,Bakker
Afschrijvingen zie mededelingen van de jeugdcommissie
Scheidsrechters Benom is vrij
PROGRAMMA B PUPILLEN 21 JANUARI 1978
AFC 1 - Sp.Zuid 1 10 00 uur, bijeen 9.30 uur kk
Leiding: Heer Bollen, Scheidsrechter Heer Jager; Veld:2
Uitgen.worden: de Graaf - de Boer - Bollen - B. Duis - Schroder - Klein - Last - J.Duis -
Titsing - Nieuwenhuis - Heisterkamp - Keizer - v„ Dam
Gold Star 1 - AFC 2 10 00 uur bijeen 9.15 uur AFC
Leiding: Heer Roeg
Uitgen „worden, Langedijk - Levy - Roeg - Abrahm - Abe - Duveen - Wiebenga - Speige lenburg-
Piersma - J B, Miller - Koefoed - Mets - Frijters -
AFC 3 - RAP 1 10 00 uur, bijeen 9 30 uur kk
Leiding: Heer Mathijse - Scheidsrechter Heer Haringsma; Veld: 3
Uitgen.worden* Greven Mathyse - Abascal - Bentvelzen - Nieuwenburg - B. Last -
Stroomberg - Woerdeman - A Leemans - v. Marle - Crouwel - Wegloop - Philips