-6-
Wilskracht 6 - AFC 10; bijeen 11.30 uur Wilskracht
Uitgen.worden: Overdiek - Krul - D.Hurwits - Springer - Schubert - Roosen - Swalef -
Paarlberg - Kohen - M.Kahn - van Haatten
Wisselspelers: van Houten - van Duyvenbode
Madjoe 6 - AFC 11 bijeen 14.00 uur Madjoe
Uitgen.worden: Hesseling - Mienstra - Koster - de Wijs - Roosenschoon - Niehe - van Caspel -
Bosma - Ringe - van Raalte - Janus
Wisselspelers: NN - Fritsche - Elias
AFC 12 is vrij
AFC 13 - Overamstel 9; bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen.worden: van Dijken - Duis - Dukker - Geluk - H.Gianotten - R. de Jong - Knoppers-
P.Koster - H. Mulder - Nesenberend - Polak - Reddering - van Soomeren - Willemse -
M. Koster
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven vrijdagavond tussen 19.30 en 20.00 uur bij G. v. Caspel tel. 172984
ZATERDAG 10 DECEMBER a.s.
Schellingwoude 1 - AFC 1 14.30 uur; bijeen 13.00 uur
Leider: J. Turfkruier
Uitgen.worden: Boyenk - Huisman - Slaap - van Leeuwen - Quint - van Osch - Doesburg -
van Gelder - Dear - Pelsma - Otsen - Disselkoen - Theeboom - d'Ollyslager - Landman
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij J.Turfkruyer
AFC 2 - Flora Boys 3 14.30 uur; bijeen 14.00 uur kk„
Uitgen.worden: Franke - de Hond - Rooze - Stroker - Tak - Brouwer - v.d.Bergh - Tromp-
Witteveen - Wegloop - Ridderikhof - Perton - A. de Wit - Oostra - Aukema - Kikkert -
Böhne - Speelman
Afschrijven: vrijdagavond 19.00 - 20.00 uur tel. 457470 bij D. Speelman
Tos Actief 2 - AFC 3 12.00 uur bijeen 11.00 uur AFC
Leider: Hellenio Hendrikx
Uitgen.worden: Snelleman - Cohen - Geesink - Geusenbroek - Küppers - Brouwer - Munter -
J.Kikkert - Limburgh - G.Smit - Visser - Bogaers - Bouman - de Graaf - Dik
Afschrijven: vrijdagavond .19.00 - 20.00 uur telefoon 425051 bij D. Visser
MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
Afschrijven voor
Junioren A en C
Junioren B
Pupillen A
Pupillen B en C
de heer D. van de Klaauw
de heer H.Veenhuis
de heer A, Brokmann
de heer J. Benoni
vrijdagavond tussen 17.00-17.30 433523
vrijdagavond tussen 17.00-17.30 428945
vrijdagavond tussen 17.00-18.00 442295
vrijdagavond tussen 17.00-18.00 461023
PUPILLEN:
Als op zaterdag 10 of 17 december het gehele programma is afgelast, is er een mogelijkheid
dat pupillen Al en BI als de velden goed zijn tegen DWS spelen. Verzamelen 10.00 uur AFC;
aanvang: 11.00 uur.
Als er gespeeld kan worden kunt u dit informeren (vanaf 9.30 uur) bij Heer Brokmann en
Heer Benoni.
JUNIOREN B:
Junioren B3 spelen op zaterdag vriendschappelijk tegen DCG B5.
PROGRAMMA A JUNIOREN
AFC - RKAVIC 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Weerman/BouterScheidsrechter: Heer B.v.Berkel; Veld:2
Uitgen.worden: Akkerman - H.Drenkelford - Frijters - Kampstra - Kuiper - Magielsen -
Perton - Schouwenaar - Verheyden - v.d. Voorde - Waas - J.v.d.Berg - Zwaaf
Volewijck - AFC 2 12.00 uur; bijeen 10.45 uur
Leiding: Heer Gomersbach; Scheidsrechter: Heer A. Holthuysen; Veld:2
Uitgen.worden: W.Drenkelford - Gomersbach - de Graaf - Handgraaf - Langeveld - v.d. Langen-
berg - Overdiek - Wille - Rang - de Water - den Os - Balk
Reserve: Krijger
AFC 3 - Jos 14.30 uur; bijeen 13.30 uur
Leiding: Heer Bierman ;Scheidsrechter: Heer E. v.d. Schoor; Veld: 4
Uitgen.worden: R.v.d.Berg - Beumer - Bierman - van Hemssen - Albers - de Swarte - Landa-
Meerkerk - Meesterman - Reserve: Zintilis /Nieuwenhuis-v. d. Rijst-Plotske-Bollen