PROGRAMMA B JUNIOREN
BESTUURSMEDEDE LING
In verband met het betegelen van de kleedkamers, doucheruimten etc. zullen de komende
weken enige kleedkamers en gedeeltes van de gang gesloten zijn.
Het bestuur verzokt ieders medewerking deze gedeeltes niet te betreden.
DWS BI - AFC BI 12.00 uur bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: Hr.Kinsbergen; ScheidsrrNN
Uitgen.worden: Bouman - Ketellapper - Krak - Mulder - v.d.Pouw Kraan - Stefels - Stom -
Sulsters - R Teiwes - Texeira - v. Zweden
VDO BI - AFC B2 12.00 uur bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: Heer Gallenkamp; Scheidsrechter: Heer Blauwhoff, Veld: 2
Uitgen.worden: Benoni - Bierman - Elskamp - Gallenkamp - Knappert - Nooder - Oderkerk
Plemper - Rooseman - Eveleens - v.Soomeren - Stroker - de Waal
AFC B3 - Buitenveldert B2 12.00 uur bijeen 11.30 uur AFC
Leiding: Heer Weber; Scheidsrechter: Heer Donkerlo, Veld:2
Uitgen.worden: Bogaers - Bosma - Groenewoud - Hoogteyling - Koekoek - Lissauer -
Moerkerk - Pollet - v.Troost - Verwijst - Wessels - v.d.Wiel -
Reserve: P. Teiwes
B4 jun zijn vrij
PROGRAMMA C JUNIOREN 9 OKTOBER
BESTUURSMEDEDE LING
In verband met het betegelen van de kleedkamers, doucheruimten etc, zullen de komende
weken enige kleedkamers en gedeeltes van de gang gesloten zijn.
Het bestuur verzoekt ieders medewerking deze gedeeltes niet te betreden.
WA Cl - AFC Cl 12.00 uur bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Boskamp; Veld:4
Uitg. worden: v. 't Hof - Boskamp - Spee - Gribbeling - Den Braven - Tromp - Post - Goud
smit - Gudde - v.d. Jagt - Horsman - Leur
Swift 2 - AFC 2 12.00 uur bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Hulshof; Scheidsrechter: Heer Bottse; Veld:3
Uitgen.worden: Wiersma - Kohlman - Oerlemans - Bierman - Post Uiterweer - Hoogenboom
Hulshof - Lamoth - Nagel - Ritz - Ulrich - Hiensch
AFC 3 - KBV 2 10.00 uur bijeen 09.15 uur
Leiding: Heer Veenhuis; Veld: 3
Uitgen.worden: S.Verduin - M.Verduin - E. Veenhuis - G.v.d.Klaauw - Ebbers - Boskamp -
v.d.Reis - Philips - Nieuwenhuis
AFC 4 - Volewijckers 4 12.00 uur bijeen 11.15 uur
Leiding: Heer C.Schroder; Scheidsrechter: Hr J. FichtmullerVeld:3
Uitgen.worden: Schroder - Hollander - van Tongeren - Hafmans - R.Meyer - de Wijs - Kuit
Dooper - Woldringh - Pees - Zimmer
AFC 5 - KBV 3 10.00 uur bijeen 09.30 uur
Leiding: Heer Kappel; Veld:4
Uitgen.worden: Roedema - Biegel - Moerkerk - Fransen - Meezen - Kappel - de Boer - Lam
brecht - van Beek - Dukker - Cornelissen - Nortier
Martinus 3 - AFC 6 12.00 uur bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Haverbus Veld:3
Uitgen.worden: Hertzberger - v. Lier - TenCate - Ladigus - Davidson - Cohen - Kamp -
Haverbus - van Dam - Da Silva - Spee - v.d. Berg
AFC 7 - Voorland 5 12.00 uur bijeen 11.30 uur
Leider: Heer Oldenburger; Veld:4
Uitgen.worden: Rijnders - Oldenburger - de Nies - Juch - Janus - Stokman - Bieshaar -
Hofstra - Langen - Heeg - Spijker - Weisz
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
MEDEDELINGEN JUNIOREN C 9/10
Cl Ik heb nog nooit meegemaakt dat op één dag een voetbalveld om 10.00 uur werd goedge
keurd om 12.00 uur werd afgekeurd en om 14.30 uur werd goedgekeurd.
Ik heb ook nog nooit zoveel officials en experts een veld zien keuren. Toen ik zondag
kwam aanlopen en al die mensen op het veld zag staandacht ik eerst dat men een gasbel
had gevonden.
15