BESTUURSMEDEDE LING
In verband met het betegelen van de kleedkamers, doucheruimten etc, zullen de komende
weken, enige kleedkamers en gedeeltes van de gang gesloten zijn.
Het bestuur verzoekt ieders medewerking deze gedeeltes niet te betreden
PROGRAMMA ZONDAG 9 OKTOBER
VUC - AFC 14.00 uur bijeen 11.30 uur AFC; vervoer per bus
Scheidsrechter: H.Stekelenburg; Grensrechters: C.Verbiest, J.W.Stevens; Leider: S.v.Gelder
Coach: Gé van Dijk; Verzorger: J.Huybens
Buitenveldert 1 - AFC 2 12.00 uur bijeen 11.00 uur AFC(vriendschappelijk)
Leiders: De heren J.Bollen/N.Kuikens
Uitgen.worden: v.Bruggen, Bijlsma, Cohen, van Dijk, Gehring, Geluk, Johannesen, B. Lee-
ser, D.Ludwig, E.Ludwig, Meyer, F.v.Oenen, Oomen, Parsser, Rachman, P.Sandberg,
Schemmekes, Seunke, Truyens, Visser, Kottman, Vas Nunes, R.v.Weldam, v.d.Zwan,
Haringsma, Janssen, Verhaal, Wijnand
TOB 2 - AFC 3 12.00 uur bijeen 11.00 uur TOB k.k.
Leider: K.Baarschers
Uitgen.worden: UchtmanBerrier, Veen, Mathijsse, Laarhoven, Swaab, Leloux, Hommel,
Jung, Gans, N.Ludwig, D.Huisman, J.Sandberg
AFC 4 vrij
AFC 5 - RKAVIC 5 10.00 uur bijeen 9.15 uur AFC(vr. )(res. shirts)
Leider: J.v.Schaik
Uitgen.worden: van Aken, v.Beek, Bonnet, Burink, Klein, Kuipers, Minor, Olree, Thans,
Timmerman, S.R. de Vries, Weber, J.v.Weldam, Zekveld
AFC 6 vrij
Afschrijven: 1 t/m 3 donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij EG 445575
5 vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur bij J.v.Schaik tel.420996
N.B. Cruyff, v.d.Bor, Rongen, de Ridder, Gerber, Lissauer, Prins, Kemna
MEDEDELINGEN ELFTAL COMMISSIE A
De volgende spelers worden verzocht maandag 10 oktober zich te melden bij EC: de Rooy,
Belderink, Ooink
BESTUURSMEDEDE LING
In verband met het betegelen van de kleedkamers, doucheruimten etc. zullen de komende
weken enige kleedkamers en gedeeltes van de gang gesloten zijn.
Het bestuur verzoekt ieders medewerking deze gedeeltes niet te betreden
MEDEDELING B COMMISSIE
In verband met het zeer bijzondere programma van zondag a.s. heeft de B-commissie gemeend
hiervoor alsnog een extra training te organiseren en wel vrijdagavond 21.15 uur a. s. onder
de bekwame leiding van de Heer C. F. Weerman
Weggebleven zonder bericht: E. de Groot
Deze speler wordt 2 wedstrijden niet opgesteld.
AFC 7, 8, 9, 10, 11 en 12 zijn vrij
NEC'75 7 - AFC 13 bijeen 9.30 uur NEC'75
Uitgen.worden: van Dijken - Akkerman - Duis - Dukker - R. de Jong - P.Koster - M.Koster-
Leloux - Mulder - Nesenberend - Polak - Reddering - van Soomeren - Willemse
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.30 - 20.00 uur bij G. v. Caspel tel. 172984
PROGRAMMA ZATERDAG 8 OKTOBER a.s.
AFC 1 - KNSM 1 14.30 uur bijeen AFC 13.30 uur
Leider: J.Turfkruier
Uitgen.worden: Boyenk - Huisman - d'Ollyslager - Pelsma - Dear - Doesburg - Van Gelder -
Rodenburg - Van Osch - Disselkoen - Van Leeuwen - Landman - Slaap
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij J. Turfkruier tel. 247454
St.Martinus 2 - AFC 2 14.30 uur bijeen AFC 13.30 uur
Uitgen.worden: Aukema - Baarschers - B.v.d.Bergh - de Hond - Oostra - Perton - Ridderik-
hof - Rooze - Strooker - Tromp - Witteveen - Wegloop - R.Kikkert - A. de Wit
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 15.00 uur bij D.A. Speelmantel. 825646/825757
13