DWV 2 - AFC 4 14 30 uur bijeen 13 00 uur AFC
Scheidsrechter P. Carton, leider M Duinker
Uitgenworden; Bouwhuis - de Bruin - Huigen - D Huisman - Hekster - G Leeser - G v Oenen
Olree - Rieder - de Rooy - J Sandberg - J v Weldam - v d Zwan
Afschrijven 1 t/'m 4 donderdag tussen 21 00 - 21,30 bij EC tel.445575
Animo 3 - AFC 5 14,30 uur bijeen 13,30 uur Animo
Scheidsrechter: P, C,Schokker; leider: J. van Schaik
Uitgen worden; v.Aken - Bonnet - Burink - Beldermk - Groeneveld - M Huisman - Klem -
Kuipers - Minor - Meutzner - Thans - Timmerman - Weber - van Zon
AFC 6 is vrij
Afschrijven 5: vrijdagavond van 19 00 - 20 00 uur bij J„v„ Schaik, tel 420996
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Training: vrijdagavond 21,15 - 22 30 uur o 1. v Heer Weerman, De training gaat altijd door,
Bij slecht weer loopschoenen meenemen.
AFC 7 is vrij
AGS/Olympus 3 - AFC 8 bijeen 14.00 uur AGS/Olympus
UitgenwordenNGianotten - de Boer - Wielinga - Duursma - Claus - Bos - Bronwasser -
van de Glas - J van Broekhuizen - H, de Kok - van Bork
Wisselspelers: A.Kahn - Blok - T, van Broekhuizen
AFC 9 - Animo 5 bijeen 14.00 uur AFC
Uitgen,worden; van Raalte - R, CHandgraaf - H van Laar - F, Martens - Parson - van Buuren
Vellenga - D, de Wit - Gamelkoorn - van Duyvenboden - M Mulder
Wisselspelers Magielsen - Nelissen
AFC 10 - Wilskracht 6 bijeen 11 30 uur AFC
Uitgen,worden; Overdiek - Krul - Springer - Kamphuis - Schubert - Swalef - Doverman -
van Haaften - Paarlberg - MKahn - Kohen
Wisselspelers; Blom - Roosen - Schroder
AFC 11 - Madjoe 6 bijeen 14,00 uur AFC
Uitgen,worden: Hesseling - Fritsche - Koster - de Wijs - Roosenschoon - Niehe - van Caspel -
Ringe - Bosma - Mienstra - Janus
Wisselspelers: NN - Elias
AFC 12 - DWV 12 bijeen 9,30 uur AFC
Uitgen,worden: van Straaten - Moses - Lambers - Kukenheim - Bierman - van Geuns 1
Sprenger - J van Laar - Stokvis - Witzenhausen - van de Weide -
Wisselspelers: J,G. van Laar - Sarfaty - Titsing
AFC 13 - SDW 7 bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen worden: Akkerman - Duis - Dukker - R de Jong - P Koster - M, Koster - Leloux -
H Mulder - Polak - Reddering - van Sootneren - J van Dijk
Njet beschikbaar, Smit - H.Gianotten - Nesenberend - van Dijken - Willemse
Afschrijven; vrijdagavond tussen 19,30 - 20 00 uur bij G„v, Caspel tel 172924
ZATERDAG a.s.
AFC 1 - Nectar 1 14.30 uur Leider: J. Turfkruierbijeen 13 ,30 bestuurskamer
UitgenwordenBoyenk - v. Leeuwen - Huisman - Quint - Rodenburg - Kikkert - d'Ollyslager-
Pelsma - Dear - Otsen - Doesburg - Theeboom - v Gelder
Afschrijven vrijdagmiddag 14.00 - 16 00 uur tel, 247454 J, Turfkruier
VVGA 111 - AFC 2 14,30 uur bijeen 13.30 AFC
Uitgen,worden: Franke - Slaap - Tromp - Baarschers - Stroker - Aukema - v.d.Bergh -
Witteveen - Rooze - Oostra - Perton - Brouwer
S,v„p. vrijdagavond tuussen 19,00 - 20.00 uur niet afschrijven tel, 457470 D Speelman
AFC 3 - GIRAM 2 14,30 uur bijeen 14.00 uur AFC
Uitgen,worden; Snelleman - Cohen - Küppers - Geesink - Geusebroek - Dik. - Visser -
J, Kikkert - de Graaf - Speelman - Wegloop
Coach; H.Hendrix
Afschrijven; vrijdagmiddag bij J.A Kikkert p/a Canon tussen 16.00 - 17,00 uur tel 448931