57e jaargang No. 27 Redactie: Frank Reddering v. Boshuizenstraat 33 Amsterdam, tel. 425147 Administrateur: Karei Swart Amstelveenseweg 300 A'dam, tel. 724587 Onze sociëteit staat voor U open Aanbevelend MartinVisser&Frank de Visscher Maandags clubavond feesten, recepties, diners Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. 31 augustus 1977, verschijnt wekelijks VOL GOEDE MOED Het nieuwe seizoen in! Mag ik hopen op een voortzetting van het sportief en organisatorisch geslaagde seizoen 76/77? Of misschien op nog iets meer? Op dat 'iets meer' kom ik later in dit artikel nog terug. De algemene ledenvergadering op 23 juni jl. had een rustig verloop. Meestal trouwens na een goed seizoen. Namens het bestuur had ik het genoegen de vergadering te mogen voorstellen om Frans Haubrich te benoe men tot lid van verdienste. Letterlijk een zéér verdienstelijk lid! Frans was jarenlang de motorische kracht van onze toto- en lottocommissie. Onder zijn leiding kon deze commissie telkenjare een aanzienlijk (en elk jaar hoger) bedrag aan Otto van Rijn afdragen. Buitengewoon spijtig, uiteraard in de eerste plaats voor Frans zelf, dat zijn gezondheidstoestand niet verder toeliet, dat hij deze drukke en verantwoorde lijke functie kon blijven uitoefenen. Frans kon helaas op 23 juni niet aanwezig zijn en doordat hij inmid dels in het ziekenhuis is opgenomen konden wij hem nog steeds niet persoonlijk eren. Frans, vanaf deze plaats een zeer spoedig herstel toegewenst. Wij zullen zeker nog een passende gelegenheid vinden om je het lidmaatschap van verdienste uit te reiken. De Heer D.('Botje' - waar komt die naam vandaan?) Spits mochten wij benoemen tot AFC-ridder. Een vrolijk moment. De nieuwe ridder vertelde bij die gelegenheid, dat hij één van de eersten was, die de geboorte van uw voorzitter vernam! Op 14 augustus jl. begon in feite het nieuwe seizoen met de oefenwedstrijd tegen onze oude tegenstanders Baarn. Gelukkig beschikken wij over nagenoeg dezelfde selectie als vorig jaar. Helaas moest john Acker- man afhaken, doordat zijn nieuwe functie als hoofdtrainer van de hockeyclub Amsterdam niet te combi neren viel met voetballen. John, bedankt voor je inzet voor AFC en veel succes bij onze hockeyvrienden. Uiteraard bleef John lid en hopen wij hem nog regelmatig op 'goed Genoeg' te zien. Ook de tweede John (Burke) heeft ons verlaten. Hem zullen wij waarschijnlijk terugzien bij onze competitie tegenstander EDO. Ook hij heeft vele verdiensten voor ons oerste gehad en met enige spijt hebben wij, althans als speler, afscheid van hem genomen. John nog veel succes, alhoewel de eerlijkheid gebied te zeggen: liever niet te gen AFC! In Peter Vas Nunes zou ik de nieuwelingen, zowel bij de senioren als bij de jeugd willen verwelkomen. Dat jullie je snel in onze club mogen thuis voelen. Op 20 en 21 augustus waren wij voor de 10e(!) keer te gast bij Enschedeese Boys. Het Twentse Ros toernooi, dé grote amateur happening voor de aanvang van het seizoen was ook nu weer voortreffelijk georganiseerd. De naam van ons allervriend Henk Bakker mag zeker niet ongenoemd blijven: hij zorgde weer'voor onderdak en de organisatie van het traditionele etentje op zaterdagavond. Gezegd moet worden, dat dit toernooi voor AFC meer een sfeermakertje voor de aanvang van het seizoen is, dan een werkelijke wapenschouw. In principe komen alle spelers (17) evenveel aan de bak. AFC -ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers op de week-ends vanaf 10 uur andere dagen vanaf 14 tiur dinsdag gesloten Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten ruime parkeergelegenheid keus uit vele menu's tijdig bespreken met telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1977 | | pagina 1