-18-
Hemelvaartsdag donderdag 19 mei
Dl - DWS toernooi; bijeen 09.00 uur AFC; Leiding: Hr.Sluyk/JC
Uitgen.worden: Jesse - Bierman - v.d. Jagt - Veenhuis - Wiersma - La Moth - Gudde - Verduin -
v.Aken - Hiensch - v.Dongen - Post Uiterweer
D2 - DWS toernooi; bijeen 08.15 uur AFC; Leiding: Hr.v.d.Klaauw N
Uitgen.worden: Boon - Boskamp - v.d.Broek - Honsdrecht - Hoogeveen - B G v.d.Klaauw - Krak -
v.d.Meent - Peeper - S.Verduin - P.Veenhuis - Herok
D3 DWS-toernooi: bijeen 08.45 uur AFC; Leiding: Hr. Philips/Visser
Uitgen.worden: Borggreve - Ebbers - Hafmans - Henneman - de Jager - Kuit - Ladigus - Lanzing -
Le Grand - Mathijsse - Philips - Schroder
D4 DWS-toernooi; bijeen 09.00 uur AFC; Leiding: Hr. de Boer
Uitgen.worden: Balk - de Boer - Dam - da Silva Curiël - Dooper - Kappel - Meezen - Pees - Roedema -
Teiwes - Verhage - Walker
D5 - Volewijckers toernooi bijeen 10.00 uur AFC; Leiding: Hr. de Groot/Werner
Uitgen .worden: Biegel - Bijlsma - Eveleens - Fröhlich - de Groot - Langen - Nortier - v.Ommeren -
Oldenburger - Spee - v. Tongeren - Werner - de Wijs - Cohen - Gennissen
D6 Volewijckerstoernooi; bijeen 09.30 uur AFC; Leiding: Hr.Silbernberg/Rijnders
Uitgen.worden: Bieshaar - v. Dalen - Davidson - Denies - Haverbus - Juch - Lambrecht - Moerkerk -
Rijnders - Schroor - Sommers - Silbernberg - Vegter - Nieuwland - Geldof
D7 Volewijckerstoernooi bijeen 09.30 uur AFC Leiding: Hr.Weisman
Uitgen.worden: Bouwman - ten Cate - Frenkel frank - Heeg - Kaaks - Kamp - Keizer - v. Leeuwen -
Leistikow - v.Rijs - Weisman - v.d.Valk - Stradmeijer - Weisz - Hees
D8 Volewijkerstoernooibijeen 09.00 uur AFC; Leiding: Hr.Claassen/Vlessing
Uitgen.worden: Brondgeest - v.d.Feltz - Hondenbrink - Kerbus - Maasdijk - Meijer - P.v.Mourik -
Nieman - Polak - Vlessing - de Wit - v. Mourik - Spijker - v.Kinsbergen - Linders
D9 Volewijckerstoernooi; bijeen 09.00 uur AFC
Uitgen. worden"zie opstelling andere elftallen"
De Haan - R. J.W. de Boer - Harlaar - Meloen bij Hr.v.d. Jagt
Vanaf heden geen training meer voor niet geselecteerde D-pupillen
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
Zaterdag 7 mei heeft ons pupillen Dl elftal gespeeld in het Van Wagentendonk toernooi (officieus kampioen
schap van Amsterdam). Na in de voorronde Rood Wit A met 2-1 te hebben verslagen moest in de finale
om de le en 2e plaats de strijd worden aangebonden tegen Uithoorn. Na een enerverende en goed gespeelde
wedstrijd wees het scorebord 2-0 aan voor AFC en konden onze spelers vermoeid maar trots de
bekers en vaantjes in ontvangst nemen.
Voor het eerst in de geschiedenis van het Van Wagtendonktoernooi kwam de fraaie wisselbeker in het
bezit van AFC. Een uitstekende prestatie, waarmee de JC alle spelers van harte feliciteerd. Bravo!
PROGRAMMA E PUPILLEN
zaterdag 14 mei "Jan Reuser" Pupillentoernooi van Rood Wit A
AFC El; bijeen 9.15 uur AFC; Leiding: Hr. Franke
Uitgen.worden: Gielen - de Jong - de Graaf - van Alem - Speelman - Druif - Franke - van Dongen
Bakker - van Zweden - v.Reis - Wijnschenk
Programma E pupillen
tijd veld wedstrijd
10.25 1 Unitas - AFC
11.15 4 AFC - Zuidvogels
12.05 3 WA - AFC
Vanaf 13.00 uur worden de wedstrijden gespeeld tegen de nummers 1,2, 3 en 4 van een andere poule
om de le t/m 8e plaats
Einde toernooi 15.00 uur
Reserve shirts meenemen.
Programma E pupillen donderdag 19 mei (Hemelvaartsdag)
EVC toernooi te Edam. Wij gaan met de El, E2, E3, E8, E9 en E10 naar dit toernooi.
E8, E9enE10 bijeen 8.30 uur AFC
El, E2 en E3 bijeen 12.00 uur AFC
El: bijeen 12.00 uur AFC Leider: Hr Franken
Uitgen.worden: Gielen - de Jong - Speelman - van Alem - Druif - Franke - R.v.Dongen - Bakker -
van Zweden - v.d.Reis - de Graaf - Wijnschenk -
E2_: bijeen 12.00 uur AFC; Leider: Hr.Kampstra
Uitgenworden: Coninck Liefsting - Polders - Kremer - de Boer - Kampstra - Tiggeloven - Denies -
Snow - Maas - Booren 2x - Tiedink - van Alphen