-6-
Hee s (D8) kontakt opnemen met Henneman in verband met horloge. Zie ook elders in het blad.
PROGRAMMA A JUNIOREN 17/4
Pancratius Al - AFC Al 12.00 uur; bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: Hr.Weldam/Weerman; Scheidsrechter: Hr Walgering; Veld: 3
Uitgen „worden: Akkerman - Hekster - Johannesen - Kinsbergen - Leeser - Ludwig - v.Oenen -
Olree - Truyens - Verheyden - v.Weldam
Reserve: v.d. Langenberg - Magielsen
AFC A2 - Rivalen Al 12.00 uur; bijeen 11.30 uur AFC
Leiding: Hr.Kinsbergen; Scheidsrechter: Hr.Appelman; Veld: 3
Uitgen. worden: Huisman - Korper - Kuiper - v. Leeuwen - v. Liemburg - Linders - Ooink - Rang -
v. Teunenbroek - Vermeulen - Vos - Zwaaf -
NFC A3 - AFC A3 14.30 uur; bijeen 13.30 uur AFC
Leiding: Hr.v.d. Louw; Scheidsrechter: Hr.Haarnack; Veld: 2
Uitgen.worden: Buffing - H.Drenkelford - W.Drenkelford - v.d.Ende - de Groot - Langeveld -
v.d. Louw - Plotske - Rosenkrantz - v.Schaik - Visehjager - Waas - Wille
AFC A4 - DVH A3 14.30 uur; bijeen 14.00 uur AFC
Leiding: Hr.Bouter; Scheidsrechter: Hr. Vernoois; Veld:3
Uitgen.worden: Andriessen - Bierman - Handgraaf - v.d.Kerk - Landa - Meesterman - Meskers-
Nielsen - Peereboom - Ras - Rogge - M. J. de Waal
A5 is vrij
WOENSDAG 20 APRIL:
2e jaars A junioren: zie mededelingen B-commissie
Oefenwedstrijd A jun Cmb. aanvang: 20.30 uur; bijeen 20.00 uur AFC
Leiding: Hr.Weerman
Uitgenworden: Balk - J.v.d.Berg - R.v.d.Berg - D.Bierman - H.Drenkelford - W.Drenkelford-
v.d. Langenberg - Frijters - Gomersbach - de Graaf - v.Halm - R.Handgraaf - v.Hemessen -
Kommers - Kuiper - Linders - Magielsen - Nieuwenhuis - Oerlemans - den Os - Overdiek -
Polders - Rang - v.d.Rijst - de Swarte - Waas - Zwaaf
s.v.p. reserveshirts meenemen.
ATTENTIE:
De volgende spelers trainen vanaf 12 april met de B-selectie mee en dus niet meer met de
A. Jun-selectie: Hekster - Johannesen - Leeser - v. Leeuwen - Ludwig - v. Oenen - Olree -
Truyens - v.Weldam
De trainingstijden zijn: dinsdag 20.15 - 22.15 uur; donderdag 18.30 - 20.15 uur
PROGRAMMA B JUNIOREN
BIB2 en B3 zijn vrij
Swift B3 - AFC B4 10.00 uur; bijeen 09.00 uur AFC
Leiding: Hr.v.d.Wiel; Scheidsrechter: Hr.Slemmer; Veld: 3
Uitgen.worden: Albers - Bogaers - Bosma - Flam - Groenewoud - v.Haren - Keizer - Lammertse'
v.Marle - Moerkerk - v.d.Sluis - v.d.Wiel - v.d.Weide
WOENSDAG 20 april
Geen training B-selectie. N.B. zie ook oefenwedstrijd Jun A comb.
Oefenwedstrijd Jun B comb, aanvang 19.15 uur; bijeen 18.45 uur AFC
Leiding: Hr Thomas
Uitgen.worden: Benoni - S.Bierman - Bouman - Plemper - Rooseman - Rooze - v.Someren -
Stefels - Stroker - Sulsters - R.Teiwes - Texeira - v.Troost - de Waal - Weber - Werner -
v. Zweden
s.v.p. reserveshirts zowel als AFC shirts meebrengen
DONDERDAG 21 april inhaalprogramma competitie
DCG BI - AFC BI 18.30 uur; bijeen 17.30 uur AFC
Leiding: Hr.v.Dekken; Scheidsrechter: Hr.Roos; Veld:l
Uitgen.worden: Balk - R.v.d.Berg - Bierman - Frijters - Gomersbach - de Graaf - Krak -
v.d. Langenberg - Magielsen - Overdiek - Polders - Sulsters - v. Zweden
Afschrijvingen, zie mededelingen van de jeugdcommissie