-7-
PROGRAMMA C JUNIOREN
In verband met het spelen van inhaalwedstrijden verzoek ik jullie om de SCHAKEL zeer zorgvuldig
te lezen (moet overigens altijd gebeuren) en vooral te letten op de verschillende inhaaldata.
De opstelling voor de inhaalwedstrijden op 9/4 en op 14/4 alsmede de spelers die voor de ver
schillende toernooien uitgenodigd staan in deze SCHAKEL vermeld.
21 april DCG Cl - AFC Cl 18.30 uur (zie schakel volgende week)
C2 inhaalwedstrijd op zaterdag 9 april
Wilskracht - AFC C2; aanvang 12.00 uur; bijeen AFC 10.45 uur; Leiding: Hr.C. den Braven
Uitgen.worden: Horsman - Tromp - de Waal - Goudsmit - v.'t Hof - Den Braven - Post - Gribling
Stroker - Oerlemans - Gomersbach - Spee - Elskamp
C2 inhaalwedstrijd op donderdag 14 april
AFC C2 - Wilskracht 18.30 uur; bijeen 17.45 uur
Leider: Hr C. den Braven; Scheidsrechter: H.Sluys; Veld:3
Uitgen.worden: Horsman - Bierman - Tromp - de Waal - Goudsmit - v. 't Hof - Den Braven -
Gribling - Odenkerk - Leur - Spee - Rooseman - Elskamp
20 april AFC C2 - TOB Cl 18.30 uur (zie schakel volgende week)
C6 inhaalwedstrijd op donderdag 14 april aanvang 18.30 uur; bijeen 18,00 uur
AFC C6 - NEA C2 Leider: Hr.Moree Scheidsrechter: Hr H.J. Besteben Veld: 4
Uitgen.worden: Cornelissen - Moree - Hofstra - Eikerbout - Davidson - N. de Jong - C.Herts
berger - N.Cohen - Gosler - M.v.d.Berg - D.v.d.Berg - Borggreve - v.d.Meent
22 april DCG C3 - AFC C3 18.30 uur (zie schakel volgende week)
TOERNOOIEN
Cl Harry Scheepstra 9/10 april
Bijeen zaterdag 9/4 09.00 uur
Bijeen zondag 10/410.00 uur
Leiding: D.L.v.d.Klaauw
Uitgen,worden: Hofland - Kroon - Leur - Texeira - Boskamp - Monas - van Soomeren .-Rooze-
Teiwes - Bouman - Rooseman - Odenkerk - Bierman
Trainingspak, loopschoenen, wit shirt meenemen,
C2 HVV Den Haag zondag 10 april
Bijeen AFC 08.15 uur; Leider: C< den Braven.
Wij verzoeken de ouders om hun medewerking te willen verlenen bij het vervoer van de spelers
naar Den Haag. Bij voorbaat onze dank.
Uitgen, worden: Horsman - v, 't Hof - Elskamp - den Braven - Spee - Goudsmit - Gribling -
Tromp - de Waal - Post - Oerlemans - Stroker - Gomersbach
Trainingspak, loopschoenen en wit shirt meenemen,
C5 Neerlandia 10 en 11 april
Bijeen 08.45 uur AFC(beide dagen); Leider: Hr.Dukker
Uitgen.worden: Dukker - W.Fransen - Langendonk - Roedema - Hollander - R.Meyer - Ritz -
Woldringh - Nagel -.Ulrich - Vlessing - van Beek - Zimmer - Didier - Fröhlich
VOOR ALLE TOERNOOIEN GELDT RESERVE SHIRT TRAININGSPAK LOOPSCHOENEN
MEENEMEN,
ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE
Op woensdag 13 april aanvang 18.00 uur selectiewedstrijd
Uitgen.worden: de volgende le jaars C junioren: Oldenburger - R.Meyer - C.Hoogeboom -
Ulrich - R.Nagel - R.Ritz - Groet - Hollander -
Alsmede de 2e jaars D-pupillen: Hoogeveen - Dooper - Herok - P.Veenhuis - S,Verduin -
G.v.d.Klaauw - J.Boskamp - E.v.d.Reis
RESERVE SHIRTS MEENEMEN
De 2e jaars C junioren die met ingang van het nieuwe seizoen B junior worden, gelieve
onder de mededelingen van de B junioren te kijken voor het spelen van selectiewedstrijden.
EVENTUELE AFSCHRIJVINGEN:
op donderdagavond tussen 17.00 - 18.00 uur bij D. L.v.d.Klaauw, tel. 433523.